Bolesti v podbrušku a bolest hlavy 8 mesiacov od porodu

rimmel
29. říj 2009

ahojte neviem ci to patri sem ale chcela by som sa opytat...dnes rano som sa zobudila s bolestami hlavy(ktore nikdy nemavam) a s bolestou v podbrusku(ale IBA ak sa hybem,,,ak sedim ci lezim neboli).......som skoro 8 mes.od porodu a menstruacia este neprisla...

neviete nahodou co to moze byt?
k lekarovi sa chystam uz dlhsie nakolko som niekedy na vecer(iba na vecer( pocitovala mierne bolesti v podbrusku, myslela somsi ze vetry nakolko som aj potrebovala "prdnut" :D

dakujem za kazdy prispevok

j.a.n.u.s.
29. říj 2009

rimmel, tak jak to popisujes to muze byt cokoli...! Prichazejici menstruace, zarazene vetry...doktor ti poradi myslim lepe... 😉

many
29. říj 2009

taky bych řekla, že můžeš dostat měsíčky 😉

many
29. říj 2009

já od mala trpěla na bolesti při menstruaci a nejvíc byl klid, když jsem se vůbec nehýbala a měla nohy skrčený k bříšku

rimmel
autor
29. říj 2009

aah baby to urcite nie 🙂 viem tu bolest rozoznat..toto bolo daco ine..a zvlastne ze iba ked som chodila..alebo sa proste hybala..no nevadi, dala som silieky bolest presla a uvidim co doktor povie..len dufam ze to nebude zapal mechura alebocysta alebo daco take...:D

many
29. říj 2009

no cysta to je taky hnus ☹ tu jsem měla ve 13ti ☹ to byla bolest, tak ať dobře dopadneš

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru