Bolesti zad po císaři, měly jste taky problémy?

lenus202
3. kvě 2014

Holky, jsem skoro 6 týdnů po císaři a dost často mě bolí záda, jakoby se mi bloknou a musím se pohybovat jako prkno...někdy zabere paralen, někdy horná sprcha, ale někdy nic...měla jste některá taky problémy? Díky 🙂

tercofka
3. kvě 2014

@lenus202 ahoj, jsem po císaři už 8.5 ruku, jeežiš to letí 🙂 záda? Určitě ti pomůže masáž od tatínka, smichej si alpu s detskym olejickem a sup na to. Na horkou sprchu davej pozor protoze jak se ty zada naparej a spatnr se hnes, tak je konec. A jak se citis po cisari..? Jaky byl důvod tohodle rozhodnuti?

milada2
3. kvě 2014

@lenus202 Ano, mela, ale a byla az tak, ze pomohly jen kapacky. Ale hodne holek tu psalo, ze jim pomohlo doplnit vitaminy/ mineraly. Urcie by taky pomohla rhb, nebo aspon jednou za profesionální masaz. Masz od tatinka yh v tohle stadiu neriskovala. Ale ty zada by Ti tou Alpou mohl aspon namazat. At je brzy lip!

lenus202
autor
3. kvě 2014

@tercofka Ahoj, děkuju za rady, alpu určo koupim...manžel mi záda masíruje,ale bojí se, aby mi ještě víc neublížil, takže jen jemně...to nebylo moje rozhodnutí, ale rozhodnutí lékařu, 14hodin po tom co mi píchli vodu, jsem se pořád neotvírala a hrozilo, že malej nebude mít kyslík, tak jsem musela na operaci...

lenus202
autor
3. kvě 2014

@milada2 manžel mě masíruje, ale bojí se, aby mi neublížil...asi zajdu k doktorce, protože to fakt bolí, děkuju za rady, zkusím i minerály...

tercofka
3. kvě 2014

@lenus202 to sme na tom podobne, muj muz se taky boji, minuly tyden sem prisla z prace, temer bez otoceni hlavy, prisla ma Nejka, je zdrav. Sestra na detskem, namasirovala, vzala jsem si leky, ktere ty nemuzes, jsou primo na uvolneni kosterniho svalstva a rano jsem byla fit🙂. Mrzi me, ze si mela takove problemy pred porodem.. A jak se citis a jak to zvlafas s bolavym briskem? Klidne si pisni o radu😉

lenus202
autor
3. kvě 2014

@tercofka mě už je dobře, jizva sice bolí, když se mění počasí,ale jinak je mi fajn,až na ty záda...a jaký léky jsi měla, já nekojim,protože se mi neudělalo mlíko...asi to bylo vše za stresu 3 týdny před porodem jsem musela být v nemocnici a jen ležet, měla jsem vysokej tlak, tsk jsem z toho byla na nervy...pak ten vyvolanej porod a míko nebylo...

tercofka
3. kvě 2014

Jee, tak to mi je lito, ze neni mlicko☹ ale hlavne ze ste oba v poradku🙂 ty leky se jmenujou mydocalm, akorad nevim jestli jsou volne prodejne, ja sem je dostala.. Takze ta doktorka ti je da, kdyz se zminis🙂

tercofka
3. kvě 2014

Nekoukate nahodou na prime na filmik.. Jak porodit a ne zblaznit se? Fakt dobry😀

lenus202
autor
4. kvě 2014

@tercofka jo, koukwla jsem, už jsem to viděla, než jsem byla těhotná...😀 je to sranda...ty léky zmíním,protože jestli pomužou budu fakt ráda...

llluckaaa
4. kvě 2014

@lenus202 Nechala bych se objednat k rehabilitační doktorce, doporučení píše všeobecný lékař. Já mám taky za sebou císaře a bolesti zas jsem měla pravidelně. Rehabilitační říkala, že po císaři už to nebude nikdy ono, že jak jsou přeříznuté břišní svaly, že se hůř drží správný postoj. Chtělo by to posílit různé svalové partie, ideálně kdyby ti dr. předepsala rehabilitační cvičení. Já tam chodila a bylo to super, žádná velká dřina nebo složitosti, ale výsledky byly vidět.

kocka5
4. kvě 2014

ahoj, tak já si to pamatuji dobře...... jedla jsem hořčík a cvičila kočku a cviky na páteř. Do půl toku to bylo pryč😀

zickemartina
4. kvě 2014

@lenus202 ja dostala od doktora napsane rehabilitace a ty fakt pomohly (masas, elektro - super. jinak jen cvicit cvicit cvicit - prasky ti to jen zmirni kratkodobe a pri kojeni je stejne nemuzes.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru