Bolestivá jizva rok po nástřihu, co pomáhá?

iiivvveeettt
3. čer 2014

Ahoj,

prosím o radu či zkušenosti co pomáhá.
Jsem rok po porodu na jedné straně mám jizvu po nástřihu, druhou mám stále citlivou po velkém hematomu.
Poslední steh mi u poševního vchodu prasknul, ale srostlo to samo.
Dnes jsem byla na prevenci a doktorka si myslí, že je možné, že mi sešili nějaký nerv.
Vyšetření pobolívalo, v sexu mě to bolí hlavně v začátku, ale někdy je to bez bolesti.
Myslela jsem si, že je to prostě normální ta bolest, že to trvá než si to "sedne". Jediné co mi navrhala je zkusit laser pokud se to nezlepší.
Nemátě někdo obdobnou zkušenost? Jak jste to řešili aj.?

jaydeep
3. čer 2014

Do dneska me boli jizva, hlavne, kdyz to mam dostat. Jsem 7let po porodu.. :( takze tezko rici co pomuze..

evulinkab
3. čer 2014

@iiivvveeettt Mě to bolelo rok po porodu, po sexu jsem z oné jizvy i špinila.Teprve až po roce a neco se to dávalo jakž takž do pořadku.Těžko říct, kdy se to tobe spraví.

zvirka
3. čer 2014

3,5 roku po porodu, při sexu stále bolí ☹ Podle gynekoložky vše o.k.

2hanah
3. čer 2014

Mám za sebou dva císaře, takže sama nevím, ale moje mamka tvrdí, že ji jizva po nástřihu přestala úplně bolet po dvaceti letech, těžko říct, s jakou intenzitou to myslela, nechci každopádně nikoho děsit.

iiivvveeettt
autor
4. čer 2014

To jste mě moc nepotěšily ☹ Ale lepší se to, tak nezbývá než doufat, že se to bude lepšit i dále.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru