Bolestivý klitoris po pôrode, máte skúsenosť?

shel44
10. čer 2013

Asi týždeň po pôrode ma začal bolieť klitoris.. Žiadne začervenanie, ani vyrážka, len akoby veľká bolestivá citlivosť.. Máte s tým skúsenosť? čo vám pomohlo?
Skúšam ,,řepíkový´´ kúpel, ale zatial nič..:/,,

globulinka
10. čer 2013

já jsem měla strašný tlak, bylo to fakt dost nepříjemný. pořád jsem se sprchovala a snažila se moc nechodit a pak to přešlo. Já zkoušela heřmánek, ale někdy to bylo po tom i horší

mamkamarketa
10. čer 2013

@globulinka ten tlak to je propadajici se posevni stena. Mela jsem to taky ☹

globulinka
10. čer 2013

a co to znamená?

shel44
autor
12. čer 2013

@globulinka skúsim teda aj harmanček(heřmánek) a dúfam, že to konečne pomôže..
nakoniec neviem, či to nebude zápal močových ciest..začalo mi aj nejaké palenie pri močení :/

romantika
16. čer 2013

ja to mela, je to od stydke spony, mocaku apod., jak se to vse stahuje, mela jsem pocit ze to neprejde. Nemela jsem dobry porod a vseho vsudy jsem si na zadek sedla po 2 mesicich, bolelo to zepředu i zezadu. Uf radeji nevzpomínat, ale vse se zahojilo. Setrete se, aby to nebylo jak pise vyse padani posevni steny. Pijte kontryhelovy caj, cvičte panevni dno a cviky na inkontinenci a hlavne nezvedat tezke. Kdyby mi tenkrat někdo poradil, ja pak musela cvicit dva roky jako vztekla aby to stalo aspoň trochu za to. Vyckejte, dava se to dohromady dlouho, každému jinak. Jestli uz nekrvácíte tak pomaha i si vyvesit nohy o stenu nad hlavu. Proste pomozte tomu cvicenim a odpočinkem.Taky to muze byt jestli se vam hodne roztahla stydka spona.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru