Břicho po porodu. Pomohlo posilovat před těhotenstvím?

tejezka
25. čer 2008

Ahoj holky, miminko budeme sice čekat asi až tak za 2 roky, pokud se samozřejmě zadaří 😀 ,ale musím se zeptat už teď 😎 Zajímalo by mě, jestli ty z vás, které měly před těhotenstvím cvičením vypracované břicho, tak jestli bylo po porodu snazší se zbavit toho bříška, které zbylo po miminku 🙂

meleri
25. čer 2008

ja sem plavala s monoploutvi dokud to slo a s ploutvema v krouzku; a mela jsem ploche bricho. jsem jen v 15 tydnu a bricho zatim moc nemam. pry kdyz mas prave trochu svaly na brichu tak se to bricho tak nevypouli...podle me ale pozdeji se to stejne vypouli kazdemu...)
Jinak po porodu nevim! neboj; on je clovek tak stastny jak je tehotny; ze to moc neresi. 🙂

gabka.d
25. čer 2008

asi na těch svalech něco bude... já teda kondičku nemám žádnou, zato břicho mám jak před porodem... 😅
ale je pravda že to vůbec neřeším, jsem ráda že se nám to konečně podařilo a užívám si to na 100%, teda teď už si to užívám, ale to je trochu jiné téma... 😉

berynka
25. čer 2008

Ahoj, tak já těhotenstvím a poporodním stavem, co se týká břicha, vydělala 😀 . Před otěhotněním jsem sice nijak tlustá nebyla, ale břicho jsem měla snad od puberty. Jsem ovšem lenoch, tak jsem si sice zoufala, ale necvičila 🙂 . Po porodu jsem kojila sedm měsíců, takže děloha měla lepší možnost se zatáhnout, dost jsem zhubla, pohybu s mrňouskem je neskutečně a není na výběr, takže jakýkoli náznak vystouplého břicha je fuč 😉 .

meleri
25. čer 2008

já si myslím, že na tom tak nezáleží, hlavně že jsme těhotné! 🙂 já jsem vůbec ráda, že se nám to podařilo konečně..jen občas se mi stýská po horách, kolu a té monoploutvi..ale počítám, že se aspon ke dvou z těch aktivit vrátím, a časem i s dítětem, což bude ještě větší sranda, než furt sami s manželem... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru