Bříško po císaři. Jaké cvičení nebo fígle pomohou?

peetrunka
25. říj 2010

Ahojky holky,
jsem necelý měsíc po císařském řezu a i když jsem ani před těhulkováním nebyla nijak hubená, ba naopak, tak dneska mám to bříško fakt děsný .o( Předtím jsem ho měla sice velké ale pevné, teď je to strašný.....tak mě napadá, že maminek s těmito zkušenostmi je dost, poradíte??.o) Jaké cvičení a kdy nebo jiné fígle?? A co s jizvou, mazaly jste nebo něco???
Děkuju všem za příspěvky....Petra

elviie
31. říj 2010

@peetrunka také jsem rodila císařským řezem. Bříško se zmenšovalo pomalu, ale tak to i prý po císaři bývá, a až v 6.měsíci jsem i přes kojení začala samovolně hubnout a zmenšilo se bříško ještě víc. Začínám být konečně se svou postavou opět spokojená, věřím, že bříško a postava bude jako dřív, ale pupík asi ne ☹Jizvu mi radili v porodnici mazat po šestinedělí Bepanthenem, ale já měla pak v okolí jizvy alergickou reakci, tak jsem nemazala, na jizvu si stále zvykám 😔

trpaslikg
31. říj 2010

tak já mám dva roky po císaři a břicho je v pohodě, zhubla jsem uplně sama skoro ze dne na den když bylo holce 1,5...mazala jsem měsíčkovou sádlovou mastí a jemně masírovala aby se mi nedělaly srůsty, nic příjemnýho to nebylo mám půl jizvy uplně super a půl malinko vylezlý ono zaleží i na tom jak to zašijou...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru