• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bříško po porodu úplně bez strií. Je tu ještě někdo?

1. října 2009 
Teda Kristi,ty seš takovej náš vzor :grinning: každá ve skrytu duše touží odrodit jako ty a teď ještě koukám,že si přibrala 16kg-vždyť to už máš snad celý dole,ne?Kam si to dala?A ještě ses mazala málo a žádný strie.Ty si prostě dítě štěstěny,jinak to nevidím :grinning:
19. únor 2007 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mažu hned od úplného začátku.Bláznila jsem a kupovala nejdraší krémy od Clarins,Biothermu,Chanelu,pak Vichy a teď už na to prdím,páč mě to stálo už tolik peněz :grinning: Mám nějakej obyč z lékárny Elastiq a Bonelu,nebo co a nevidím v tom žádnej rozdíl,jen že ty drahé krásně voněly.Myslím,že je to hodně o genetice.Zatím nemám jedinou jizvičku,mamka taky neměla,snad máme pružnou kůži.Určitě si ale myslím,že je dobrý být pořád mastná.Je jedno,jesti od Chanelu,nebo od olivovýho oleje,pak ale ta kůže nemá šanci být napnutá a popraskat,když je měkká a vláčná...
19. únor 2007 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lazenko, zustaly mi bucky a prsa...brisko uz je skoro pryc a to mam furt jeste 7 kg navrch, ale ja predtim byla az moc hubena, takze tedka to vidim zhubnout na tech 50 a budu spokojena
19. únor 2007 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boha,jaký bůčky a kde?Si tě prohlížím ze všech stran a nic nevidím!A kolikátky máš prsa?Jsem si běžela do Chibba koupit ty podprdy,jak si doporučovala,ale moje velikost tam teda nebyla.Největší maji snad 8OC a já užbych teď potřebovala D,co pak,až se mi to neleje.
To ti ta váha jde krááásně dolů.Já vážila na začátku 55kg a už mám 11kg nahoře,ale obávám se,že mě se to břicho tak krásně nezatáhne.Dřu ho roky v posilovně a stejně nic moc...
!
19. únor 2007 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja jsem cetla, ze strie se tvori podle toho co jis! Pry strava dela hodne. To je to a same, kdyz malo pijes a taky spatne jis, tak mas celulitydu. Nee, zeje to genetika nebo jestli mazes nebo ne. Takze nevim. :confused:
23. únor 2007 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjo já je nechci i na bříšku !!!!!!!!!!! v pubertě jsem se za ty na bocích hrozně styděla a docela dlouho mi trvalo, než jsem se s tím smířila a srovnala.....a na bříšku - vždyť to je hrozně vidět!!!! néééé! Je to dáno geneticky, jak to má někdo v rodině, tak to můžete (ale nemusíte) mít taky. Já to mám po tetě. Máma nemá nic a to měla 4 děti a z toho jedny dvojčata! A nemazala se ničím.
No, ale asi je fakt, že když má člověk to voňavoučký mimi, tak je mu všechno jiný ukradený...
23. únor 2007 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky tak já jsem měla štěstí v prvním těhotenství žádné strie!a velmi malé bříško.Dodnes nikdo nevěří ,že jsem měla dítě,ale ted to teprve přijde,čekám druhé a už to tak růžově nevidím,takže šáhnu po nějakém krému a budu mazat a mazat..
25. únor 2007 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ze začátku jsem si bříško nemazala. Začala jsem až se začalo zvětšovat. Mazala jsem si ho modrou indulonou a někdy i normálním tělovým mlékem.. Bříško mám bez strií,jen jedna malinká tam byla,ale ted nejde vůbec vidět. Udělala se mi tam,kde mám piersing. Samozřejmě jsem si ho v těhotenství vyndala,ale trošku mi to tam prasklo...
3. bře 2007 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám strie od 4.měsíce.Večer to sice namažeme,do rána se to ztratí,ale jakmile vstanu,je to to samé. :unamused:
4. bře 2007 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam take strie na bocich a na zadecku na brisku nemam, mazala jsem se taky dost casto a nic aj tak mi to propraskalo jo a mam i taky na nohach takze nevim, jestli se jeste oblecu do plavek
4. bře 2007 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

necetla jsem celou diskuzi, takze nevim, zda to tu zaznelo; natirat se specialnimi kremy neni naskodu, ale je tez dulezite vyzivovat pokozku zevnitr, takze se pry doporucuje zvysit prisun vitaminu C a zinku (casto se prodavaji vit. doplnky, ktere specialne kombinuji zinek a Vit C). Vitamin C je dulezity pro tvorbu kolagenu (ktery je zodpovedny za elasticitu pokozky) a zinek za dokonale "spojeni" koznich bunek, ..kuze je pak "hutnejsi" a lepe elasticka...takze pokud se to nebije s tehotenstvim, vyplatilo by se vyzkouset... :wink:
5. bře 2007 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, už jsem myslela že nepříjdou a 3 týdny před porodem vylezly, ale na zádech :astonished: :astonished:
nedělám si srandu, 4 prasklinky nad zadkem, přitom bříško je v pohodě a mám ho spíš menší. asi se mi ta kůže natahuje nějak jinak..
5. bře 2007 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem mazala a mazala a mazala, používala jsem ElastiQ a bříško mám bez jediné strie :wink: Doopravdicky. A to už mám druhé mimi... Je to jak u koho, někdo může mazat od rána do večera a popraská a někdo nemaže a nepopraská.... Říkala mi to i kožařka :slight_smile:
8. bře 2007 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,já měla strie už před těhotenstvím ale během něj mi vyrašily hodně na bocích,nemazala jsem tak si za to můžu sama,ale vypadá to hrozně.
8. bře 2007 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holččiny tak jsem si koupila ten elasti-q je fakt levnej tak uvidíme jestli pomůže budu se mazat každý den,zatím žádné strie nemám....
15. bře 2007 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já nemazala nijak extrémně ani v jednom těhu...Jen normálka po spršce :wink:
Mě to nebaví,takže jsem na to prděla..
Po prvním těhu jsem neměla jedinou prasklinku,přibrala jsem 20 kg a bříško se úplně zatáhlo...Teď jsem přibrala cca 14 kg,bříško se pomalu zatahuje a prasklinky mám po celém břiše :unamused: Jojo...nevypadá to hezky,ale co nadělám...tělem se neživím,tak na to prdím dál...přece se neoběsím,hlavně,že jsme zdraví :sunglasses:
Už jsem se s tím smířila,na sebevědomí mi to nic neubralo,naopak,trošku jsem si to převrátila a mám tak vzpomínku na těhotenství pořád u sebe :sunglasses:
Takže holky,neblázněte,není to žádná tragédie,však v bikinách nebudeme trajdat do 40 :wink:
Ono řešit až moc vzhled není taky moc dobré,jsou důležitější věci...takže Vám přeju zdravé a spokojené mimča :slight_smile:
A prďte na nějaké špíčky a prasklinky a podobně,starat se o sebe je dobré,ale řešit jen to je pěkná nuda :sunglasses: :grinning:
15. bře 2007 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tím řešením jsem ovšem nemyslela,že by to tady tak některá dělala!Ať to někdo špatně nepochopí :wink:
Tak jdu zalehnout,ať k těm striím nemám ještě vrásky a pytle pod očima :grinning:
Ikdyž ty taky časem příjdou,ale to je všechno příroda..no ne :wink: :sunglasses:
Hlavně úsměv na tváři,ať nám zůstane :grinning:
15. bře 2007 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
lumpi no když se dá něčemu zabránit tak proč to nezkusit ,mám kámošku a ta má tak zničené břicho ,že z toho má deperese, nemůže si nikoho najít je s dětma sama a přitom je v obličeji jak panenka, pokud člověk není sám se sebou spokojený působí to na jeho psychiku a někteří se s tím prostě nesmíří,dneska je i taková móda např. bokovky,nemusíme být výstavní kousci,ale pečovat o svůj zevnějšek je normální a když pak máme sami ze sebe dobrý pocit cítí se okolí v naší blízkosti dobře...
16. bře 2007 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak podla mna to nie je ani o genetike, ani o natierani...Len o tom,ako rychlo sa pribera....
Napr. v nasej rodine su strie uplne bezna vec..starka, mama,sestra..a nebyt mojej diagnozy v tehu, ked som na diete..asi by to neobislo ani mna...Kedze som priberala tak normalne..1-2 kg za mesiac, myslim,ze je to tym....
Nejako specialne sa nekremujem, len po kupani beznym telovym mliekom a klop-klop zatial nic...
:confounded:
16. bře 2007 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kilono,
možná jsem se špatně vyjádřila,ale já jsem nechtěla odradit holky od toho,aby proti vzniku strií něco dělaly,ale aby,když se objeví,nepodléhaly smutku a zklamání...!!!!!!
Což se samozřejmě nabízí - nic na chlubení to není a já mu podlehla taky,ale člověk musí myslet na jiné věci a vzít to co nejpozitivněji...
Taky mi nebude nejlíp,až půjdu do plavek,ale co mám teda dělat??? Prostě mám dvě děti a tak mám strie,no... :confused:
Upřímně,Tvůj příspěvek by mě dost rozladil před cca 4 měsíci,když jsem se se svým novým bříškem smiřovala.. :cry: Asi bych z něj byla kapku smutná :frowning2:
A Tvou kamarádku upřímně lituji a asi by ji měl někdo hodně podpořit a vysvětlit,že bříško není to nejdůležitější :slight_smile: Myslím to dobře.
P.S. Já taky nosím bokovky,vlastně jen je,a holt nebudu nosit tričko pod prsa,ale vezmu si něco do pasu :sunglasses:
Taky mi už není 17,že :wink:
16. bře 2007 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já slibovala, že dám vědět, jak jsem dopadla - tak mazala jsem přírodní kosmetikou, do 38tt pohodička, v půlce 39tt mi "spadlo břicho" a ta kůže to nerozdejchala, pak jsem ještě 2 týdny přenášela, takž se mi na břiše stihla udělat docela slušná fialová "batika" :unamused: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2007 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam podobnou zkusenost jako Kyri - taky jsem mazala poctive a po sestupu briska se mi udelaly strie nad pupkem a zvetsovaly se zavratnou rychlosti, malej se narodil o 10 dni driv, takze to nakonec neni tak hrozne. :sunglasses:
4. kvě 2007 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak jsem na tom nakonec stejně jako kyri a linn. Taky bříško dobrý až do devátýho, jak začal malej trošku sestupovat, a začalo mi hodně tvrdnout břicho, tak se mi jich pár okolo pupíku vyrojilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Četla jsem tu zase kousek, a je to docela sranda :grinning: Já se mazala poctivě od začátku těhu, ať už Elasti-Q, a nebo olivoým olejem a podobně i víc jak 5 krát denně a stejně na konci těhu tam byly. Už i ta kůže mě normálně okolo pupku bolela, jak to bylo naplý. Taky jsem tu četla o vitamínech a nebo prudkým přibýrání, tak vitamíny jsem jedla, takže ty mi asi nechyběli :sunglasses: a přibírala jsem taky celkem normálně 14 kg, není žádná hrůza. Moje mamka je sem tam má, takže se jednoznačně přikláním k tomu že to je nejvíc genetická záležitost. Znám ženský co se vůbec nemazali, mají několik dětí a strii ani jedinou. Taky je to určitě velikostí mimča a bříška, rodit např. ve 36tt jako kámoška, tak taky nemám žádnou. A že bych to neřešila a nebo mi to bylo jedno, tak to určitě neni. Postavou se taky neživím, ale že by to bylo něco pěknýho, to teda určitě ne. Neuděláme s tím nic, to souhlasím, taky jsem ráda, že je malej zdravej, ale brala bych pupík bez.
7. kvě 2007 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nastávající mamčulky,já jsem bříško poctivě mazala(Avent+Dermacol) a nemám ted po porodu ani strii...A to jsem rodila 4kg syna,takže břicho bylo obřích rozměrů.. :grinning: Ale myslím,že to dost záleží na elastičnosti kůže.Držím palce za nepopraskaná bříška! :wink:
7. kvě 2007 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to fakt genetika, jestli měla vaše mamina strie, tak je velká pravděpodobnost, že vy je mít budete taky. Já mažu od začátku těhu a už mám několik strií na bocích a zadečku a to jsem zatím přibrala jen 2 kg. Čekám, že na bříšku se teda taky časem objeví..
7. kvě 2007 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem ted v 7.mesici, mazu se asi od 3.mesice nejdriv Enja od Dermacolu, ted jsem zacala Tehot. olejem od Welledy a zatim mam jenom strie na stehnach, ktere mam uz od puberty, na brichu chvalabohu ne, ani na prsou. Ale myslim si, ze je to asi hormonalne rizene a taky to zavisi asi od genetiky...
9. kvě 2007 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,
já jsem poctivě mazala od záčátku těhotenství (Elasti-Q a olej Antistri), ke konci už i 2x-3x denně a stejně ty potvůrky strie vylezly. :frowning2: Začaly se ukazovat asi ke konci 7. měsíce a měsíc před porodem, jak mi začalo sestupovat bříško, se mi vyrojily hodně v podbřišku a malinko na stehnech. Přibrala jsem za celé těhotenství asi 12 kg, což si myslím, že není tak strašný. Takže jak už tu holky psaly, je to dáno určitě genetikou a elastičností kůže, váha tam zase až takovou roli podle mě hrát nebude. :unamused:
9. kvě 2007 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, strii nemam jedinou, mazala jsem se panenskym olivovym olejem :wink: pribrala jsem devet kilo, sabinka vazila 3, 47 kg :slight_smile:
1. srp 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, genetika má určitě vliv... Sama mám strie na nohou, ale z období, kdy jsem rychle vyrostla... Proto jsem si v těhotenství věnovala větší péči a stálo to za to! :slight_smile: Mazala jsem od začátku krémem Elasti-Q, když jsem nebyla moc líná, tak večer masáž olejíčkem od Hippu (Mama Sanft) a nejvíc asi tělovým mlékem od Nivey na velmi suchou pokožku (s mandlovým olejem - je taková tmavě modrá). Podle mě je jedno, jestli je to přímo krém na strie, hlavně, aby to bříško pořádně promastilo a ta Nivea byla fakt nejlepší :slight_smile:
1. srp 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem klasický případ velkého nabrání, velkých strií - cpala jsem do sebe vitamíny, mazala se krémy od vichy a stejně mám obrovské strie. Břicho mi vyskočilo na 3x ve 12, 22, a kolem 30 týdne o hodně cm. A hodně jsem i nabírala váhu. Navíc kluk měl 4,500g a 55 cm, měla jsem břicho jako na trojčata. KAždopádně mě to zase tak netýýýrá. Strie vyblednou a jelikož se mi i rozestoupily svaly v břiše, tak po druhém dítěti jdu na abdominoplastiku, kde si nechám jak sešít svaly, tak udělat liposukci boků a modelaci břicha, kdy mi ufiknou klokaní kapsu. Všechno se dá nějak řešit.

Jo a moje máti má taky pěkný strie, takže genetika funguje.
1. srp 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek