• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bříško po porodu úplně bez strií. Je tu ještě někdo?

1. října 2009 
Mazala jsem poctivě několikrát denně při obou těhu. Při prvním strie žádné, teď v druhém těhu už břicho popraskané mám :confounded:
20. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mažu poctivě každý den břicho, prsa, zadek, stehna zatím mi nic nepopraskalo a doufám, že už se nic neobjeví.
20. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Já jsem těhule podruhé a na bříšku ani jinde nemám ani prasklinku. :wink:Nemazala jsem ničím extra.Měla jsem krém z Dm babylove a ted mám olejíček a ještě se s ním budu mazat po porodu,protože jsem to sem tam flákala a je tam toho ještě dost. :grinning: Jo a nabrala jsem 16 kg.
29. zář 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak ja mam dvě děti u první dcerky jsem se mazala poctivě kde čím a strie se objevily-ovšem jen na prsou ale hlavně je to kvůli tomu že se mi prsa zvědčili o 4 čísla :unamused: jinak nemam strie nikde a u druhé dcerky jsem měla věčí strach v těhu jsem přibrala 36 kilo ale strie nejsou žádné a ani když jsem tet zhodila 32(ještě porad mam 4 navíc) tak strie žadne jen ty co mam s prvního na těch prsách.ono je to opravdu o genech elastičnosti kůže atd..a to mazání je více meně něco navíc-které ale taky pomáhá.
29. zář 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ,určitě to je o genech,protože moje mamka nemá taky ani jednu. :wink:
30. zář 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj já taky nemám ani jednu. Máme to taky v genech, ale i tak jsem mazala Eucerinem olejem proti striím
30. zář 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já mazala krémem s DM drogerie Babylove a nemám ani jednu. A nemazala jsem poctivě každý den, občas jsem zapomněla. :slight_smile:
30. zář 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj u prvni tehu jsem mela silene popraskane bricho poctive jsem se mazala ale od 7.mesice to zacalo strasne praskat nyni u druheho tehu jeste nemam cerstve strie pouze ty stare a doufam ze to tak i zustane.........ted se nemazu vubec
30. zář 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,já jsem mazala po každém koupání a taky olejíčkem z DM Babylove a nemám ani strii a to jsem přibrala "krásných" 29kg :sweat_smile: a určitě je to i o genech,i když moje mamina už po třetím miminku měla trošku strie kolem pupíku :frowning2: tak uvidíme,jak budu vypadat,až budu po druhým prckovi :dizzy_face:
30. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přibrala jsem 11kg, mazala jsem kadej večer po koupání "vším co se doma našlo" (obyč.krémy a tělový mlíka) a neudělala se mi ani jedna, ale řekla bych, že je to v genech a mazání vliv nemá.
1. říj 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bříško mazala jen občas, tak 1x týdně občas 2x. Miminko se narodí každým dnem a strie nemám žádné (snad už se neobjeví). Tak myslím, že strie hodně ovlivňují geny.
1. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek