Chuť na sex po porodu nemám. Co pomůže?

magnetkaaa
2. únor 2009

Ahoj holky, mám čtyři měsíce po porodu, a doma krásný holčičí poklad 🙂. Ale nějak se mi nedaří získat na sex znovu chut. S manželem se kvůli tomu dost často hádáme a to mě štve 😒 . Jako, když už k tomu dojde, tak se mi to líbí. Ale abych začala jen tak sama, to fakt nehrozí. Jsem ted hlavně maminka ale znáte chlapi!!. Co s tím? Existuje něco co by mi mohlo pomoci??

deathy
2. únor 2009

Ahoj, tak já teda ještě nejsem po porodu, ale přesně to co píšeš má já teď. Už si ani nepamatuju, kdy sme s přítelem něco dělali. Ona chuť by byla, ale začít něco, nee. Asi se bojim, a teď už i přítel, nebo nevim čim by to bylo. Prostě jako by nějakej sex vůbec neexistoval..ani mě nenapadne. Pěkně mě to štve, protože se bojim toho, že když teď takhle, tak jak to bude po porodu až nás ten uzlíček nenechá ani vyspat.. Přítel z toho taky dvakrát odvázanej neni a já z toho mám dost často takovej hoooodně blbej pocit.
Je to pěkně na prd, co?

kocicinka
2. únor 2009

Ahoj, já taky ještě nejsem po porodu, ale přesně od doby, co mi vyšel pozitivní testík, se nejsem schopná vzrušit, i když sex máme docela často- líbí se mi manželova blízkost, ale prostě sexuální vzrušení nula nula nic 😀. Přitom mě tak přitahuje. Manžela to dost trápí, já to nechápu, protože všude píšou, jakou mívá žena ve 2. trimestru na sex chuť 😢 . Přesně jako Deathy si taky říkám a velice se toho bojím, jestli to není začátek konce našeho blaženého sexuálního života 😢
Taky si neumím představit, jaké to bude po porodu, protože rozpižlaný a bolavý spodek, probdělé noci a plačící miminko asi na chuti a radosti ze sexu nepřidají...

vrkocka
2. únor 2009

my máme 8 měsíců a málo sexíkujem.Manžel je sice přes tyden pryč,ale když přijede,tak já mám konečně chut a on je unavený.Jo v některych případech pry neni chut,kdyz se bere antikoncepce 😒

pipisek
2. únor 2009

Ahoj holky, koukněte se do téhle diskuse, ale moc vás nepotěším 😒

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

aji81
2. únor 2009

jj v těhu jsem to taky měla naprd ale spíš ze strachu, pač jsem od začátku pořád špinila a tak jsme nevěděli co z toho bude nebo nebude...Vlastně jsme spolu začali spát tak dva týdny před porodem, pač už nic nehrozilo a myslím že mi to k porodu naopak pomohlo, porodila jsem v 38tt, což jsem fakt byla ráda. 😉 .Chtělo by to nějaká afrodiziaka či jak se to píše 🙂, nevím. Dost mě to štve, fix. A máte pravdu, věčně plačící miminko a fůra práce doma to fakt chut nikde. A co se týká bolavého spodku, to fakt bolí to šestinedělí. První sex mě taky bolel kvůli vnitřnímu šití, tak jsme vzali lubrikant a vpoho a asi napotřetí už ho nebylo zapotřebí.

deathy
2. únor 2009

Tý jo, takže prdlačka před porodem, a nic slavnýho mě asi nečeká ani po porodu.. Holky to je děsný, občas si tak řikám, že se fakt přítelovi divim, že mi ještě nezahnul 😀 Zrovna on, takovej milovník, má teď takový utrum.. No a já..
Ze začátku těhu to jako šlo, sice toho moc nebylo, ale aspoň to málo. Pak když začalo růst břicho a byla sem už dál, tak sem se začala bát, a konečná..no teď se taky bojim, ale jak psala aji, teď už by se člověk asi nemusel tolik bát, že? Pár týdnů do porodu by se snad nic stát nemělo..kromě vyvolání, a to už by teď taky případně snad neva.

smardik
2. únor 2009

tak já jsem v těhu měla chut pořád a ted po porodu vůbec, vyhýbám se tomu jak můžu 😉

apfele
2. únor 2009

holky já celý těhu byla v pohodě, milovali jsme se s MM pravidelně, naposledy týden před porodem... po porodu už tobylo horší... ze začátku nebyla chuť ani pomyšlení, později velká únava. Jsem ted 5. měsíců po porodu a už je to v pohodě... u mě to bylo hodně o psychice. MM mě hodně podržel a netlačil na mě.

aji81
2. únor 2009

apfele tak to máš dobrý, MM je dost v tomhle nechápavej a kvůli tomu jsou hádky. Chjo pitomej sex 😀 . Je fakt, že když to neklape po sexuální stránce je to na h.... 😒
deathy: už Ti nic nehrozí naopak Ti to možná pomůže aby si nepřenášela, což jsem měla velkej strašák coby prvorodička..

smardik
2. únor 2009

deathy my se milovali v těhotenství normálně, teda pokud jsem to měla doktorem dovolené - krvácela jsem a byli problémy, před porodem snad každý den at malého popoženem ale držel se a narodil se na první termín. jestli máš chut šup do toho

kocicinka
2. únor 2009

Asi hodně záleží na chlapovi, jestli doma pomáhá a nenechává všechno na novopečené mamince. Aji my když jsme zjistili, že jsme těhu, tak manžel řekl sám, že bychom s tím měli počkat až co nám řekne Dr. při první těhotenské prohlídce. Ta nám řekla, že můžem polehoučku pomaloučku, ale manžel se přesto bál a tak 1. trimestr nebulo skoro nic, i když jsem o to stála.Teď je to podobně. Mě se to moc líbí( přestože sexuálně nevzrušuje) ale manžel pořád myslí na miminko a na mě, pořád se ptá, jestli je všechno v pořádku, jesti mě nic nebolí a tak. A nikdy nezačne sám, že by se chtěl milovat a furt myslí na to mimi. A mrzí ho,když na to dojde, že já nejsem vzrušená a nevěří mi, že se mi to i tak líbí.Vůbec si neumím představit, kdyby na mě nějak naléhal, tak jak to popisovaly některé holčiny z odkazu výše...

deathy
2. únor 2009

aji, přenášet bych teda nechtěla, nevycházela by mi pak škola 😀 Takže čim dřív, tim líp.
smardik, já žádný zákaz nemám. Po zdravotní stránce je vše v naprostém pořádku.. Noo, začínám uvažovat o tom, že bych brala dřívější porod 😉 😀

smardik
2. únor 2009

deathy taky jsem si přála dřívější porod ale Tomášek se držel jak klíštátko 🙂 ale nakonec jsem ráda že se narodil tak jak se narodil protože jsem v porodce potkala super kámošku a vídáme se, píšeme si 🙂

deathy
2. únor 2009

smardik, tak to je milý, ale i tak..já budu ráda když se vykulí dřív 😀 Nee, hlavně aby bylo vše ok, ale mít to už za sebou, tak taky nebudu proti

zuzalach
2. únor 2009

ahoj, mě se chuť vrátila, když jsem začala menstrovat cca, když měl malý 7m 😉 nevím, jestli je to náhoda, ale fakt se mě to sešlo 🙂 taky určo ve spojitosti s tím, že mě to přestávalo bolet..

deathy
2. únor 2009

Teda...nevím nevím jestli bude dobrý neudržovat "rodinu" ještě tolik dalších měsíců po.. Holky, vy mě děsíte 😀

astrane
2. únor 2009

No tak u nás to taky nebyla žádná sláva,byla jsem děsně nevyspalá a na sex nezbývala energie.první rok po porodu mi to ani bez gelu nešlo.věděla jsem už od poprvé,že dokud hodně kojím,tak to jinak nejde 😖 Po prvním porodu to bylo horší,než se to zahojilo-6 měsíců nic nebylo,prostě mě to bolelo.Podruhé to bylo bez poranění,tak to po šestinedělí už jakž takž šlo.MS jsem tentokrát dostala až 13 měsíců po porodu a nezdá se mi,že by to na mě mělo vliv.Co mě teda zaručeně zbaví chuti je antikoncepce.Jinak je to vážně hodně psychický-pořád máme strach,že to bude bolet a bohužel zpočátku je to většinou i pravda.
V těhotenství u mě dobrý,já si to fakt užila až do konce
Přeju krásný miminka

deathy
2. únor 2009

Hmm, začínám být lehce nervozní..tohle až přítelovi naznačim, tak nebude dvakrát nadšenej.

valeriem
2. únor 2009

deathy: neboj, je to individuální. Já stěží přečkala šestinedělí a hned jsme na to hupli 😉 ze začátku to šlo teda jen s lubrikantem, ale potom i bez toho, malýho pořád kojím 😉 jo a to jsem byla šitá i vevnitř, malý mě tam natrhl, když se zašprajc a i tak mě to potom po šestinedělí nebolelo 😉
takže je to asi hodně individuální
jo a jinak náš malej v noci celkem spí, takže úplně vyřízená teda většinou nebejvám, abych si nenašla rezervu i na sex 😉

deathy
2. únor 2009

Noo, ano, pozitivní ohlasy...šup sem s nima 😀

vrana
2. únor 2009

Ahoj, tak u nás to bylo tak, že v těhotenství jsem na sex fakt neměla ani pomyšlení a docela jsem se musela přemáhat. Naštěstí manža byl docela chápavý a přežil to. Pak jsem měla asi tak těsně po porodu hroznou chuť, ale kvůli šestinedělí smůla a pak zase nic. Přesně jak píšeš, že bych začla sama ani náhodou. Ale od konce prosince nekojím a chuť je zpátky 😉 . Tak to chce asi vydržet.

Jinak šitá jsem byla taky, z kontroly po šestinedělí a sexu jsem měla fakt strach, ale žádná bolest se nekonala 😉

fajra
3. únor 2009

Tak taky přidám svou zkušenost. V srpnu jsme čekali miminko, sexovali celé těhu, vše v pohodě, přenášela jsem 5dní, pro nepostupující porod jsem měla nakonec císaře, ale vše OK, brala bych to zase, a chuť na sex už 9dní po porodu, tak jsme porušili šestinedělí 😅 , ale je jasné ,že po přirozeném porodu je to komplikovanější...Ted už máme doma skoro půlroční slečnu 😉

skurinka
3. únor 2009

tak ja jsem teda cele tehotenstvi nesexovala nemela jsem na to chut ale po porodu 10 dni po porodu a to byla jizda 😀 druhe taky zadnej sex a pak asi po2 mesicich mala byla zlobivka a ja jsem vsude usynala 😀 😀

deathy
4. únor 2009

fajra, skurinka...to je dobrý hned takhle brzo po porodu 😀 Docela i odvaha.

aluskas
4. únor 2009

Taky jsme měli sex už v šestinedělí. Ale měla jsem vnitřní steh a tak to dost bolelo. Podruhé už to bylo lepší a pak se to tak nějak "rozhejbalo" 😀 a už to šlo.

fajra
5. únor 2009

Deathy, po císaři to myslím po téhle stránce není takové riziko. Měla jsem strach, ale vše se dobře hojilo, tak jsme neodolali 😀 A co Ty už se těšíš na holčičku? 😉

deathy
5. únor 2009

fajra, to je fakt, že při císaři je spodek vlastně "nedotknutej", ale i tak..přece jen operace.
No jo, těšim se a jak! Už bych to chtěla mít za sebou a prcka u sebe! A taky se už těším, až si budu moct normálně lehnout 😀 Toho už se nemůžu po pravdě ani dočkat 😀

samik2008
6. únor 2009

Tak mi jsme po dobu obou těhotenství začali pořádně sexovat až od 4.měsíce protože mi bylo skoro pořád zle 😝 ,ovšem pak jsme si to jen užívali.A po prvním porodu jsme měli sex 5 týden po a po druhém 4 týden po,jenže záleží jak je to se šitím a tak...Já jsem neměla žádné 😉

hancas
6. únor 2009

tak to mi sexovali celé těhotenství,i když jsem měla rizikáč,pak jsem porodila o 6 týdnů dříve,ne kvůli sexíku,ale kvůli tomu že jsem měla dvojčátka.jakmile jsem porodila prostě mám nechut k sexu,nevím ččím to je,ale opravdu se mi nikdy nechce,ale pro mm to udělám.ted jsme zašli do sexshopu on si koupil umělou vagínu 😒 ,když nebudu moc at aspon on může.prostě mi to připadá pořád lepší,než aby mě někde začal podvádět,sice je to takové divné,ale co už když jsem prostě nějaká divná,vůbec nevím co to se mnou je prostě si to nějak neužívám.docela mě to se.e

deathy
6. únor 2009

hancas...no, lepší než tě někde podvádět..to každopádně, ale i tak. Já bych tomu svýmu rozhodně umělou vagínu nedovolila. Nemyslim si, že by se mi pak chtělo když bych věděla, že on si to dělá s tím..noo, nevim. Je to takový fakt divný. Neboj, určitě se to spraví. Proč on si koupil hračku? Nebylo by lepší třeba koupit si něco, co využijete oba? Nezlepšilo by to něco?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru