Chuť na sex po porodu nemám. Co pomůže?

magnetkaaa
2. únor 2009

Ahoj holky, mám čtyři měsíce po porodu, a doma krásný holčičí poklad 🙂. Ale nějak se mi nedaří získat na sex znovu chut. S manželem se kvůli tomu dost často hádáme a to mě štve 😒 . Jako, když už k tomu dojde, tak se mi to líbí. Ale abych začala jen tak sama, to fakt nehrozí. Jsem ted hlavně maminka ale znáte chlapi!!. Co s tím? Existuje něco co by mi mohlo pomoci??

kacajam
8. únor 2009

Ahojky. Přidávám své "sexuální" zkušenosti 😎 Loni v září jsem byla poprvé v nemocnici na rizikovym, v říjnu jsme s manželem sexovali jen opatrně tak 1x týdně, no a v listopadu jsem byla v nemocnici znovu a od té doby pak už žádný sexík... Malýmu je dnes přesně 6 týdnů. Postili jsme se s manželem tedy 3 měsíce. Musím říct, že na mě nikdo nikdy nenaléhal, maximálně chtěl využít jen mých rukou a úst 😅 Je pro mě strašně těžké odpoutat se z role matky do role milenky. Miminko máme u postele a já slyším každé vzdechnutí a nemůžu se na nic jiného soustředit. Jakékoli pokusy o intimní sblížení řeším tím, že se jdu podívat na mimi, nebo uspávám. Nikdy se nezačnu mazlit jako první. Bojim se i doktora - při představě, že do mě něco strká, mě jímá hrůza. Porod jsem měla ale bez jakýchkoli komplikací a byl rychlý....

...tak to byly pocity, které jsem měla až do dnešní noci. Říkala jsem si, že je lepší, aby prvním chlapem po porodu byl můj muž, než doktor. Tak jsme to v noci pomaloučku zkusili (musel ale začít manžel, páč mě se vůbec nechtělo). Musím říct, že strach byl zbytečný, nebolelo to a mohla jsem se i víc odvázat. Ba dokonce se těším na tu noc následující 😀

trace
10. únor 2009

Ahoj holky, já jsem po prvním dítěti nějak nemohla přijít sexu na chuť. To jsem měla císař... po 4 týdnech po porodu jsme to zkusili a bylo to hoooodně bolestivý. od té doby mě to pokaždé bolelo.... už to nebylo jako dřív,myslím že jsem to měla vsugerovaný... pak už jsem si zvykla a ono to pak šlo 🙂 Teď mám 2 týdny po druhém porodu a jsem zvědavá jaké to bude "po prvé" na to máme ještě čas...
Porod jsem měla tentokrát normálně, tak mám strach že to bude bolet ještě víc... nedokážu si představit že do mě něco "strká" mám z toho hrůzu... k doktorovi se taky bojím, ta představa je hrozná. No snad to nějak zvládnu, 🙂 🙂

evulinkab
10. únor 2009

no tak já jsem v těhu nemohla, ale chut byla...a ted jsem 5 týdnu po porodu a už se nemužu dočkat, až mi skončí 6nedělí a s přítelem na to hupsnem.Chut mám velkou.

misicka29
13. únor 2013

Holky já jsem půl roku po porodu a ještě jsme se s manželem nemilovali. Hrozně mě to trápí, ale chuť na sex jako by se vypařila. Neustále hledám jen výmluvy, aby k tomu nemuselo dojít. Poradtě mi co s tím….

iveta107
13. únor 2013

@misicka29 no asi to chce čas a ono to samo přijde.Já mám zase opačný problém, mám na to neustále chuť a manžel ani ne. ☹ Tak jsem hledala na internetu co třeba z nějakých léků na potenci by mu pomohlo a našla jsem přírodní přípravek Maca, není to moc drahé, podle recenzí to zkutečně pomáhá a je to i pro ženy, ale asi se to nemá brát při kojení.

kitinka76
13. únor 2013

@magnetkaaa mně pomohla změna antikoncepce 😉

nikolletta87
5. bře 2013

@magnetkaaa Mám to doma dost podobné. Já to teda ani předtím nepotřebovala bůh ví jak často... V těhu jsem měla víc chuť a bříško nám nepřekáželo, ale teď vůbec. Bolí mě to a nemám chuť. A nátlak manžela mi chuti nedodá. A kdybych "se nechala", tak on z toho nic nemá, a mně by se to mohlo zhnusit, tak si stojím za svým. Mazlení se ale snažím mu neodpírat. Ale je to boj, když to pak vede k hádkám, že... 😀 Věřím v lepší zítřky. Snad to přežije.
@hancas Můj tež nelenil a něco si koupil... Doufala jsem, že nebude "otravovat" tak často. Marně. 😀

jennyska
14. říj 2013

Ahoj Maminky 🙂

Mohu Vás oslovit v souvislosti s tématem, které zde probíráte a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka, kam si vedle základních informací o daném tématu píšeme se všema maminkama i zkušenosti s ním? 🙂 Když jsou tyto zkušenosti ve Wiki Modrého koníka, je to daleko přehlednější než fórum, protože se dá vše rychle a přehledně dohledat...

Jde o to napsat svou vlastní zkušenost se sexem po porodu zde: https://www.modrykonik.cz/sex-po-porodu , kterou tak určitě pomůžete ostatním maminkám, které mají dotazy hlavně ohledně zkušeností apod. Zabere to minutku a pomůže drtivé většině žen...

Děkuji Vám a přeji krásný den! 🙂
Janča

julisa88
9. kvě 2017
Uživatel julisa88 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od julisa88.

Chce to cas, casem ti to zacne chybet a taky trochu experimentovat.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru