• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co na sebe na cestu z porodnice - pro maminku?

1. června 2012 
Milé maminky, prosím o radu... Diskusí jak obléct miminko na cestu z porodnice se najde spousta, ale co jste si oblékly na cestu z porodnice vy? Neumím si přestavit, že se vejdu do oblečení, které jsem nosila před těhotenstvím a jako prvorodička netuším, jak můžou vypadat mé poporodní proporce:wink:
30. kvě 2012 ve 23:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanka86 jela jsem v tom ,v čem jsem přijela....
30. kvě 2012 ve 23:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Děkuji za odpověď! Takže těhu oblečení?
30. kvě 2012 ve 23:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem odjela v tom v čem jsem přijela, ono to bříško se nestáhne ze dne na den, takže těhotenský je dobrá volba ještě klidně i chvíli po porodu .o) Koukám že rodíš v srpnu, tak kdyby bylo hodně teplo tak můžeš i v nějakých šatkách. Neboj, ono to vyplyne, za těch pár dní co tam budeš můžeš zhodnotit jestli pojedeš v čem jsi přijela, nebo si necháš něco parádního na slavnostní odjezd dovézt :wink:
30. kvě 2012 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
30. kvě 2012 ve 23:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanka86 Ahoj, já také jela v těhu oblečení, jediné do čeho jsem se po porodu dostala hned, byly boty :sunglasses:
31. kvě 2012 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanka86:vem si určitě těhu kalhoty,alespoň nebudeš zklamaná.Oo se pak třeba i do něčeho vejdeš,ale nebude ti to pohodlné.Top si klidně vem klasický,jen trochu volnější:wink:
Jo a těhu kalhoty s gumou ti to bříško trochu stáhnou:slight_smile:
31. kvě 2012 v 05:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem jela v tom, v čem jsem přijela, jen sem si nechala rozepatý zip u kalhot, aby mi nevadil na citlivou jizvu po císaři. Ještě ten den jsme se stavovali v obchodě koupit lehké kalhoty v pase na šňůrky, abych mohla chodit krom šatů taky v kalhotech :sweat_smile: .
31. kvě 2012 v 05:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jela v tom samém. Za týden jsem se zas tak o moc nezmenšila, aby mi to bylo velké :wink:
31. kvě 2012 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
v oblečení co jsem nosila před těhotenstvím, těhotenské kalhoty by ze mě spadli ty jsem fakt nemohla
31. kvě 2012 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
prvně i podruhý jsem si schválně oblíkala do porodnice šaty, abych nemusela řešit, jestli se to nebo ono bude dát po porodu nosit :wink:
31. kvě 2012 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky v tehotenskym, ve kterym jsem prijela :slight_smile: a do normalniho jsem se jeste dost dlouho nenasoukala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2012 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do porodnice jsem jela v těhotenstkých džínách a myslela jsem si, že v nich i odjedu. Ale nakonec mi manžel dovezl džíny, které jsem nosila před těhotenstvím. Padly mi akorát, jen jsem je měla bez pásku, který jsem jinak do nich nosila.
31. kvě 2012 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechala jsem si přivést kalhoty , které jsem měla před těhu, ale zbytečně,měla jsem rozepnutý knoflíček :grinning: jeď v čem si přijela, nezdá se to, ale bříško je ještě pořád větší než bude za pár dní :slight_smile:
31. kvě 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
domů jsem jela v tom v čem jsem přijela, břicho se tak rychle nezmenšilo
31. kvě 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem jela v kalhotech ve kterých sem přijela ale měla sem pocit že jsou tak minimálně o dvě čísla větší,jsem hodně štíhlá a po porodu sem vypadala skoro stejně jako předtím,připadala sem si jako strašák takže honem domů :slight_smile:
31. kvě 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky v tehotenskych kalhotach, bricho se mi stahovalo hodne dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na otoky jsem moc netrpela, takze jsem po porodu zas o tolik mensi nez pred nim nebyla.
31. kvě 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
V tom, co mi bylo pohodlne. Takze v tom, v cem jsem prijela do porodnice.
31. kvě 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanka86 Hlavně si sbal věci na sebe sama, neb manžel mi přivezl věci, které jsem nosila asi tak před osmi lety a byly zahrabané na dně skříně. Nebýt kamarádky, tak jsem jela domů v županu :grinning: .
31. kvě 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem jela v těhulacláčích, ve kterých jsem přijela :wink: Myslím, že je to jedno, stejně jde jen o skok do auta a z auta, nikam na návštěvu asi nepůjdeš, takže toto bych nějak neřešila :wink:
31. kvě 2012 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jela jsem v tom, v čem jsem přijela a bylo mi to úplně jedno, co mám na sobě, vlastně si to oblečení vůbec nepamatuju :grinning:
31. kvě 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
V tom,v cem jsem prijele-leginy a satky:wink:
31. kvě 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, všem moc děkuju za rady a inspiraci. Asi pro jistotu sbalím těhu i "předtěhu" nebo nějaké ty šatky...jen aby nepadaly trakaře :fearful: Fakt je ten, že "uvítací výbor" bude stejně zajímat hlavně prcek :dizzy_face:
31. kvě 2012 ve 14:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanka86 "uvitaci vybor" me rozesmal.. hele nechci byt za pesimistu ale nekdy prvni noc doma z porodnice je ta nejhorsi ve tvem i miminkovskem zivote :grinning: (u nas to tak bylo, u nekterych mych kamosek taky) takze jen ti chci rict, at to s tema navstevama prvni den moc nepreberete - jinak mimco rozdivocite bude z toho chudak bez sebe a vecer vas bude cekat kalamita - zatimco navstevy budou sladce spinkat doma v klidku a pohode :grinning: ale jinak chapu ze pochlubit se clovek musi :wink: ta pycha na toho mrnouska je obrovska - takze to ber jen jako radu, ne ze ti to nepreju :slight_smile:
31. kvě 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanka86 no jenom kvůli tobě a miminku doufám, že "uvítací výbor" bude vítat max. 10 min, protože na víc nebudete mít absolutně náladu :grinning: Nechci strašit, ale já jsem se poslední den v porodnici rozbrečela (kvůli kojení) a v brečení jsem pokračovala po cestě domů a s přestávkami doma asi tak dva měsíce :grinning: Takže uvítací výbor bych po příjezdu z porodnice poslala - no však víš kam. Ale přeju vám, abyste vy byli v pohodě.
31. kvě 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já byla ráda, že po příjezdu s prvorozenou jsme byli doma jen my s manželem. Po příjezdu s dvojčaty nás podobný uvítání čekalo a já byla na tabletky. Nemohla jsem se dočkat té chvíle, až všichni vypadnou a já si konečně odpočinu. Jo a s oblečením, já jela z porodnice po obou porodech v tom, v čem jsem tam přijela. Zejména s dvojčaty to byla sranda. Rodit jsem jela v plus 5 stupních, možná víc. A odjížděla jsem z porodky v minus 25 :grinning:
31. kvě 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poprvé jsem jela domů v těhotenských kalhotech, ale jiných, než do porodnice, protože tam jsem jela s odtékající vodou, takže kalhoty jsem poslala rovnou domů. Podruhé v tom, v čem jsem přijela.
31. kvě 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanka86 Taky jsem jela v tom samém, ale po porodu mi otekly nohy tak, že jsem nemohla nazout boty. :angry:
@zuzik24 Ironie, viď? :slight_smile:
31. kvě 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@takyja Já měla poslední týdny strach, v jakých botách do porodky pojedu, vešla jsem se jen do přítelových 46tek :grinning: Nakonec jsem to vyřešila tak, že jsem roztříhla botky alá crossky :grinning: Takže když jsem odjížděla z porodky v mých krásných balerínkách, byla jsem v sedmém nebi :grinning:
31. kvě 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
31. kvě 2012 v 18:58 • angeloo123
@ivanka86 po prvním porodu jsem jela domů v těhu kalhotech, ve kterých jsem přijela, ale padaly mi, i když jsem trochu bříško měla. Na cestu domů po druhém jsem si nechala dovézt oblečení. V srpnu bych to viděla na volnější šaty nebo třeba tuniku a legíny.
31. kvě 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek