Co na sebe na cestu z porodnice - pro maminku?

ivanka86
30. kvě 2012

Milé maminky, prosím o radu... Diskusí jak obléct miminko na cestu z porodnice se najde spousta, ale co jste si oblékly na cestu z porodnice vy? Neumím si přestavit, že se vejdu do oblečení, které jsem nosila před těhotenstvím a jako prvorodička netuším, jak můžou vypadat mé poporodní proporce😉

weri1
30. kvě 2012

@ivanka86 jela jsem v tom ,v čem jsem přijela....

ivanka86
autor
30. kvě 2012

Děkuji za odpověď! Takže těhu oblečení?

tamarila
30. kvě 2012

Taky jsem odjela v tom v čem jsem přijela, ono to bříško se nestáhne ze dne na den, takže těhotenský je dobrá volba ještě klidně i chvíli po porodu .o) Koukám že rodíš v srpnu, tak kdyby bylo hodně teplo tak můžeš i v nějakých šatkách. Neboj, ono to vyplyne, za těch pár dní co tam budeš můžeš zhodnotit jestli pojedeš v čem jsi přijela, nebo si necháš něco parádního na slavnostní odjezd dovézt 😉

weri1
30. kvě 2012
zuzik24
30. kvě 2012

@ivanka86 Ahoj, já také jela v těhu oblečení, jediné do čeho jsem se po porodu dostala hned, byly boty 😎

llllucka
31. kvě 2012

@ivanka86:vem si určitě těhu kalhoty,alespoň nebudeš zklamaná.Oo se pak třeba i do něčeho vejdeš,ale nebude ti to pohodlné.Top si klidně vem klasický,jen trochu volnější😉
Jo a těhu kalhoty s gumou ti to bříško trochu stáhnou🙂

kikimaruska
31. kvě 2012

Taky jsem jela v tom, v čem jsem přijela, jen sem si nechala rozepatý zip u kalhot, aby mi nevadil na citlivou jizvu po císaři. Ještě ten den jsme se stavovali v obchodě koupit lehké kalhoty v pase na šňůrky, abych mohla chodit krom šatů taky v kalhotech 😅 .

llluckaaa
31. kvě 2012

Já jela v tom samém. Za týden jsem se zas tak o moc nezmenšila, aby mi to bylo velké 😉

smardik
31. kvě 2012

v oblečení co jsem nosila před těhotenstvím, těhotenské kalhoty by ze mě spadli ty jsem fakt nemohla

schnek
31. kvě 2012

prvně i podruhý jsem si schválně oblíkala do porodnice šaty, abych nemusela řešit, jestli se to nebo ono bude dát po porodu nosit 😉

majatob
31. kvě 2012

ja taky v tehotenskym, ve kterym jsem prijela 🙂 a do normalniho jsem se jeste dost dlouho nenasoukala 😝

ela_nela
31. kvě 2012

Do porodnice jsem jela v těhotenstkých džínách a myslela jsem si, že v nich i odjedu. Ale nakonec mi manžel dovezl džíny, které jsem nosila před těhotenstvím. Padly mi akorát, jen jsem je měla bez pásku, který jsem jinak do nich nosila.

slundo
31. kvě 2012

nechala jsem si přivést kalhoty , které jsem měla před těhu, ale zbytečně,měla jsem rozepnutý knoflíček 😀 jeď v čem si přijela, nezdá se to, ale bříško je ještě pořád větší než bude za pár dní 🙂

jajinka27
31. kvě 2012

domů jsem jela v tom v čem jsem přijela, břicho se tak rychle nezmenšilo

jajik25
31. kvě 2012

taky jsem jela v kalhotech ve kterých sem přijela ale měla sem pocit že jsou tak minimálně o dvě čísla větší,jsem hodně štíhlá a po porodu sem vypadala skoro stejně jako předtím,připadala sem si jako strašák takže honem domů 🙂

jasekd
31. kvě 2012

Taky v tehotenskych kalhotach, bricho se mi stahovalo hodne dlouho 😝 Na otoky jsem moc netrpela, takze jsem po porodu zas o tolik mensi nez pred nim nebyla.

terkaz
31. kvě 2012

V tom, co mi bylo pohodlne. Takze v tom, v cem jsem prijela do porodnice.

ilonne
31. kvě 2012

@ivanka86 Hlavně si sbal věci na sebe sama, neb manžel mi přivezl věci, které jsem nosila asi tak před osmi lety a byly zahrabané na dně skříně. Nebýt kamarádky, tak jsem jela domů v županu 😀 .

marrei
31. kvě 2012

Taky jsem jela v těhulacláčích, ve kterých jsem přijela 😉 Myslím, že je to jedno, stejně jde jen o skok do auta a z auta, nikam na návštěvu asi nepůjdeš, takže toto bych nějak neřešila 😉

jop
31. kvě 2012

jela jsem v tom, v čem jsem přijela a bylo mi to úplně jedno, co mám na sobě, vlastně si to oblečení vůbec nepamatuju 😀

kasparci
31. kvě 2012

V tom,v cem jsem prijele-leginy a satky😉

ivanka86
autor
31. kvě 2012

Holky, všem moc děkuju za rady a inspiraci. Asi pro jistotu sbalím těhu i "předtěhu" nebo nějaké ty šatky...jen aby nepadaly trakaře 😨 Fakt je ten, že "uvítací výbor" bude stejně zajímat hlavně prcek 😵

kaeth01
31. kvě 2012

@ivanka86 "uvitaci vybor" me rozesmal.. hele nechci byt za pesimistu ale nekdy prvni noc doma z porodnice je ta nejhorsi ve tvem i miminkovskem zivote 😀 (u nas to tak bylo, u nekterych mych kamosek taky) takze jen ti chci rict, at to s tema navstevama prvni den moc nepreberete - jinak mimco rozdivocite bude z toho chudak bez sebe a vecer vas bude cekat kalamita - zatimco navstevy budou sladce spinkat doma v klidku a pohode 😀 ale jinak chapu ze pochlubit se clovek musi 😉 ta pycha na toho mrnouska je obrovska - takze to ber jen jako radu, ne ze ti to nepreju 🙂

jop
31. kvě 2012

@ivanka86 no jenom kvůli tobě a miminku doufám, že "uvítací výbor" bude vítat max. 10 min, protože na víc nebudete mít absolutně náladu 😀 Nechci strašit, ale já jsem se poslední den v porodnici rozbrečela (kvůli kojení) a v brečení jsem pokračovala po cestě domů a s přestávkami doma asi tak dva měsíce 😀 Takže uvítací výbor bych po příjezdu z porodnice poslala - no však víš kam. Ale přeju vám, abyste vy byli v pohodě.

ladybugie
31. kvě 2012

já byla ráda, že po příjezdu s prvorozenou jsme byli doma jen my s manželem. Po příjezdu s dvojčaty nás podobný uvítání čekalo a já byla na tabletky. Nemohla jsem se dočkat té chvíle, až všichni vypadnou a já si konečně odpočinu. Jo a s oblečením, já jela z porodnice po obou porodech v tom, v čem jsem tam přijela. Zejména s dvojčaty to byla sranda. Rodit jsem jela v plus 5 stupních, možná víc. A odjížděla jsem z porodky v minus 25 😀

betelgeuzz
31. kvě 2012

Poprvé jsem jela domů v těhotenských kalhotech, ale jiných, než do porodnice, protože tam jsem jela s odtékající vodou, takže kalhoty jsem poslala rovnou domů. Podruhé v tom, v čem jsem přijela.

takyja
31. kvě 2012

@ivanka86 Taky jsem jela v tom samém, ale po porodu mi otekly nohy tak, že jsem nemohla nazout boty. 😠
@zuzik24 Ironie, viď? 🙂

zuzik24
31. kvě 2012

@takyja Já měla poslední týdny strach, v jakých botách do porodky pojedu, vešla jsem se jen do přítelových 46tek 😀 Nakonec jsem to vyřešila tak, že jsem roztříhla botky alá crossky 😀 Takže když jsem odjížděla z porodky v mých krásných balerínkách, byla jsem v sedmém nebi 😀

angeloo123
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
helulela
31. kvě 2012

@ivanka86 po prvním porodu jsem jela domů v těhu kalhotech, ve kterých jsem přijela, ale padaly mi, i když jsem trochu bříško měla. Na cestu domů po druhém jsem si nechala dovézt oblečení. V srpnu bych to viděla na volnější šaty nebo třeba tuniku a legíny.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru