Co najdu v kufříku pro novorozence od ZPŠ?

leejlaa
26. led 2014

Ahoj maminky, jste některá pojištěná u škodovácké pojišťovny? Co vše je v kufříku pro novorozence, prý se to každý rok mění, tak abych věděla, co mám čekat, docela by se mi hodila třeba nějaká osuška, nebo deka...🙂)

ninjisu
26. led 2014

Ségra tam mněla plenky a domestos....no coment.

dorinek
27. led 2014

Nejsem sice u této pojišťovny, ale myslím, že to dodává vesměs stejná firma pro všechny. Také jsem tam měla vzorek plenek a Domestos a hlavně spoustu reklamních letáků. Až budete v porodnici, tak vám možná dají ještě jeden kufřík, ale budou po vás chtít podepsat papír, že jste ho převzala. Musí se tam uvést i adresa a telefon...bacha na to, pár týdnů po porodu vás budou bombardovat telefonáty od různých dýlerů- od knížek, přes nádobí, telefony, až po pojišťováky.....byly to třeba i 3 telefonáty denně a bylo to neuvěřitelně obtěžující. Kdybych věděla, co si tím zavařím, tak bych jim ten kufřík hodila v porodnici na hlavu 😖

ija1
27. led 2014

mne se to stalo taky, ted mam v planu uvest mylne tel cislo, nepotrebuju aby zase opruzovali pojistovaci.....

lucifereeek
27. led 2014

holky, ale maminka se ptá na uplně něco jiného než na co odpovídáte, to že v porodnici dostanete kufřík pro mimčo je pravda, ale ona se ptá, kdo je u té pojišťovny (ZPŠ), co bylo v tom balíčku......

kocila
27. led 2014

Možná nevyjmenuji všechno, ale snad si na něco vzpomenu. Kufřík jsem dostala 6/2013.Nemyslím si, že by od té doby se nic zásadně změnilo. Takže je tam: nůžky na nehty od chicco, chladítko na zuby, digitální teploměr, dudlík, chrastítka, letáky. Ale osuška ani deka tam nebyla.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru