• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co smím a co nesmím cvičit po porodu?

(Zamčená)
23. dubna 2014 
@ivammt není to ono? ale je to tak nazváno :frowning2: tak nic, já budu hledat dál..dík za odpovědi
15. dub 2014 ve 21:14  • Odpověz
15. dub 2014 ve 21:37  • Odpověz
autor
Popsané je to hezky, ale ty cviky nejsou ony. Vzpor je šíleně těžký, a na jedné noze? Takle cvičim vzpor já http://iva-mmt.blog.cz/1404/bosu-a-jak-na-nej Na správné držení a cvičení v tomto vzporu, nemám ještě ani já.
POdle mě to nenajdete :( Nejsou to tyto tradiční cviky. Jsou to spíše rehabilitační cviky v polohách které mám vyfocené v článku Co je to CORE.
15. dub 2014 ve 21:57  •  1 dítě  • Odpověz
v motole nic, ani jednou. a vzhledem k silenemu prvnímu porodu jsem sla domu s utrzenym panevnim dnem. Snad rok jsem porad hledala na netu co muzu a nemuzu. Ja jsem to mela teda hodne spatne, takze jsem mohla cvicit jen v leze dokud to nebylo trochu lepsi. Hodne mi pomohly cviky na inkontinenci, ikdyz jsem ji netrpěla, ale jedine pracovali s panevnim dnem. no a samozrejmne u nas nikde ani clanek na amerických webech je to všude. U nas je ta osveta proste porad sto let za opicema. Tak super ze se aspoň někdo snazi.
15. dub 2014 ve 22:01  • Odpověz
aha, tak děkuju, tak se to asi nikdy nedozvím, jak správně cvičit :frowning2:
15. dub 2014 ve 22:22  • Odpověz
autor
@romantika Děkuju. Máte popř.nějakou Vaší oblíbenou americkou webovku pro ty cviky na CORE a pánevní dno? Jsem ráda, že jste si takhle poradila a pomohlo to!
15. dub 2014 ve 23:17  •  1 dítě  • Odpověz
Tuto diskuzi navrhujeme @ivammt přesměrovat do nové skupiny, kde by byla poradna pro cviceni po porodu, protože ve skupinách jsou pro poradny vhodnějsí podmínky.
Tema docasne uzamykam.
moulinkaa
Modrykonik team
17. dub 2014 v 15:49  • Odpověz
Ahoj všem!

Založili jsme pro vás novou skupinu "Poradna – Co smím a co nesmím cvičit po porodu?", kterou moderuje zakladatelka této diskuze @ivammt .
Další rady a pomoc najdete tedy už přímo ve skupině:
www.modrykonik.cz/group/6315/detail

Mějte se fajn!

moulinkaa
Modrykonik team

@marecekavendulka @frantiska85 @killi @lenicka07 @antoinet @petula_88 @sonik05 @caboonek @whiskey007 @pellullinka @spagatice @marketuska @kacikaci @romantika
23. dub 2014 ve 14:48  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.