Co vám pomáhalo na hojení hráze po nástřihu?

rerycha
13. kvě 2014

Zdravím,chtěla jsem se zeptat,co vám nejvíc pomáhalo na hojení hráze po nástřihu,docela mám z toho strach,že se to nebude dobře hojit.četla jsem o nějaké masti INFADOLAN že je dobrá,nepoužíval někdo?díky

olusenka
13. kvě 2014

co mi poradila porodní asistentka: první dny raději ničím nemazat, později homeopatickou mast Traumeel S. Já mám ale skvělé zkušenosti s Hemagelem, ten mi po nástřihu hodně pomohl, a zacelil to i když se mi rána rozjela, a šití rozpadávalo. Taky jsou dobrá homeopatika polykat, např. Arnica Montana 9CH. A příp. i sedací koupele v odvaru z dubové kůry.

lumcinka
13. kvě 2014

Ja mela mast z dubove kury a super 🙂 chladi a pak hreje 🙂.

domca89
13. kvě 2014

Taky jsem všude četla skvělé recenze na gel z dubové kůry. A i už mi ho někdo doporučoval. 😉

dandik
13. kvě 2014

v porodnici mi doporučili DICLOREUM 50 čípky - zavádí se do konečníku. Můžou se i při kojení. Fakt zabírají, super do 5min. bez bolesti.

pampeliska1
13. kvě 2014

@rerycha já jsem hned po porodu natírala šití Hemagelem (kromě toho ještě sestry na šestinedělí používaly sprej Dermochlorophyl) a ještě jsem používala mycí gel od Herbalonu s kaštanem a hojilo se mi to pěkně.
Jinak ve Zlíně moc nenastřihávají, spíš to nechávají, pokud tkáň "praskne" sama...

curdibilka
13. kvě 2014

Na začátku bych ničím zbytečně nemazala, max koupele v dubové kůře a co nejvíce větrat a sprchovat a bude to ok. 🙂

rerycha
autor
13. kvě 2014
martinakl
13. kvě 2014

Mně pomohl nejvíc Hemagel

janiju
13. kvě 2014

@rerycha
já bych doporučila EPINO, pak nebude třeba řešit hojení po nástřihu 🙂

dezyre
13. kvě 2014

Také jsem mazala gelem z dubové kůry a super.

katyxq
13. kvě 2014

za sebe doporučuju Hemagel 🙂 (a nejen na nástřih, ale i na jakékoliv řezné rány, šití, spáleniny, odřeniny) ... ale nejlepší je prevence - přirozený porod a možnost volby polohy kdykoliv během porodu

alcar
14. kvě 2014

Cicatridina sprej, Octenisept, betadine roztok na gazu placnout primo na to a s tim chodit aspon hodinu. Mne pomahalo chodit curat do bidetu a pri curani na pipku poustet vodu. 😉

pistalinda35
14. kvě 2014

Dubova kura a studena sprcha 😉

anehap
14. kvě 2014

Super je Hemagel, rychle hojí a ulevuje od bolesti 😉 A z homeopatik - Arnica 6 nebo 9 CH a Staphysagria 6 nebo 9, jsou dobrý i po císaři 😉

tonna
14. kvě 2014

@rerycha Já jsem teda u prvního porodu jen několikrát denně sprchovala, ničím nemazala a do 14 dnů od porodu jsem byla zahojená. U druhého to samé + arnica montana 15ch a taky za pár dní ok.

vilo
14. kvě 2014

já jsem používala Mithra gel, je super 🙂

daniela1983
14. kvě 2014

@rerycha preco riesi nastrih ked este nebol, kupit si epino alebo aniball a nebude ani skrabanec, hmmm? 😎

andelka
14. kvě 2014

Měla jsem gel z dubové kúry, nástřih malý, hojilo se to v pohodě. Druhý porod bez škrábnutí (už jsem věděla co a jak a taky s epinem jsem trénovala mnohem poctivěji), takže to jsem neřešila nic. Epino doporučuju jako prevenci každopádně. Možná bych bez něj i při prvním skončila hůř, fakt mi ten porod moc nešel.

rerycha
autor
14. kvě 2014

@janiju
@daniela1983 a na ten epino mám vzít peníze kde? Vždyť je to hrozně drahý.

janiju
14. kvě 2014

@rerycha
tu 1000 bych obětovala....

daniela1983
14. kvě 2014

@rerycha tie peniaze som nikdy nelutovala bola to najlepsia investicia pocas tehotenstva a pus peniaze za dulu. inak existuje aj aniball ktory je lacnejsi. a ked ani na aniball nemas tak ti uz len ostava ukecat doktora aby si mohla rodit v inej polohe ako klasicky a aby nestrihal. snad som pomohla

a da sa kupit aj epino z druhej ruky 1500kc nie je tak suma alebo este myslim menej za dokonca novy aniball

marlusa
15. kvě 2014

Mně hodně pomohly oplachy slabým roztokem hypermanganu po každém mytí + větrat. Hypermangan desinfikuje. Masti každý nesnáší.

hanulkaha
8. zář 2018

@rerycha ja místo predeazeneho Anibalu koupila v sexshopu analni balonek za 200,- a poslouzil uplne stejne 😉👍
Jinak aby jsi nebyla zklamana, zadny balonek ti nezaruci, ze ti nastrih nakonec neudelaji. Pomuze, aby byla hraz pruznejsi, tobe pomuze psychicky ze jsi pro to neco udelala, ale hlavne, a o to slo prave me, te nauci jak tlacit!
Mela jsem natrenovano 33cm, maly hlavicka 34cm a stejne me strihli... Ale nebyt balonku, tlacila bych uplne spatne, takhle jsem vedela kam mam tu silu vynalozit a maly byl na par zatlaceni venku 😉

rerycha
autor
9. zář 2018

@hanulkaha trochu pozdě na odpověď ale díky 😀 4 roky stará zpráva.

hanulkaha
9. zář 2018

@rerycha 😂😂😂 tak na datum jsem se teda nedivala 👍

lucasice
28. črc 2019
Uživatel lucasice je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucasice.

Ono i když je to stará konverzace tak někdo jiný z ní přece může čerpat. Já třeba pořád něco hledám a jsem ráda za každou odpověď. Každopádně co se týče té dubové kůry tak já si brala do porodnice intimní mycí gel s dubovou kůrou a top.

setba
28. črc 2019

Dermochlorofyl gel/spray

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru