Co vše si vzít pro mimčo do porodnice s sebou?

kristynakysnerova
19. led 2014

Maminky, prosím mohla bych se zeptat co vše si vzít pro mimčo do porodnice sebou? děkuji

mrazulkav
19. led 2014

Asi záleží na porodnici... Já si na malou nevezla nic, vše bylo v nemocnici k dispozici (oblečení, pleny, kosmetika). Až když jsme měly odjíždět, přivezl manžel naše oblečení a autosedačku.
Známé říkaly, že by si příště s sebou vzaly i vlastní oblečení, protože jim určité kousky chyběly nebo byly velké... Ale rodily jinde než já...

ladaa20
19. led 2014

ahojky vem si menši balik plenek,vlhčene ubrousky,oblečeni na cestu domu zbytek budeš dostavat v porodnici dostaneš tam i takovy ten box jak byl v těhotenstvi se vzorkama pro maminu akorat ted tam budou vzorky pro mimčo takže ruzne kremy a mastičky na zadek nam to vystačilo na cely pobyt

diniki
19. led 2014

Mrkni na blog mé kamarádky, má to hezky vypsané a myslím, že najdeš inspiraci i v dalších článcích:
http://hananadovolene.blogspot.cz/2013/06/uz-je...

Ať je hlavně porod hladký!!!

ev.ka
19. led 2014

Pro mimčo u nás dávají akorát oblečky, plenky na jeden den... takže ja beru balík plen a navíc bavlněné čepičky (chodba je teď v zimě studená, ale to se Vás asi netýká) a rukavičky proti škrábání.

hofka1
19. led 2014

na vzorky bych moc nespoléhala, někde je to spíš letáková záležitost, kde z mazadel vykoukne akorát malinkej Bepanthen🙂 Porodnice na webu nepíše, co s sebou? Ani žádná prohlídka v ní neproběhne, aby ses informovala? Ono je to dost různé.

klaire22
19. led 2014

záleží na porodnici, ale já brala prakticky jen plenky. Sice jsme dostávaly 6ks na den, ale do rezervy určitě své. Jinak oblečení i kosmetiku jsme měli od porodnice.

mafeska
20. led 2014

Informuj se v porodnici kde budeš rodit, tohle je dost individuální. Já musela mít všechno své, dostala jsem jen asi 3 plínky, pidi kelímek sudocremu a na umyvadle stál johnsons baby od kterého mě hodně odrazovaly.

rychlozavinovačka
tetra plenky na blinkání
tetra osuška,
oblečení
kosmetika
jednorázové plenky
vlhčené ubrousky
měla jsem i detaily jako hřebínek na vlásky a hodil se i teploměr do vody jelikož teplotu vody jsem nedhadovala.

iira
20. led 2014

podivej se na stranky porodnice kde budeš rodit,větsinou to tam maji napsane

86radka86
20. led 2014

na mimčo jsem nic nepotřebovala (jen dudlíka 😀 ), až když jsme jeli domů, tak přivezl manžel oblečení

muj_smisek
20. led 2014

http://www.muj-smisek.cz/n/co-je-potreba-mit-pr... a existuje spoousta takových seznámků 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru