• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobné zdrav. nepříjemnosti po porodu. Trápí vás také?

23. října 2013 
@lussi A jaj tak to to muselo pěkně bolet :frowning2: , děkuji za pomoc
16. bře 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iluss ne jo? Mě Faktu napsali v porodnici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2012 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iluss Ráno si ji zajdu koupit, ještě jednou děkuji za radu :slight_smile:
16. bře 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi je to tuším i napsané v příbalovém letáčku.
No v porodnici kamarádce hned po porodu napsali léky na snížení krevního tlaku a pak se u svojí doktorky dozvěděla, že by se při kojení tyto léky vůbec neměly brát. Takže občas ty doktory fakt nechápu.
16. bře 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aduskak není zač, snad ti to zabere :wink:
16. bře 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aduskak :ne, hemoroidy vliv na miminko rozhodně nemají. :slight_smile: Můžeš zkusit Dobexil H mast a čípky, sedací koupele v dubové kůře (jsou prý lepší než ten gel), ale porodem se to pravděpodobně zhorší (mě teda jo), takže spíš to dělat pak. Nebo te´d i potom.
16. bře 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iluss jj, to vím, že je to tam napsané, ale asi to nevadí už ke konci těhu, když se to "nemaže" nějak dlouhodobě, doporučila mi to i kamarádka, které to předepsali taky. Ale známe to, co doktor to názor, jiný by to nepředepsal ani náhodou :sunglasses:
16. bře 2012 ve 23:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi No to je pravda, co doktor to jiný názor. Třeba tady kapičky na prdíky Sab simplex jsou normálně volně prodejné a dají ti je v každé lékárně a i doktoři tvrdí, že to nevadí, když se u miminek častěji používají.
No a švagrová jela s mimčem na slovensko a šla do lékárny pro tyhle kapičky a tam na ní koukali jako na exota, že prý co že to po nich jako chce, že tyhle kapičky jsou pouze na lékařský předpis a civěli na ní, jako že chce snad mimču ublížit či co.
17. bře 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Maminky, těhulky,

ráda bych Vás oslovila na téma, které právě rozebíráte a sice Hemoroidy. V naší společné knihovničce Modrého koníka na toto téma vznikl článek a Vy můžete ostatním ženám pomoci svou zkušeností, radou, tipem právě zde: http://www.modrykonik.cz/hemoroidy/

Mnoho žen na MK hledá informace o hemoroidech a častokrát ve fórech najdou jen nějaké info, zkušenost. V knihovničce je ale vše na jednom místě, jak obecné informace, tak Vaše cenné zkušenosti.

Děkuji Vám, že pomůžete i Vy svou zkušeností a podržíte tak ostatní maminky, těhulky a snažilky :slight_smile:

Přeji Vám krásný den.
Janča
23. říj 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek