Druhé těhotenství po porodu císařem. Jaký byl průběh?

mmisak
25. kvě 2009

Ahoj chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti ohledně průběhu těhotenství a vše kolem , když byl první porod císařem.Už ted víme že i druhý porod bude císařem.Máme rok a půl satrého roštáka a plánujem zkusit o prázdnínách ,,pracovat,, na druhém dítku.Děkuju všem moc za odpovědi.

momonka
25. kvě 2009

mmisak: mám 2 děti obě císařem od sebe přesně 2 roky. První v celkové anes., druhé spinál - doporučuji. já měla druhé těhot.problémy s jizvou-bolela a později už jsem ji nezdála,, ale v pohodě,vše udržela a rodila jsem v 38tt. Tu jizvu kontrolovali v průběhu těhotenství.

misa.p
29. kvě 2009

Ahoj, já jsem nyní po císařském řezu, 6týdnů, bohužel náš vymodlený chlapeček přežil jen 33h a v nemocnici nám řekli, že právě kvůli jizvě máme počkat min.půl roku až rok, aby nebyl problém a riziko prasknutí.Byla bych též ráda, kdyby se ozval někdo, kdo otěhotněl třeba v kratší době po císaři a jak těhotenství probíhalo.Nemíním riskovat své zdraví a připravit se o možnost mít své miminko,ale pokud by stačilo opravdu těch půl roku, tak ani o den déle nečekám.Míša

lada82
30. kvě 2009

ahoj holky...
miso, je mi to moc lito 😢

ja otehotnela 11 mesicu po cisari, ted uz jsem 34 tt a jizva zatim dikybohu nezlobi, kontroluji mi ji porad zvenku (vypada hrozne, vubec mi nezesvetlala, je porad cervena) i zevnitr ultrazvukem... silene me svedi, ale to je pry normalni...
dokonce mi zatim nenaplanovali sekci, ze pokud bude vse OK, neni pry duvod /ale ja mam z ruptury pri kontrakcich sileny strach, tak uvidime, jak to dopadne

puvodne mi doporucovali cekat az dva roky... no, jsme zlobidla a nedodrzeli jsme to ... tak drzte palce 😔

kvetinka7
30. kvě 2009

pokud probehl cisar bez problemu,hezky ho strihli, zahojil se hezky..tak muzou byt i dalsi dve deti po 1.cisari, i kdyz je to rizikove .. 🙂

misa.p
30. kvě 2009

Ahoj, já mám tedy jizvu krásnou, to jediné se povedlo☹ Lado a když jsi otěhotněla po těch 11ti měsících, co Ti řekl lékař na tu dobu?Děkuji za odpověď Míša

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru