Druhý porod. Pokolika dnech nás pustí domů?

hansed
14. říj 2011

Ahojda maminky, v prosinci budu podruhé rodit, mám vybranou jilemnickou porodnici, zajímalo by mě, po kolika dnech se maminka s mimčem pouští domů? (po přirozeném porodu, bez komplikací, druho- a vícerodičky) 😉

mistrulka
14. říj 2011

pokud já vím,tak 3-4 den,podle zvyklosti odd.První den porodu se počítá jako nultý.

kristynaw
14. říj 2011

Nemyslim si, ze je rozdil v tom, zda se rodi poprve, treti, nebo osmdesate/ vzdy jsou stejny "pravidla" a pak se to ridi dle stavu matky a ditete....

bledulka
14. říj 2011

hansed, rodila jsem podruhé také v Jilemnici 🙂 porodila jsem ve čtvrtek, propustili nás v neděli..Spokojenost.
Přeji hodně štěstí a hlavně zdraví 🙂

jasekd
14. říj 2011

U nas v JBC dodrzuji 72 hodin hospitalizace ditete. U prvniho ditete jsme sla 4.den (den porodu se nepocita, jak uz tu nekdo psal), u druheho by me pustili uz 3.den, ja i dcera jsme k propusteni byly, kdybych ale porodila dopoledne nebo aspon brzo odpoledne, jenze mala se narodila ve 22 hodin a to uz jim prislo moc. Takze jde i o to, v kolik hodin porodis a samozrejme zda je vse OK. Mam kamosky, ktere sly 3.den, ale byla tam dodrzena ta doba 72 hodin od porodu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru