Epidurál-máte nějaké komplikace po něm?

zlatickamoje
9. čer 2013

ahoj chtel ajsme se zeptat kdo mel epidural a ma po nem nejake komplikace.ja mela epidural pred 3rokama pri prvnim porodu a bohuzel mi anesteziolozka skrtla o pater nebo co a od ty doby jsme mela probemy s pravou nohou jako kdybych do ni spise do prave pulky dostala takovou divnou krec ale ne krec jak zvame vsichni nevim jak to popsat ale v tu chvily nemuzu stoupnout na nohu nemuzu se poradne hnout nic ale nebylo to tak casty a casem se to vytratilo ted jsem mesic po druhym porodu bez epiduralu a opet se to vratilo ale je to castejsi a snad jeste horsi to kolikrat se bojm vytahnout i malyho z postylky abych ho neupustila tak vyckaam az ta bolest prejde.dnes uz to mam po nekolikate ☹ drive jsme to neresila ze to nbylo nejak akutni ale ted se docela bojim.nikdy driv to nebylo a zacalo to vazn az po prvnim porodu.mate taky nekdo nejake komplikace?

speedygon
9. čer 2013

Ahoj, já měla epidural v r. 1999, kdy byl v začátcích...tehdy mi jej anestezioložka blbě napíchla(vystřelovala mi bolest do levé nohy), takže to musela zkusit podruhé- bohužel ten samý problém....a ještě několik roků po aplikaci mi "mrtvěla levá noha a okolí páteře, kam byl epidurál aplikován- měla jsem v těch místech i jiný cit než jinde....docela jsem se bála, jestli potíže nebudou trvalé, že mi poškodila nějaký nerv...naštěstí tomu tak nebylo...

lv
9. čer 2013

komplikace nemám, ale radím jdi na neurologii, asi vím o jakém typu bolesti mluvíš - je z nerv, mám to v levé ruce..časem by jsi tomu uhýbala, zatěžovala druhou polovinu těla a ta horší by slábla na síle a to není dobrý..lékařka mi dala laicky řečeno vitamíny-látky, které vyživují samotný nerv, a taky jeho obal a ruka je téměř v pořádku.A to jsem v ní už taky nenosila malou, kdyby náhodou.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru