Gel na srůsty po císaři - koupily jste a jaký?

maudn
27. bře 2012

V nemocnici jsem si všimla reklamy na gel proti srůstům- hlavně po císaři. Plánuji si ho přídit, letáček mám,ale chci se zeptat jaký jste měly, případně jaký na tuto poměrně drahou záležitost (3000,-) máte názor. Chceme ještě další mimi a nerada bych si případnými srůsty další těhu komplikovala.

ronyx
27. bře 2012

Já byla na akutním císaři a teda žádné léky na srůsty jsem nebrala a neberu. 😉 3000 Kč? Docela pálka 😒

timbouctou
27. bře 2012

je to jako každá reklama - snaží se ohromit a ochromit. Vykašlala bych se na to, taky jsem po císaři a v pořádku, druhý porod a nic jsem nebrala. Na tohle bych se zeptala gyndr, ale připadá mi to zbytečné a drahé. Neznám vlastně nikoho, kdo by při správném cvičení měl srůsty, stačí jen se řídit radami lékařů při odchodu z porodnice 😉

helcenka
27. bře 2012

Souhlasím naprosto s Ronyx a Timbouctou. Také jsem po císaři, nic na srůsty jsem neměla, další těhu v pořádku bez komplikací.
Ani nikoho neznám, kdo by něco podobného měl. Možná, kdyby šlo o pár stovek, ale 3000,- ... To je teda pálka. 😝

kalo
27. bře 2012

Zbytečné. Když se budeš ihned o jizvu pěkně starat, dokud bude čerstvá- tzn poctivě.masírovat a promazávat, k žádným srůstům nemusí dojít...(Pak stačí gel Contabex z lékárny do200,-Kč, ten jizvu pěkně zahojí a vybělí)

oli26
27. bře 2012

ahoj, dovolim si nesouhlasit, srusty jsou velmi casta a neprijemna komplikace, gel sem mela , teda pri operaci slepeho streva a rozhodne si myslim, ze ty 3000 tisice, za to stoji 😉 clovek vyhodi oknem za ruzne hovadiny mnohem vic 🙂 gel ma velmi dobre vysledky a jiz je v jednani, ze bude plosne hrazen pojistovnami... vyjde levneji nez nasledne rozrusovani srustu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru