Infekce miminka po porodu, jak Vám to dopadlo?

wopickova21
16. pro 2013

Ahoj maminky, potrebuju se vypovidat mem trapenim. Jsme 4 den v porodnici a stale nevime kdy nas pusti. Cele tehotenstvi jsem mela v poradku. Porod byl teda hodne dlouhy a komplikovany! Maly po porodu nedostal plny pocet bodu, tak mi ho hned odnesli do inkubatoru. Druhy den mi rekli, ze maly dostal infekci a ze spatne dycha a musi na jipku. Byl tam jeden den dostal antibiotika a hned druhy den jel zpatky na oddeleni sestinedeli ale do inkubatoru. Dalsi den jsem ho konecne dostala aspon na prilozeni a zacli jsme krasne kojit, maly moc sikovny hezky se prisal a doted kojime. Ale stale ho nemam u sebe musim ho vozit k sestrickam aby byl na monitoru. Zitra ma odbery a uvidi se co dal. Nejhorsi je, ze ma stale zrychleny ten dech. Abych to lepe popsala tak dycha normalne a najednou strasne rychle zacne dychat..☹ pry je to priznak ty infekce, antibiotika ma uz 4 den a nezda se mi ze by se to o toli zlepsilo. Maminky, mate nektera stejny pribeh po porodu? Jak Vam to dopadlo a byli naky nasledky? Dekuju moc za odpovedi.

mabe
16. pro 2013

@wopickova21 ahoj, ja uplne stejnej nemam, ale podobnej. mala mela infekci ze zakalene plodove vody, brala atb. mela jsem ji na jipce, ale teploty klesly do druhyho dne, uz jenom to byla teplota a ne horecka, tak jsem ji dostala na pokoj st im, ze si ji braly na jipku, třeba na pul dne dohromady za den a dostavala atb. pustily nas domu o den později nez jsme mely jit. s dychanim problémy nemela...tak at to brzo prejde a jste zdravy

wopickova21
autor
16. pro 2013

@mabe děkuji za podporu ! 😉

makussska
9. kvě 2014

@wopickova21 ahoj a jak jste dopadli? Ja mela po porodu maleho den u sebe a pak mi ho odvezli kvuli infekci. Druhy den je na JIP, dostava atb, vcera jsme se mohli jen podivat, dnes cekam na vizitu a moc doufam, ze me za nim prelozi a hlavne, ze uz bude zas lepsi! Vcerejsek jsem probrecela, dnes se lip drzim, ale chvilemi plac propukuje... Mam o nej strasny strach a zaroven je tezky byt oddeleni...

wopickova21
autor
9. kvě 2014

@makussska Ahoj, přesně vím očem mluvíš.. Byl to strašný pocit a stres. Malému je teď 5. měsíců, byli jsme na rtg těch plic a vše se mu zacéilo a je uplně v pořádku. Chce to pevné nervy a hlavně věřit , že vše bude v pořádku!! Moc ti dřím palečky jak tobě tak miminku a věř, že to vše bude brzy dobré! Hlavně se moc nestresuj, nebo přijdeš o mlíčko a to je obrovská škoda..dej vědět jak Vám to dopadlo! Myslíme na vás!!!🙂

makussska
18. kvě 2014

@wopickova21 Ahoj, tak maly to zvladl!!!!!!! Nastesti, bylo to pry hodne zle. Pro me teda priserny. Myslela jsem, ze se z toho zblaznim, ze budu snad mit jakysi trauma. Jak uz ho mam u sebe, tak jsem se hoooodne uklidnila, kdyz vidim, ze to zvlada. Dneska jedeme domu, hura! Ale mam o neho i tak takovy strach - jak vidim, ze je neklidny nebo neco... A objednala jsem jeste jednu podlozku monitoru dechu do kolibky nebo kocarku. Snad uz bude vse jen dobre...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru