• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak brzo po porodu se dá cvičit? Jak cvičit břicho?

20. července 2010 
Ahojky.. možná toto téma tady někde je, ale nenašla jsem :unamused: Můžete mi někdo poradit jak brzo po porodu se dá cvičit? Jak cvičit na břicho??? Díky moc za rady :wink:
9. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééé, koukám, že tady nikdo necvičíííí :wink: Tak asi začnu normálně.... nevěděla jsem, jestli už teď můžu cvičit na břicho (i na přímé břišní svaly) a dělat sklapovačky atd. Nechci si ublížit, ale to bláto co mám na břichu už se mi fakt nelíbí :grinning:
10. únor 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
obdivuju tvůj elán a taky čas,ale cvičení nám doporučovali už v porodnici,trošku spíš protahování ze začátku,jeslti máš takové ty letáky z porodnice(my je dostali v krabicích spolu s minidárečky)tak tam myslím bylo popsané jak začít.Mě zmizelo břicho po půl roce samo,na cvičení fakt nebyl čas,ale teď už si ho zase pěstuju z čokolád na nervy :grinning: nebo zkus takové ty Betynky a pod,myslím,že tam občas něco bývá,zkus jejich www.
10. únor 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jake jsou cviky na posileni panevniho dna?
4. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, no mna by to tiez zaujimalo, ako skoro po porode ste na cvicenie nabehli? ja uz som 10 mesiacov po ale stale to nejako nejde a teda brusisko si rastie uz do mega rozmerov :frowning2: ja som po cisarskom no a aj ked sa obcas do nejakeho lahkeho cvicenia pustim (obcas sa povrtim na takom tom tanieri) tak do 5 min. ma zacne pobolievat ta jazva :confounded: akoze nie nejako strasne - rozpadnut zrejme nemieni :wink: ale je to proste neprijemne,
4. črc 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tiez mi gynda povedala, ze kym kojim, tak sa vobec nemam snazit nejako cielene cvicit lebo pridem o mlieko a tiez ze pri cviceni sa uvolnuju nejake toxiny do mlieka :confused: takze z toho som zas trochu vystrasena ale s tym bruchom by SA uz malo nieco robit, lebo ma uz zase zacnu pustat v eline si sadnut co si budu mysliet, ze som tesne pred porodom :grinning:
4. črc 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Toxiny do mléka? Tělo přeci neobsahuje žádné toxiny, to by se otrávilo samo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Co cvičení na míči? To je takové univerzální.
14. črc 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to rika kazdej ,ale i muj gyndar mi rikal at pockam do 4mesice a pak nesmim prekrocit nejakou tepovou frekvenci aby se do mleka nevylucovala kyselina mlecna ci co..
14. črc 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Aha, kyselina mléčná - to mě nenapadlo. Ta vzniká při kyslíkovém dluhu - když se hýbeš rychleji než stihneš dýchat :wink: Tak něco pomalého - pilates, jóga, tai-či
16. črc 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dostal jsem se sem z téhle stránky http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/cviceni-po-porodu/?page=1 tak nevím. Mluvil jsem s Pavlou Maříkovou, která vede cvičení pro maminky a můžu doporučit. Není to tip na cviky, ale na cvičení v Praze: http://www.fitmami.cz/ a jsou taky na Facebooku. Tam jsou i fotky, tak se na to dá podívat.
20. črc 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek