Jak brzo po porodu se dá cvičit? Jak cvičit břicho?

ver.kuc
9. únor 2009

Ahojky.. možná toto téma tady někde je, ale nenašla jsem 😒 Můžete mi někdo poradit jak brzo po porodu se dá cvičit? Jak cvičit na břicho??? Díky moc za rady 😉

ver.kuc
autor
10. únor 2009

Jééé, koukám, že tady nikdo necvičíííí 😉 Tak asi začnu normálně.... nevěděla jsem, jestli už teď můžu cvičit na břicho (i na přímé břišní svaly) a dělat sklapovačky atd. Nechci si ublížit, ale to bláto co mám na břichu už se mi fakt nelíbí 😀

tindra
10. únor 2009

obdivuju tvůj elán a taky čas,ale cvičení nám doporučovali už v porodnici,trošku spíš protahování ze začátku,jeslti máš takové ty letáky z porodnice(my je dostali v krabicích spolu s minidárečky)tak tam myslím bylo popsané jak začít.Mě zmizelo břicho po půl roce samo,na cvičení fakt nebyl čas,ale teď už si ho zase pěstuju z čokolád na nervy 😀 nebo zkus takové ty Betynky a pod,myslím,že tam občas něco bývá,zkus jejich www.

aponchie
4. črc 2009

jake jsou cviky na posileni panevniho dna?

uci
4. črc 2009

ahojda, no mna by to tiez zaujimalo, ako skoro po porode ste na cvicenie nabehli? ja uz som 10 mesiacov po ale stale to nejako nejde a teda brusisko si rastie uz do mega rozmerov ☹ ja som po cisarskom no a aj ked sa obcas do nejakeho lahkeho cvicenia pustim (obcas sa povrtim na takom tom tanieri) tak do 5 min. ma zacne pobolievat ta jazva 😖 akoze nie nejako strasne - rozpadnut zrejme nemieni 😉 ale je to proste neprijemne,

uci
4. črc 2009

a tiez mi gynda povedala, ze kym kojim, tak sa vobec nemam snazit nejako cielene cvicit lebo pridem o mlieko a tiez ze pri cviceni sa uvolnuju nejake toxiny do mlieka 😕 takze z toho som zas trochu vystrasena ale s tym bruchom by SA uz malo nieco robit, lebo ma uz zase zacnu pustat v eline si sadnut co si budu mysliet, ze som tesne pred porodom 😀

cervena_vila
14. črc 2009

Toxiny do mléka? Tělo přeci neobsahuje žádné toxiny, to by se otrávilo samo 😝
Co cvičení na míči? To je takové univerzální.

aponchie
14. črc 2009

to rika kazdej ,ale i muj gyndar mi rikal at pockam do 4mesice a pak nesmim prekrocit nejakou tepovou frekvenci aby se do mleka nevylucovala kyselina mlecna ci co..

cervena_vila
16. črc 2009

Aha, kyselina mléčná - to mě nenapadlo. Ta vzniká při kyslíkovém dluhu - když se hýbeš rychleji než stihneš dýchat 😉 Tak něco pomalého - pilates, jóga, tai-či

michal_ii
20. črc 2010

Dostal jsem se sem z téhle stránky https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/cviceni-... tak nevím. Mluvil jsem s Pavlou Maříkovou, která vede cvičení pro maminky a můžu doporučit. Není to tip na cviky, ale na cvičení v Praze: http://www.fitmami.cz/ a jsou taky na Facebooku. Tam jsou i fotky, tak se na to dá podívat.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru