Jak dlouho jste krvácely po císařském řezu?

despair
6. pro 2010

Ahoj holky,

Mám dotaz. Jsem 6 dní po porodu po druhém císařském řezu a přestávám krvácet. Jak dlouho to trvalo při prvním si už nepamatuji, protože to je už osm let. Připadá mi to dost krátká doba. Jak dlouho jste krvácely Vy?

butt
6. pro 2010

Mně zhruba po tom týdnu krvácení ustalo asi na den, nebo dva, pak ještě lehce pokračovalo a uplně skončilo cca 3 týdny po porodu

cepecek
6. pro 2010

Já jsem po prvním CS krvácela jen 14 dní. Teď jsem po druhém (s dvojčaty) a krvácím stále a je to už 7 týdnů. Dnes jsem byla na ko u Dr a říkal že to normální a krvácení je individuální.

lamarika
6. pro 2010

po obouch CR jsem krvácela 4 týdny 😠

pepibubu
6. pro 2010

mně dr řekla, že po cs se krvácí míň, kratší dobu i méně silně, protože toho většinu odsají při výkonu... 🙂

n20
6. pro 2010

Ahoj, já jsem krvácela zhruba celé šestinedělí.

ikarkulka
6. pro 2010

krvácela jsem velmi krátce, zhruba tak 3-4 dny, pak už to bylo spíše špinění, později jen lehce zbarvený výtok, který trval přibližně do konce šestinedělí.

blanka.k
6. pro 2010

Očistky jsem měla 6, možná 7 týdnů, z toho 3 týdny silné krvácení (víc jak menzes), jelikož jsem po CS "chytla" zánět dělohy. 😅 Jinak v porodnici jsem krvácela úplně minimálně, po 6 dnech to bylo skoro ok (pak se to tedy díky zánětu zase "rozjelo")

ivarei
6. pro 2010

Tak já krvácela asi týden, pak to bylo ok a pak se to na 14 dní rozjelo zhruba 5 týdnů po porodu. Doteď mě občas pobolívá břicho a vylučuju v době, kdy by měla dorazit MS (nemám MS a nekojím), takové průhledné kousky (nevím, jak to popsat). Nicméně konečně jsem se v půl roce odhodlala, že do Vánoc zajdu na prohlídku po šestinedělí.

mmmk
6. pro 2010

Nevzpominam si to uplne presne, ale krvaceni asi jen tak po dobu v porodnici (6 dni) a potom tak do konce 5. tydne po porodu spineni.

pattie
6. pro 2010

Intenzivně dost krátce, možná týden, ale slaboučce tak 5 týdnů...

kikimaruska
6. pro 2010

Celé šestinedělí, první 2 týdny hodně...ke konci šestinedělí jen špinění a pak potom ihned první menzes (potvrzeno dr). Od té doby pak pravidelně každý měsíc 😒 .

lukza
6. pro 2010

já měla očistu nejsilnější v porodnici pak doma už slábla a špinění sem měla do konce 5týdne ale čekala sem že to bude o hodně horší ale to nejhorší bylo jen tak týden pak už pohoda.ale znám případy kdy to vypadalo už na konec a pak se to zase rozjelo

el267
14. pro 2010

já nekrvácela vůbec. A asi 3 týdny jsem lehce špinila.

andykov
14. pro 2010

já asi měsíc, protože vím, že po měsíci už jsem měla sexík... takže možná 3 týdny, ale nebylo to silné...

weri1
17. pro 2010

já je měla celých 6 týdnů

lucikk2
13. bře 2012

jsem po cisarkem rezu 8 dni a nekolikrat denne ze me vyjde hlenovita krev, mam obavy protoze v porodnici mi rekli ze po CSnebudu mit menstruaci ale budu jen spinit, mam se obavat nebo to jsou ocistky, mam starost, diky moc za rady🙂

2hanah
13. bře 2012

Jsou to určitě očistky, pokud nemáš horečku nebo nenormální velké bolesti. Já jsem měla očistky a krvácela jsem po obou císařích celé šestinedělí, a pak jsem hned dostala menzes, takže jsem v kuse krvácela 7 týdnů a už mi to vážně vadilo, ale vše bylo v normě.

mnaulink
17. bře 2012

Asi 2 týdny silné krvácení, pak týden jako slabá menstruace.

radun
17. bře 2012

Téměř celé šestinedělí...

smazicka
18. únor 2017

@blanka.k Jak jste poznala zánět dělohy?

blanka.k
18. únor 2017

@smazicka silnější bolesti břicha, krvácení, horečka.... bylo mi prostě mnohem hůř než třeba 4-5dní po CS, tak jsem jela do porodnice, udělali vyšetření a UZ a nabídli hospitalizaci (i s malým) nebo kapačku + léky na doma+ kontroly u nich, když se o malého bude někdo starat

pavlapavlapavlapavla
18. únor 2017

Asi sedm tydnu, ale silneji jen chvili a pak uz jen spineni. Nektery den nic a pak zase. Ale jak uz tu bylo receno. Vetsinu vycisti uz pri cs.

junkka
18. únor 2017

Ja tak tyden hodne, pak dalsi tyden asi jak kramy a pak az do konce šestinedělí jsem spinila:-/
A myslim ze jsem tam mrla i par dni pauzu, kdy uz jsem jasala a ono prd 🙂

lennus
18. únor 2017

@despair Asi týden, překvapilo mě, že tak málo, první porod byl přirozený, a to jsem krvácela rozhodně mnohem déle, ale bylo mi řečeno, že je to normální, protože po císaři se to uvnitř komplet vyčistí, po přirozeném porodu si s tím tělo radí samo, tudíž se čistí déle, ale asi je to i individuální. Po šestinedělí jsem byla na kontrole a vše bylo v pořádku.

nikol85bl
25. říj 2018

Celých 6 týdnů, ale málo

eloise02
25. říj 2018

Jak to tak pročítám, jsem asi rarita, ale asi jen týden, možná o pár dní více, ale velmi slabě. Já měla celou tu rekonvalescenci hodně pohodovou a rychlou.

pandora197
25. říj 2018

Týden více,a pět týdnů slabeji,takže celé šestinedělí.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru