• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak dlouho od porodu se začít snažit o druhé mimi?

14. dubna 2010 
Ahoj heliik Tak my se snazime ted,Danikovi je skoro rok a mesic.. Snazime se asi od jeho 11 mesicu..
Dan se nam povedl vlastne na "prvni pokus".. tak sme cekali ze to tak pujde i s druhym... Ale pred par tydny sme o miminko v 7tydnu prisli.... kazdopadne se nevzdavame a snazime se dal...
Jen sem tim chtela rict ze nemuzes spolehat na to ze to u druheho bude jako u prvniho... :wink:
Takze pokud to mate nejak naplanovane-napr ze chcete deti od sebe 2 roky tak je lepsi se zacit snazit driv... :slight_smile:
14. dub 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuji za příspěvky. No, jak jsem otěhotněla s Týnou, to sama nevím. :slight_smile: Nic jsem si nepočítala, antiko jsem brala, párkrát jsem zapoměla prášek, jelikož jsem ji brala dlouho, tak jsem ani v to nedoufala, nebo mě to ani nenapadlo, že bych mohla být těhotná. :slight_smile: Samozřejmě vím, že 100%účinnost není ani když se bere 100%. :slight_smile:

Ano chceme druhé mimi, ale tak do 2až 3měsíců nás čeká stěhování, tak se chcem v klidu přestěhovat a pak se začít snažit..
Tak mě jen zajímá za jak dlouho se to asi povede.
A jak píšete o ovulaci a plodných dnech absolutně nevím jak se to počítá, to si musím zjistit. :slight_smile: Jen to bude asi horší, přestala jsem kojit před 14ti dny a MS jsem měla poprvé v únoru a pak až teď v dubnu... Tak to mám takové zmatené...
14. dub 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz se vam to povedlo pres prasky, tak napodruhe by to taky nemel byt problem, radsi pockej, az se prestehujete a pak v klidku do toho
14. dub 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo přeně tak to plánujem, korád se bojím toho aby se to povedlo.
Má kamarádka taky poprvé otěhotněla přes prášky a po druhé se jim to povedlo až po roce... Tak doufám, že mi budeme mít větší štěstí. :grinning:
14. dub 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek