Jak dlouho od porodu se začít snažit o druhé mimi?

hackermartinka
18. zář 2007

Ahoj, chci se zeptat na váš názor. Na konci července se nám narodilo první miminko a rádi bychom v brzké době začali "pracovat" 🙂 na druhém. Já už se cítím naprosto připravená. Partner má o mě ale strach, aby se mi něco nestalo, když ještě po porodu nejsem ani 3 měsíce...Co myslíte vy? Máte nějaké zkušenosti? Dík

momin
14. dub 2010

Ahoj heliik Tak my se snazime ted,Danikovi je skoro rok a mesic.. Snazime se asi od jeho 11 mesicu..
Dan se nam povedl vlastne na "prvni pokus".. tak sme cekali ze to tak pujde i s druhym... Ale pred par tydny sme o miminko v 7tydnu prisli.... kazdopadne se nevzdavame a snazime se dal...
Jen sem tim chtela rict ze nemuzes spolehat na to ze to u druheho bude jako u prvniho... 😉
Takze pokud to mate nejak naplanovane-napr ze chcete deti od sebe 2 roky tak je lepsi se zacit snazit driv... 🙂

heliik
14. dub 2010

Moc děkuji za příspěvky. No, jak jsem otěhotněla s Týnou, to sama nevím. 🙂 Nic jsem si nepočítala, antiko jsem brala, párkrát jsem zapoměla prášek, jelikož jsem ji brala dlouho, tak jsem ani v to nedoufala, nebo mě to ani nenapadlo, že bych mohla být těhotná. 🙂 Samozřejmě vím, že 100%účinnost není ani když se bere 100%. 🙂

Ano chceme druhé mimi, ale tak do 2až 3měsíců nás čeká stěhování, tak se chcem v klidu přestěhovat a pak se začít snažit..
Tak mě jen zajímá za jak dlouho se to asi povede.
A jak píšete o ovulaci a plodných dnech absolutně nevím jak se to počítá, to si musím zjistit. 🙂 Jen to bude asi horší, přestala jsem kojit před 14ti dny a MS jsem měla poprvé v únoru a pak až teď v dubnu... Tak to mám takové zmatené...

kristi
14. dub 2010

kdyz se vam to povedlo pres prasky, tak napodruhe by to taky nemel byt problem, radsi pockej, az se prestehujete a pak v klidku do toho

heliik
14. dub 2010

jojo přeně tak to plánujem, korád se bojím toho aby se to povedlo.
Má kamarádka taky poprvé otěhotněla přes prášky a po druhé se jim to povedlo až po roce... Tak doufám, že mi budeme mít větší štěstí. 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru