Jak dlouho po císaři se smí spát na břiše?

redcarmina
4. čer 2014

Ahoj holky! Chtela bych pomoci zatahovani delohy po SC a pry pomaha spani na brise..jak dlouho po cisari se smi spat na brise? Nechci to zkouset na blind abych si pripadne nejak neuskodila 🙂 dekuji moc za rady i s pripadnym urychlenim zatazeni delohy 🙂

martina_z
5. čer 2014

Lehat na bricho od 5. dne na slozeny polstar, ale spani nevim...neni to pry dobry na krcni pater a stejne mi to pres natekly prsa nejde. Mam jeste masazni olej Auriel a nosim par hodin denne kalhotky Re Belt od Anity.

jija
5. čer 2014

Ja jsem spala na brise kdyz jsem se z neho dokazala sama zvednout, ale od prichodu domu - 5. den jsem lezela na brise na gauci, kdyz jsem mela chvilku ze maly spal a manzel byl doma, protoze jsem se sama nedokazala zvednout tak aby mi pomohl🙂

anetka1701
5. čer 2014

Mně v porodnici "položila" na břicho rehabilitační 3.den po porodu (z kleku jsem si lehla). Řekla že tak můžu i spát a je fakt, že to bylo to nejlepší na peristaltiku, co jsem mohla udělat :o)

madulinka
5. čer 2014

no, já se na břicho odvážila až když mě to nebolelo..nevím, za jak dlouho, ale já se vyspím jedině na břiše, takže to bylo brzo po sc..

ann_87
5. čer 2014

Asi nemusíš na břiše vyloženě spát, ale lehnout si třeba chvíli a odpočívat. Já jsem na břiše ležela už v porodnici, taky třetí den. A je fakt, že kdyby mě nebolela prsa, tak se mi tak leželo fajnově. Horší bylo se do toho lehu dostat 😀

kvakuska
9. čer 2014

U nás v porodnici používají na jizvu svorky, s těmi opravdu na břiše spát nejde ... vytáhli mi je přesně týden po porodu a ještě tutéž noc jsem spala na břiše (nebo ve stabilizované poloze) ... jen prsa jsem si vždy musela napolohovat tak, aby mne nebolela 😀

gletnulka
9. čer 2014

U prvního císaře jsem to nedokázala snad měsíc, u druhého jsem to zvládla už v porodnici..🙂 Pokud se ptáš na to kdy můžš a ne kdy to zvládneš, tak opravdu už od třetího dne se můžeš na břicho pokládat a pátý den už můžeš spát

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru