Jak dlouho po porodu jste cítily "pohyby"?

veronika1712
27. kvě 2013

Jsem 5.měsíc po porodu a sem tam cítím nějaký pohyb v břiše.Těhotenské testy mi říkají že těhotná nejsem.A jiné změny na sobě nepocituji.Když jsem čekala malou,hned jsem to poznala 🙂 Po 6nědělí jsem ihned začla brát HA,než jsem z ní začla doktor mě ujistil, že nejsem znovu těhotná.A pilulky užívám pravidelně s přesností na hodinu.Tak se ptám jestli se mi stále ještě mohou "rovnat" střeva a ostatní do původní polohy?Děkuji

speedygon
27. kvě 2013

Tyto pocity popisuje spousta holek...přeci jen ty orgány musely být jinak poskládané a to navracení taky není bleskové....

pellullinka
27. kvě 2013

@speedygon
@veronika1712 nikdy jsem necítila tyto pohyby před tehu a od porodu,což jsou 4 roky cítím tyhle "pohyby" běžné :Dale opravdu až po tom co sem byla těhotná,nevím,možná sem to nikdy neregistrovala?

ebsian
27. kvě 2013

Myslela jsem, že ucítím, ale vůbec.. 😉 Pak se hnula střeva až ve 4 měsících malé, tak mi to připomnělo jemně ten stav. 😀 😀

veronika1712
autor
28. kvě 2013

@ebsian No právě,mě taky až déle.A člověk si hned řekne,že čeká druhé.Upřímně mě to dost vyděsilo,protože beru HA tak se člověku honí hned hlavou,že jestli "čekáme" další prašky mu škodí apod.

veronika1712
autor
28. kvě 2013

@pellullinka To mě taky napadlo,jestli to není úplně normální.Jen protože před těhu jsme to neměli k čemu přirovnat 🙂 Příjde mi jako nesmysl být těhotná,když mi ani jeden ze tří testíků nevyšel.A navíc je mi jinak fajn 🙂 Když jsem čekala malou,tak jsem nemohla nic pozřít 😀 Hned první měsíc mě hrozně bolelo v podbříšku a celkově jsem hned měla ten pocit,že je něco jinak..

veronika1712
autor
28. kvě 2013

@ebsian Možná tomu taky napomohlo,že jsem začla cvičit sedy,lehy.nevím 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru