Jak dlouho po porodu jste krvácely?

lenus202
17. led 2014

Holky, mám dotaz...jak dlouho jste po porodu krvácely? A je to silnější krvácení než menzes nebo se to s tim dá srovnat? Děkuju

muj_smisek
17. led 2014

Po porodu, krvácení soudím podle sebe i známých maminek bývá první 4 dny velice silné, osobně jsem každý den musela dávat na jedno použití i tři poporodní vložky na sebe takže denně až 12 vložek určitě minimálně a dále potom krvácení bylo cca 3 týdny jiná maminka 5 týdnů to už je dle mého názoru různé a postupně krvácení slábne jako u MS.

zzuzinda
17. led 2014

Po prvním 2 měsíce a fakt hrozně silně, měla jsem trasy procházek podle záchodů, které byly čisté a bylo tam kde zaparkovat kočár. Po druhém cca 4 dny a pak nic.

lysak001
17. led 2014

Já po celé šestinedělí...čím dále tím míň, ale na začátku to bylo celkem silné...u mne určitě horší než menses. ty jsem mívala velmi slabé..nyní (dostala jsem to poprvé až 7 měsíců po porodu, což mne vůbec nevadilo🙂 je mám ale pěkně silné a u toho i bolesti (i když s těmi porodními se to nedá srovnat🙂, jen na to nejsem u menses zvyklá..

missymici
17. led 2014

Cele 6ti nedelí.Nejsilnejsí to bylo asi prvnich 5-6 dni,3 vložky na sebe a i tak jsem za chvili zase sla vymenit.Pak to zeslablo,a bylo to jako normalne mesicky,ktere cím dal tím mene ustupovali...

andryskam
17. led 2014

Po porodu cca. 5 týdnů. Ze začátku silné, ale postupně to sláblo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru