• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak dlouho po porodu vycházejí očistky?

16. září 2015 
Počkej.....takový planný poplachy jsem měla taky.Chvíli to vypadalo,že je konec a za 2-3 dny se to rozjelo na novou.Takže nezoufej! :grinning:
12. črc 2007 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No...ne, že bych zoufala :slight_smile: Je to takhle pohodlnější. Koumám, jestli je to normální. Tak díky, budu čekat další vlnu :grinning:
12. črc 2007 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalo, ja som mala tiež cisársky rez a rovnaké pocity. Dokonca to nebolo ani krvácanie, ale iba špinenie. Každý organizmus je iný, neboj všetko je ok
12. črc 2007 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kalo, aj ja som rodila cisarskym, a na mna to prislo necakane par tyzdnov po porode, a bolo to take necakane a v takom mnozstve, ze som mala pocit, ze sa mi nieco vnutri dotrhalo. :confounded:
12. črc 2007 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kalo, ja to měla možná necelý týden a konec ani jsem to v té době neřešila, nevěděla jsem jak dlouho by měly trvat.... a vše bylo ok a už je to 3 roky
to chce klid, kdyby bylo něco v nepořádku, tak bys to úrčo poznala :slight_smile:
12. črc 2007 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mi došlo,že asi při císaři dělají rovnou kyretáž,nebo ne?
Pak jsou ty očistky opravdu kratší dobu než po normálním porodu.Kamarádka to tak alespoň měla. :slight_smile:
12. črc 2007 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mna tiez asi dost dobre vycistili, lebo prve dva dni po cisarskom som ani len nespinila a potom len tyzden krvacanie
12. črc 2007 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky, řešit to nebudu, uvidím, jak to bude pokračovat :wink:
12. črc 2007 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kalo mě očistky přestaly snad 8-9. den a taky jsem rodila císařem, ani se pak žádné špinění neobjevilo, ale každý organismus je fakt jiný :wink:
každopádně jsem byla ráda :slight_smile:
12. črc 2007 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby chcela som sa spytat ze mam uz po sestonedeli a opat som zacala krvacat... k dr idem az o tyzden tak ze ci to je ok alebo jej mam radsej cinknut :sweat_smile: :sweat_smile: hm? ako dlho sa krvaca? :confused:
17. črc 2007 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipi - môže to byť pokračovanie očistkov alebo už nová menštruácia. rozhodne choď k dr, povie ti to odborník. to obdobie šestonedelia netrvá striktne šesť týždňov, ale niekedy až osem týždňov. je to orientačné pomenovanie pre takéto obdobie.
17. črc 2007 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mam to same, taky uz jsem za sestinedelim a nekolikrat jsem zacala na chvili zase krvacet. menzes to nebyly, protoze to preslo velice rychle. stalo se to vzdycky po namaze. Navic sestinedeli s tim nema vubec co delat...
18. črc 2007 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já dneska taky začla zase špinit i když šestinedělí skončilo ve středu :unamused: už jsem myslela že je to menstruace ale jetsli jen doznívají očistky tak budu radši :slight_smile:
28. črc 2007 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mám takový dotaz...jsem týden po porodu, ale ty očistky tak nějak divně zapáchají (prostě není to takové jako při menstruaci)...je to normální?
2. srp 2007 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocky, kolko si mam zobrat do nemocnice porodnych vloziek a tych jednorazových nohaviciek? Dakujem :sweat_smile:
17. srp 2007 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dionyza neviem kde budes rodit ale ak v BA si vlozky nemusis brat vobec su v nemocnici vsade :wink:
17. srp 2007 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
budem rodit v Ruzinove a na zozname mam napisane, ze si mam zobrat balicek vloziek podla vlastneho uvazenia. tak neviem, myslis, ze nieco poskytne aj nemocnica.
17. srp 2007 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
milly no ony očistky jsou fakt jinak cítit..tak neboj mělo by to být ok :wink:
18. srp 2007 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, chtela bych se zeptat, kolik jste spotrebovali porodnickych vlozek? Malemu budou tri tydny a ja uz jedu 9.baleni (po 20 ks) a to do toho nepocitam to mnozstvi vlozek v porodnici, ktere tam byly k dispozici, tech 9 baleni je jen, co jsem doma. Prijde mi to docela hodne, co myslite?
22. srp 2007 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berdicek, nemyslím si, že by to bylo moc, každý to má jinak. Já už si teda nepamatuju, kolik balíčku jsem spotřebovala. Pak už jsem si kupovala i normální vložky po 10ks. Očistky jsem měla asi tři týdny. Pak nic a pak najednou trochu ještě dva dny.
22. srp 2007 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som vôbec nepotrebovala tie hrubé pôrodnícke vložky, stačili mi obyčky a sťahovacie nohavičky-bombarďáky. no ale teraz nad nimi pouvažujem. To sa kupuje v lekárni alebo len v zdravotníckych potrebách? a koľko to stojí?
22. srp 2007 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bibinka
10 ks v lékárně stálo cca 40,- Kč
23. srp 2007 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja je kupuji v lekarne, je to znacka Samu a jedno baleni (20 ks) stoji 27 korun
24. srp 2007 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Som skoro osem týždňov po cisárskom(v sobotu to bude osem) a ešte stále špiním. Očistky som mala celkovo slabé z toho si hlavu nerobím, ale trápi ma to špinenie :frowning2:
30. srp 2007 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
když ještě očistky trvají...teď už jen takový "průhledno-žluté želé" po šestinedělí, je to normální?a kdy jít na kontrolu na gyndu?až to přejde?bolí ta prohlídka takhle po porodu?měla jsem dosti šití...máte nějaké zkušenosti?
1. zář 2007 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,já měla očistky 8 neděl,a ony mizí do sttracena,takže to může být ono milly,na gyndu se chodí po šestinedělí a zeptej se co a jak.prohlídka mě nebolela jinak než normálně takže se nemáš čeho bát,zeptá se tě na stav tvůj a mimča a jestli nemáš bolesti atd.já taky měla moc šití tak to bylo trošku nepříjemný ale je to rychlý neboj. :wink:
1. zář 2007 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za info a za uklidnění...říkám siže to bude určitě lepší než porod:slight_smile:takže tam můžu i když mám trochu ty očistky?
1. zář 2007 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som tyzden po porode a mam pocit ze krvacam o nieco viac. Zdalo sa mi, ze sa to uz trochu ukludnilo ale posledne dva dni je to zase silnejsie, krv je jasnocervena a nekrvacam len pri kojeni ale pocas celeho dna. Bolesti nemam ziadne ak neratam sitie-to boli stale dost a posledne dva dni ma zvlastne picha pri moceni :unamused:
17. zář 2007 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, mam otazocku - som 7 tyzdnov po porode a este sa cistim, uz len taky bledozlty vytok. na kontrolu k dokymu sa chodi aj ked su este ocistky (po 6.tyzdni) alebo az po ich skonceni? dakujem za odpovede.
18. lis 2007 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som uz 10 tyzdnov po porode, a furt ide zo mna bordel...sice uz malinko...iba take nahnedle...a sem tam trochu krvicky...ale proste furt to ide a furt musim nosit slipove vlozky.
18. lis 2007 ve 23:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek