Jak dlouho trvá odcházení očistků v šestinedělí?

annaaa_an
2. srp 2013

Ahoj, mám otázku
jak dlouho trvá odcházení očistků (tedy krvácení) v šestinedělí??? Moc děkuji za odpovědi

kikimaruska
2. srp 2013

mě u obou synů cca.přes 5 týdnů (ke konci spíš jen špinění, krvácení silnější občas nepravidelně), pak cca.týden nic a pak sem dostala už MS a měla ji pravidelně...u druhého syna teda dorazila až po 8 týdnech, u prvního hned po šestinedělí...

slavicky
2. srp 2013

asi tak 4 týdny, pak už jen špinění a přesně po skončení šestinedělí dorazila MS 🙂

nikollita
2. srp 2013

mě odcházely přesně celé šestinedělí, pak týden pauza a dorazila MS 🙂

kstablova
2. srp 2013

Já rodila císařem, prvních 14 dní očistky silné, další dva týdny slabší a další dva týdny jen špinění. Takže celkem celé šestinedělí. teď mám tři měsíce po porodu, MS zatím nepřišla.

ev.ka
2. srp 2013

jako kstablova.... dokud jsem plně kojila., ms nikde
pak začaly příkrmy a kojení se občas vynechalo, tak kolem toho 9-10 měsíce od porodu přišla ms

betelgeuzz
2. srp 2013

Samotné krvácení bylo asi 2 týdny, nejsilnější je to po porodu a slábne. Pak to přešlo ve výtok, který ale trval celý šestinedělí. Postupně to mění barvu a slábne. MS jsem dostala u první dcery po 9 měsících, u druhé po 3, obě jsem kojila.

andelka
2. srp 2013

u prvního dítka s přestávkami 8týdnů, u mladšího 10. Nejsilnější vyloženě krvácení tak první týden, max. 10dní, pak už slabší a špinění. Zdravotně vše v pořádku, kojila jsem, MS přišla až po 11měsících.
Je to individuální.

leikkka
2. srp 2013

u staršího - 6 neděl očistky a MS dorazila po 9 měsících kojení, u mladšího - 6 neděl očistky, na 4m jsme museli přestat kojit a MS byla vyvolána - problémy, teď ji mám už po druhé a je to teda síla, tak snad se to ustálý 😵

tamtami
3. srp 2013

ahojky, tak já jsem krvácela celé šestinedělí, chvíli to vypadalo, že už je konec a pak třeba večer zase.I sešitý spodek bolel asi 5 týdnů, i mi praskl steh.Už jsem chtěla jít k doktorovi,ale přesně po šestinedělí vše ok.

vera_vila
3. srp 2013

u každé z nás je to individuální, někomu to trvá 14 dní, jiné celých 6 týdnů, nelze jednoznačně říct, jak dlouho to trvá... Já jsem měla při odchodu z porodnice už v podstatě pokoj a pak ještě asi týden doma jsem spíš jen víc špinila...

sartina
3. srp 2013

u mně odcházely očistky dva týdny, ke konci už to bylo samozřejmě slabší a MC zatím nemám, kojím, malý má 5 měsíců 🙂

ivca_doubek
3. srp 2013

Já po prvním porodu silně krvácela 4 týdny, slaběji další 2 a pak ještě cca. 2 týdny špinila. Po druhém silné krvácení týden, slabší další týden a pak týden špinění a bylo po 😉. MS mi u obou přišla cca. po osmi měsících... Takže i u jedné osoby to může být pokaždé úplně jinak (stejně jako porody nebyli stejné ani omylem...🙂)

kudrlenkaa
10. srp 2013

28 dní z toho poslední 2 týdny slabě 😉

kimby
10. srp 2013

já jsem si užila krásných rovných 6neděl :-/, takže typické šestinedělí se vším všudy

duracell79
10. srp 2013

9 týdnů 😖 Pak ze mě doslova vypadl kus zbylé placenty. Opravdu supr... 🤐 A další 2 týdny pokračovalo čištění. Takže vlastně 11 týdnů

smudlinka10
11. srp 2013

asi 14 dní silné krvácení, pak 14 dní slabší, 3 dny přestávka a pak krvácení do konce 6 nedělí, no a pak dva dny klid a přišla MS 😠 😅

lucifereeek
11. srp 2013

krvácení asi 2-3 týdny a pak špinění ještě dalších 5měsíců, jak přišla MS tak to vše odešlo a byl konečně klid - a to jsem rodila císařem

babulinkab
11. srp 2013

no ze začátku šestinedělí silné krvácení, postupně špinění, ale v podstatě celých 6 týdnů. A když jsem myslela, že to spěje ke zdárnému konci, tak hned na konci šestinedělí jsem dostala ms 😝 😝 😝 😝

evelp
11. srp 2013

já jsem měla očistky lehce přes 2 týdny, spíš necelé 3 a poté nic, ani špinění až do konce 6nedělí 🙂 a ms jsem dostala po konci kojení (kojila jsem cca 8,5m), tak cca po měsíci

novakovatere
17. srp 2013

2týdny dost krvácení a špinění zbylé dva týdny jinak nic 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru