Jak dlouho vám bylo blbě po císaři?

hankaaemma
20. pro 2013

Holky jak dlouho vam bylo blbe po cisari?myslim motani hlavy atd

ventilkova
20. pro 2013

No to me taky zajima... Za cca dva tri tydny me ceka CŘ ... Tak at vim, do ceho jdu

terinda
20. pro 2013

První den po probuzení z narkozy, pak už bolel jen pohyb 😅

janii
20. pro 2013

Mam za sebou dva cs v celkove narkoze a blbe mi nebylo ani po jednom 🙂

hankaaemma
autor
20. pro 2013

Tak sem asi vyjimka

kamino
20. pro 2013

Prvni den jsem byla na odpis,druhy uz to bylo fain.az na rez...ale s tim se musi pocitat..

mufinka26
20. pro 2013

nebylo mi blbě ani po jednom císaři, první byl v celkový druhý spinál 😉 Jedniný co bylo blbí, bylo první stouputí, ale to byla spíš bolest 😀

pisisvori
20. pro 2013

nebylo mi špatně vůbec, neměla jsme žádné problémy ani v porodnici ani doma, ani s jizvou. Rodila jsme plánovaným cisařem kvůli poloze dcery , spinální anestezie a za mě úplná pohoda.

hankaaemma
autor
20. pro 2013

Ja se hodne bojim te embolie,...,znama me vystrasila a ja sem s toho na nervy

ululul
20. pro 2013

já rodila sc ve spinále a úplně v pohodě. Blbě mi vůbec nebylo. Jen první 2 nebo 3 dny vstávání z postele, ale tak to je normální 🙂 Jinak se za 3 měsíce chystám na druhý císař, tak doufám že zase proběhne všechno hladce.

apfele
20. pro 2013

Rodila jsem císařem a měla jsem spinál, a blbě mi nebylo. Jen mě bolela pár dní jizva - moc jsem se nemohla smát 😀

cabalkova
20. pro 2013

@hankaaemma Embolie se neboj, budou ti pichat Clexane na redeni krve a tim se to osefuje.

kathy.skal
20. pro 2013

tak motejlici jsem měla cca ten první den, rodila jsem ráno, do rána druhého dne na JIP a to ráno jsem teda do sprchy ještě nedošla, padala jsem, sotva jsem se postavila 😀 Ale já měla doteď zato, že to mělo souvislost s tím úbytkem hmoty v břiše... 😀 no a vylízt z postele, to byl pár dní fakt oříšek...je to síla, jak jsou ty svaly vytahané, ještě přešmiknuté a vůbec, ale vůbec nefungují

hankaaemma
autor
20. pro 2013

@cabalkova aha tak dik

bosoorka
20. pro 2013

Tak první den nic moc, ve sprše se mi udělalo trochu blbě. Měla jsem celkovou anest. Pak už to bylo OK, jenom jizva pořádně bolela asi 10dní, pak už jsem mohla pomalu spát i na boku.

kriistin
20. pro 2013

@hankaaemma mě pichali v porodnici clexane a stejně se mi udělala tromboza.embolii jsem naštěstí neměla.

hankaaemma
autor
20. pro 2013

@kriistin aha...jejda tak snad to bude ok

kriistin
20. pro 2013

@hankaaemma podruhym cisaři jsem si pichala clexane až do konce 6nedelí.a neudelala se mi tromboza .

hankaaemma
autor
20. pro 2013

@kriistin a taky ti bandazovali nohy?

petaov
20. pro 2013

Taky mi něco píchali proti tromboze a všechno v pohodě. Hlava se mi vůbec nemotala (měla jsem spinál). Slyšela jsem o tom, že může bolet hlava, tak jsem hodně hodně pila (sestřičky mě chválily 🙂). Ničeho se neboj. Pokud jdeš na spinál, tak za mě můžu jedině doporučit. Pro mě byl porod úžasný zážitek, druhé bych chtěla taky císařem.

hankaaemma
autor
20. pro 2013

Ja uz porodila ve stredu...,vse je ok jen obcas hlava se mota.na tu embolii se ptam prtze me tim znama vydesila aja se bojim

gepe
20. pro 2013

Spinal a nebylo mi spatne 🙂
@hankaaemma hodne pij a neres jakykoliv priznaky apod tady, ale v porodnici kde ted jsi, a to vcetne dotazu a nejasnosti.
S ohledem na pocet Tebou zalozenych otazek - moc to resis, bud v klidu a tes se z novyho zivota 🙂

kriistin
20. pro 2013

@hankaaemma podruhy jsem sebou měla punčochy.ktery mi doporučil muj cevní dr.

kriistin
20. pro 2013

@hankaaemma hodne pij.taky se hybej,chod.

hankaaemma
autor
20. pro 2013

Jj to delam

zyoma
20. pro 2013

Měla jsem epidurál, bylo mi blbě během operace, dokonce jsem zvracela. Ale pak už mi blbě nebylo vůbec, akorát mě štvalo jak strašně jsem byla otekla ještě 2 týdny. 3 týdny mě stehy boleli. Ale neboj, dá se to zvládnout. Nezapomeň, že každý to má jinak.

llluckaaa
20. pro 2013

Mám za sebou 2 císaře se spinálem a hlava se mi nemotala po žádném Po druhém mi teda bylo trochu blbě, ale jen chvilku

anjuta239
23. pro 2013

Nebylo mne ani jeden den blbe,ani nic me nebolelo .

novynka
26. pro 2013

mě taky blbě nebylo, hned druhý den ráno jsem se musela postavit na nohy a chodit, jinak jsem bolesti měla asi jen týden... doporučuju homeopatika Arnika Montana ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru