Jak dlouho vám trvala menstruace po šestinedělí?

adriana1
20. čer 2008

První den skoro nic. Druhý a šestý den strašně silný a sedmí den trochu slabší. Zítra na 100% to ještě budu mít. Příjde mi to dlouhé. Mám obavy jestli je to v pořádku.

luckahr
20. čer 2008

adriano, měla jsem to poprvé taky určitě týden (před těhu tak 3, 4 dny). Neboj, určitě je to ok

krista
20. čer 2008

Já jsem měla před těhu MS tak 7 dní, po šestinedělí taky tak a teď naposledy dokonce 15 dní 🙄

binki
21. čer 2008

trvala asi 6 dní a dostavila se na den přesně po 6nedělí 😖

kim
21. čer 2008

tak já jsem 1.menzes měla taky hned po 6 nedělí - nekojila jsem a trvalo to 14 dní, chvilku to vypadalo, že je konec a zase se to rozjelo 😠 šla jsem na gyndu a tam Dr.konstatovala, že mám strašně vysokou sliznici, tudíž mi hned dala HA, protože bych jinak menstruovala do teď 😀 taky mi hrozila, že kdyby to ani po HA nekleslo ta sliznice, že bych musela na kyretáž.Naštěstí to opadlo...no ale menzes mám i přes HA stále silnou a to už je to půl roku ☹ ☹

nensy
21. čer 2008

tak já jsem měla MS 6 dní 😀

sisstin
23. čer 2008

měsíc 😅 ale díky tomu, že jsem brala první plato HA..pak už to b ylo normoš 😉

adriana1
autor
24. čer 2008

díky

lena13
24. čer 2008

ja jsem mela mezes po 5ti tydnech,taky jsme nekojila a mezes trvala 16dnu 😝 ,a upravila se mi az po druhe davce HAa,ale vse bylo normos

paolin
15. črc 2008

ahoj holky! takjsem zacala brat HA a po par dni zacala krvacet. ze by menzes? zajimave je, ze krvacim predevsim po kojeni-mate s tim nektera zkusenosti? u prvniho mimca jsem menzes dostala az po zkonceni kojeni, tak me to ted krapet prekvapilo.

cazadora
15. črc 2008

první ms mi trvala měsíc!!! byla jen slabá a každá další cc4-6dní první dva dni to mám hrozně moc a pak jen špinim

ifulinka
15. črc 2008

Ahojky.Já dostala Ms dva měsíce po porodu.Trvala asi 5 dní, pak byl klid, ale ještě občas vyteče za den pár kapiček krve.Je to už přes týden. Myslíte si, že je to v pohodě?

laurynka1982
1. říj 2012

dobry den jsem 4 mecice po porodu a minuli mesic jsem to nedostala a kojim plus dokrmuji ji to normalni

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru