Jak má vypadat kojící košile?

romcovaklarka
21. pro 2010

Ahoj holky, do porodnice mají být u nás vlastní košile a tak se chci zeptat, jak má vlastně taková kojící košile vypadat, aby se v ní dalo opravdu kojit 🙂 Případné fotky vítány. Díky za zkušenosti.

marinka
21. pro 2010

Já mám kojící košile z těchto stránek a jsem moc spokojená, je to opravdu pohodlné 🙂
http://www.kamilka.cz/index.php?main_page=produ...

lanka
21. pro 2010

Ono je jich víc typu -
1) Buď to má na bocích otvory, překryté další látkou. Takovou jsem měla a moc mi nevyhovovala protože hlavně v noci když jsem u kojení ležela tam padalo mrněti na hlavu moc látky. (nebo jsem měla aspoň ten pocit) to je to co dala odkaz marinka
2) nebo je to přeloženo v prostřed něco na způsob zavinovacího střihu http://www.tehotne.cz/kojici-nocni-kosile/nocni...
3) prostě dlouhé rozepínání na knoflíky (ač jsem si myslela že je to ta nejhorší varianta tak mi nakonec v realitě vyhovovala nejvít) http://www.spodni-pradlo-darka.cz/847-propinaci... to propínání je tam hloupě vidět... ale je tam když koukneš
Jinak asi nejlíp zadat na seznam kojící noční košile a zmáčknout zboží a hledat - vyjede tolik obrázku a eshopů že budeš mít nějakou chvíli co dělat. 🙂

Možná je ještě i nějaké další řešení....

shaula
21. pro 2010

Stejně jako Lanka - nejlepší je prostě obyčejná noční košile s delším rozepínáním 😉 I já jsem vyzkoušela s těmi otvory (něco podobného jako dává odkaz Marinka), a nestálo to za nic. Akorát si vyzkoušej, aby to rozepínání bylo opravdu dostatečné 😉

petka80
21. pro 2010

A taky bych doporučila, aby byla nějaká obyč levná, ono jich budeš potřebovat víc, člověk se hodně potí, teče mléko, očistky atd., tak aby ti pak případně nebylo líto, že ji nakonec vyhodíš, kdybys to nevyprala 😉

meleri
21. pro 2010

já jsem si pořídila košili s překříženým výstřihem nebo jak se tomu říká to s těmi otvory taky moc nemusím, člověk se do toho zaplantá kolikrát 😅

katka_21
21. pro 2010

Ahoj Klárko, přidávám se k maminkám, kterým nejlépe vyhovovala klasická noční kočilka s rozepínáním uprostřed. Měla jsem i "kojící" košilku, ale přiznám se, že jsem se v ní v porodnici necítila moc dobře, rozepínání bylo řešeno tak, že nad každým prsem byla šikmá řada knoflíčků a měla jsem pocit, že je zbytečně na ty prsa jaksi upozorňováno 😅 . Košilky s překříženým výstřihem nemusí být špatné, ale určitě bych to nejdříve pořádně prozkoušela. Doma se mi pak osvědčily klasické košilky s velkým výstřihem 😉

vojtisek2007
21. pro 2010

ja jsem měla kojicí košile a pyžama odtud, jsou moc přijemný a fakt vydrží 🙂častý praní...ty vršky jsem potom nosila i přes den na doma dokud jsem kojila 🙂
http://www.promi.cz/?c=p&s=773&id=550

mlsdlisaci
21. pro 2010

holky nejlepší je pánská dlouhá košile 😀 taťka měl kdyxi flanelky a mamka je chtěla vyhodit na hadry a já je zužitkovala na dvojčata a teď u malé jsem si koupila u ťamanůza 80kč a budu jí používat i na malého.Je hlavně teplá takže člověk neprochladne 😀

andelka
23. pro 2010

Já jsem vyloženě kojící neměla žádnou, akorát jsem si koupila jednu novou obyč bavlněnou s delší knoflíkovou légou, podobné jsem už měla doma a nosím ten typ pořád, jen jsem krátký rukáv nebo bezrukáv vyměnila za dlouhý. Ty překládané mi neseděly, lezly mi z toho prsa, a ty otvorové už vůbec ne.

miarosa
25. pro 2010

Moc bych to neřešila, já měla 2 vpředu na knoflíčky tak abych mohla vždy jedno prso vytáhnout ven na kojení, ale bylo to málo, tak sem si půjčila nemocniční a když sem si nechala přivézt svoje obyčejné bez knoflíčů, tak sem se přikryla peřinou vytáhla košili aby mě nikdo moc neviděl 😀 a bylo to úplně vpohodě. V porodnici kde jsem ležela, se podívali jen jednou jak kojím a pak už to nikdo neřešil, takže ani košili nikdo neřeil. Kdybych to věděla tak jako těhotná jak blázen nehledám košili s knoflíčkama. Pro příště budu vědět 🙂

permonik7
25. pro 2010

měla jsem ty s otvory a nevyhovovaly mi, mám velky prsa a jak byly nality, nešly mi těmi otvory ven😀 a navíc se mi ty otvory samy otevíraly a koukaly mi ven bradavky, což není úplně ono. Doporučuji jak už tu padlo košilku s delším rozepínáním nebo větším výstřihem - rodit budeš v létě, takže ten výstřih bude i fajn větrání😉

saronka
25. pro 2010

já si koupila obyč v CA na zapínání k pupíku a super 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru