• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak na strie? Za jak douho po porodu vybledly?

29. února 2016 
Kopcik,tak mě napadlo,mám ho koupit u nás a poslat ti ho?? :wink: u nás ho je dostatek :wink:
16. říj 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Reklama do Fóra nepatří. ”
14. lis 2014 v 17:04 • lucinajda
já jsem se nemazala ničím a na břichu nemám ani jednu oto horší je to s pozadím boky a stehny to je katastrofa !! :(
18. lis 2014 v 10:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mazala jsem se Elasti Q a břicho zůstalo v pohodě, ale na bocích se mi strie udělaly. Vybledly po několika měsících (už si nepamatuji přesně, jak dlouho to trvalo). Teď se mažu Bepanthenem proti striím a strie, které jsem měla na bocích se o něco málo "zmenšily" - nejsou tak hluboké a široké. Je jasné, že už tam prostě navždy zůstanou, jako jakákoli jiná jizva, ale je příjemné vidět, že jsou menší.
11. kvě 2015 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mazala od pulky tehu kdy se mi zacalo hodne zvetsovat brisko kremem od dermacolu takovej fialovej primo na strie v tehu a po porodu a moc teda nezabral brisko sem mela hodne popraskane, zabral mi az bepanten proti striim kt sem mazala po porodu nemazala sem sice pravidelne ale hodne mi zmizely, uz jich tam mam jen par a hodne svetle..dulezite je promazavat to pravidelne a cvicit k tomu aby se pokozka zpevnovala..
9. únor 2016 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mazala poctive nekdy i 2x denne a ted v poslednich 2 mesicich mi brisko porupalo fest....=( snad jak se bude zase smrskavat tak nepujdou videt... -.-"
29. únor 2016 ve 21:44  •  čeká miminko, termín má v březnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek