Jak na strie? Za jak douho po porodu vybledly?

kopcik
16. zář 2008

udělaly se některé z vás strie? a za jak dlouho po porodu vybledly? mám 2 měsíce po porodu. jsem z toho zoufalá. poctivě jsem se mazala od prvního dne, kdy jsem zjistila, že jsem těhotná. kupovala si ty nejdražší, značkové krémy a oleje, které byli k dostání a stejně mi v posledních 3 týdnech těhotenství popraskalo bříško. je jich docela hodně a nevím, jak se toho zbavit.pořád si to mažu olejem, ale zatím žádný výsledek...

sisstin
16. zář 2008

kopcik: u mě to samé...mazala jsem se, a prostě stejně to popraskalo...ted jsem skoro rok po porodu..a už jsou docela bledé 😕 ale vidět to prostě stále je 😉 navíc já mám dole hodně uvolněnou kůži..jakoby shrnutou..a pak jsou ty strie vidět strašně..ale poctivě cvičim..tak je to lepší..ale úplně ok to asi nebude nikdy...ale pokud máš fakt jen strie..tak ty ti tak baj voko do roka vyblednou 😉

kopcik
autor
16. zář 2008

joj do roka?!?!? 😨 já už teď zvažuju nějaký laser.... manželovi to sice nevadí (ještě aby přiznal, že vadí 😉 ), ale já chci chodit s malým plavat a v plavkách se neukážu, a v létě chceme jet na svatební cestu, kterou jsme nestihli, takže se chci cítit v pohodě... hlavně při oblíkání musím myslet na to, abych měla dost dlouhé tričko, aby to dobře zakrylo... ☹

sisstin
16. zář 2008

kopcik: a máš je nějaké fakt hluboké? Já to neměla zas nějak šílený..ale vidět to je..já se zas stydim za tu povislou kůži..v létě jsem se na koupálku nesvlíkla z tílka..ale tim cvičenim je to fakt lepší...ale trvá to 😠 ale se striema asi neuděláš nic 😕

danullinnka
16. zář 2008

Ahoj holky,taky jsem si břicho mazala a stejně popraskalo a jak píše sisstin,taky to jde vidět,když je ta kůže jakoby shrnutá.Mám je už světloučké,ale mažu i nadále válečkem od Garnier ploché bříško,potom krému zesvětlaly úplně. 😉

kopcik
autor
16. zář 2008

no některé jsou úplně maličké, ale jiné zas dlouhé, úplně fialové... ☹ povislou kůži zas tak moc nemám, jen takové bříško, které snad shodím.
danillinnka: tak ten krém asi vyzkouším.... je mi jasné, že časem to bude lepší, ale chtěla bych to nějak urychlit 😨

sisstin
16. zář 2008

jinak, jak psala danul..ten garnier je fakt dobrej..celkově celá ta žlutá řada..ale musí se to používat pravidelně..a já jsem na tohle děsně lína..patlat ksicht..to jo..ale tělo mě šíleně neba 😔

kitty68
16. zář 2008

me se udelali jak malou tahali ven, nez js jela na sal nemela js nic a pak 😢 , mam takove malicke, uz nastesti nejsou videt, ale mazala js je bio oilem

danullinnka
16. zář 2008

Siss,já jsem taky líná,to natírat pravidelně,manža už nadával,že kdybych to mazala už po porodu,mám bříško jak modelka 😀 😀 haha,fakt je vtipný 😀
Někdy vezme krém sám,položí mě a maže mě 😀 😀

sisstin
16. zář 2008

danul: no mně už to fakt skoro vybledlo..dá se to...počítám, že když budu cvičit, jak cvičim..tak do půl roku už bych mohla mít bříško ok..a ještě nějaký ty svalíky 😝

aponchie
16. zář 2008

ja to mam skoro 4roky a nic mi nevybledlo 😠

sisstin
16. zář 2008

apon: to máš furt fialový? 😕

winifred
16. zář 2008

Ahoj já jsem jedná z mála která se nemazasla ničím jenom obyčejným krémém abych neměla vysušenou pokožku a nic se mi neudělalo v žádném těhotenství.Tak jsem ráda nebo mám kamarádky které strie mají po porodu a ty nikdy nevymizí.Jenom po nějaké době zesvětlí.

mobina
16. zář 2008

Na strie nepomůže prostě nic 😠 Jestli chcete vědět, jak to s vámi během těhu bude, koukněte na svoje matky. Já se mažu od 13 let každý den pleťovým mlíkem, v těhu jsem vyzkoušela taky všechno možný, pak skončila na modrý induloně a stejně jsem poprdala na bocích a při porodu na vnitřní straně stehen. Břicho naštěstí ne. Je tedy pravda, že jsem nabrala 20 kg a mohlo to být horší, ale i tak to naštve. Teď mám od porodu skoro 7 měsíců a nic extra. Neopálily se jen lehounce vybledly, ale furt jsou do fialova. Do další plavkový sezony času dost, tak snad se mrchy ještě trochu zamaskují 😝

winifred
16. zář 2008

a ještě musím dodat že opravdu žádné zazračné krémy na strie nejsou a zbytečně vyhodite peníze za něco co nepomáhá

helcah
16. zář 2008

Holky a co solárko? Jsou ty strie potom výraznější nebo to trochu zneviditelní? Zkoušela jste to některá?

kopcik
autor
16. zář 2008

helcah: já jsem to riskla a šla jsem na solárko. a tím, že jsem ztmavla - byla jsem úplně bílá - tak se ty odstíny pokožky a strií trošku přilblížili, ale se samotnýma striema to neudělalo nic... ☹
kitty68: taky jsem právě používala bio oil, nakoupila jsem si ho v londýně do zásoby, ale jak je jasné nepomohl a teď se jím mažu, jestli náhodou díky tomu ty strie alespoň trošku nezmizí...

misha721
16. zář 2008

elastin Q???v lékárnách

kitty68
16. zář 2008

ja js se jako tehotna mazala tim elatinQ a fakt js nic nemela, bio oil js si pak koupila na jizvu tak js to vzdycky mazla cele

danullinnka
16. zář 2008

Siss,já je mám taky světlounké,že nejdou už tak vidět,ale já o nich vím 😝 a měla jsem je dlouho viditelné,ale po tom krému,fakt super,ten zabral,až jsem se sama divila 😉

Aponchie-to máš vážně tak dlouho viditelné??? 😨

kopcik
autor
26. zář 2008

danullinnka: zkoušela jsem si koupit ten krém od garnier, ale nikde ho nemůžu najít. mají jen krémy na celulitidu. kde jsi ho koupila? a jmenuje se ´Ploché bříško´? dík

danullinnka
29. zář 2008

Kopcik,přesně tak,od Garnier,žlutý obal a je tam napsané:intenzivní péče pro zpevnění pleti,pod tím ROLL_ON PLOCHE BŘÍŠKO proti celulitidě.Je tam masážní váleček a pak přes něho protéká ten krém.Koupila jsem to u nás na Vsetíně v drogerii.Stojí to kolem 200kč.Jak kde,no.
A je fakt dobrý.

leninn
29. zář 2008

Ahojky, tak i já mám trochu strie, na břichu jen málo, ale na bocích už je to horší a i na stehnech-nahoře ☹ 😢
zkusím také ten garnier, když si ho tu tak chválíte 🙂

tannawe
29. zář 2008

Ahoj vsem, mozna uz jsem to v nejake diskuzi o strijkach psala, ale me se absolutne nejvic osvedcily kremy Palmer's - bohuzel jsem je zatim v Cechach objevila jen v Makru - ☹ , ale musim rict, ze na strie jsou pro me bezkonkurencne nejlepsi. Maji zpevnovaci mleko s kakaovym maslem po porodu a musim rict, ze je zpevneni opravdu hodne videt a to se mazu tak nejak no..."pravidelne", vite jak to chodi se dvema detma s tema pravidelnyma cinnostma... 😉
Jinak strie souvisi hodne s genetikou a proste s tim jde jen velmi malo udelat. Je fakt, ze nejaka prevence urcite pomuze, ale ty ktere jsme predurcene k tomu mit strie tak nam ani svecena nepomuze. Jeste, ze ti nasi chlapi nas milujou i se striema ne? 😝

mysinka
29. zář 2008

Moje mamka po třech dětech nemá ani strijku 😝 a já jsem pruhovaná jak zebra 😝

danullinnka
30. zář 2008

Mysinka,já mám ještě mladší segru a moje mamka taky nemá ani čárečku,a já???no,škoda mluvit 😝 ale už je to světlé,ještě že tak.

Tannawe,jj,chlapi nás milujou.Co jim zbývá 😀 😀

vojtisek2007
30. zář 2008

holky - mě se strie udělaly při prvním mimi - jenom na nohách - mám zimní mimi a v létě se mi nechtělo do plavek - tak jsem se mazala samooplovacíma krémama a přišlo mi, že ty strie nejsou tolik vidět a během let úplně zesvětlaly - ale už je to 10 let - při dalších těhu se mi neudělala ani jedna....jenom mi vždycky vylezly ty první - zfialověly ale po porodu zase zesvětlaly a přijdou mi rok od roku "neviditelnější" - nebo už je nevnímám....

bleoncino
9. říj 2008

zdravim , ikdyz nejsem tehostna ani v nejblizsi dobe asi nebudu, i tak mam strie na zadecku. co muzu doporucit je BIO-OIL pomaha i na prvni vrasky, stare jizvicky, zbarveni kuze pigmenty atd. Nevim jestli se da sehnat u nas v CR snad v lekarnach .Ja ho mam z Anglie , urcite jde i objednat http://www.bio-oil-direct.co.uk/

zanett
9. říj 2008

belocino - na ty vrasky bych bio-oil nepouzivala, protoze obsahuje Paraffinum Liquidum a linalool (nevim, jak se rekne cesky), ktery ucpava pory a na pokozce vytvari neprodysnou vrstvu, pokozka nemuze 'dychat' a stava se krehci....takze na vsechno ostatni mozna jo, ale na vrasky ne (pritelova dcera -14- ma velke strije na stehnech, protoze driv strasne pribrala, tak ji v lekarne doporucili bio-oil, ona ho pouzivala dost intenzivne, ale s nevalnym vysledkem...)

zanett
9. říj 2008

...jsem ti zkomolila jmeno, promin 😅 😔

kopcik
autor
16. říj 2008

danullinnka: tak jsem prošla skoro všechno, ale nemůžu ten krém nikde najít. ani v drogeriích, ani v různých hypermarketech. 😒 a to jsem z ostravy - třetího největšího města v čr... 😠
ostravačky - nevíte, kde se to dá tady koupit? ten garnier krém - ploché bříško?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru