Jak na strie? Za jak douho po porodu vybledly?

kopcik
16. zář 2008

udělaly se některé z vás strie? a za jak dlouho po porodu vybledly? mám 2 měsíce po porodu. jsem z toho zoufalá. poctivě jsem se mazala od prvního dne, kdy jsem zjistila, že jsem těhotná. kupovala si ty nejdražší, značkové krémy a oleje, které byli k dostání a stejně mi v posledních 3 týdnech těhotenství popraskalo bříško. je jich docela hodně a nevím, jak se toho zbavit.pořád si to mažu olejem, ale zatím žádný výsledek...

danullinnka
16. říj 2008

Kopcik,tak mě napadlo,mám ho koupit u nás a poslat ti ho?? 😉 u nás ho je dostatek 😉

lucinajda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maja521996
18. lis 2014

já jsem se nemazala ničím a na břichu nemám ani jednu oto horší je to s pozadím boky a stehny to je katastrofa !! :(

avantgarda
11. kvě 2015

Mazala jsem se Elasti Q a břicho zůstalo v pohodě, ale na bocích se mi strie udělaly. Vybledly po několika měsících (už si nepamatuji přesně, jak dlouho to trvalo). Teď se mažu Bepanthenem proti striím a strie, které jsem měla na bocích se o něco málo "zmenšily" - nejsou tak hluboké a široké. Je jasné, že už tam prostě navždy zůstanou, jako jakákoli jiná jizva, ale je příjemné vidět, že jsou menší.

teeer
9. únor 2016

Ja mazala od pulky tehu kdy se mi zacalo hodne zvetsovat brisko kremem od dermacolu takovej fialovej primo na strie v tehu a po porodu a moc teda nezabral brisko sem mela hodne popraskane, zabral mi az bepanten proti striim kt sem mazala po porodu nemazala sem sice pravidelne ale hodne mi zmizely, uz jich tam mam jen par a hodne svetle..dulezite je promazavat to pravidelne a cvicit k tomu aby se pokozka zpevnovala..

lepcio
29. únor 2016

Ja mazala poctive nekdy i 2x denne a ted v poslednich 2 mesicich mi brisko porupalo fest....=( snad jak se bude zase smrskavat tak nepujdou videt... -.-"

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru