Jak po porodu zase nabrat?

partyzanka91
4. čer 2014

ahojky,
opravdu čtete správně, vím že většina maminek řeší opačný problém, ale mě prostě těhu strašně vycucalo. Už předtím jsem byla hubená, ale te´d je to asi tragédie, alespoň mi to tak lidi říkaj. Dokonce i manžel říká že na mě už nic nezůstalo a nemá mě ani za co chytit, k tomu mám nedostatek železa takže jsem bledá, občas se mi motá hlava a vypadám jako bych byla nemocná což mě dost štve. železo dobírám, jíst se snažím normálně no, Ale je prava že když se na sebe podívám do zrcadla tak na mě všechno plandá, taky se sobě nelíbím. Není to sice moje prvořadá starost ale ráda bych zase začala vypadat trochu k světu. Nemáte nějaký fígl jak se dá trošku nabrat 🙂

zazana81
4. čer 2014

Ahoj, nejsi jediná, měla jsem to taky tak a spravila jsem se až po mateřské, když jsem nastoupila do práce a tím se přestala hýbat. Teď vypadám tak nějak normálně, už se nikdo nejeví, že bych byla moc hubená. V těhotenství jsem přibrala strašně málo, opravdu snad jen to mimino, po porodu mi nezůstalo nic a kojením a lítáním s kočárem jsem vyhubla na kost. Radu až tak moc nemám, jen si hlídat jídlo, na procházky brát sebou pití i svačinu, jíst zdravě, ale vydatně ... asi by ti mohla poradit nějaká výživová poradkyně, nebo alespoň tvoje praktická doktorka.

llluckaaa
4. čer 2014

Můžeš se inspirovat třeba tady http://www.margit.cz/jak-zvysit-hmotnost/

mon_88017
4. čer 2014

@partyzanka91 Nevim jestli je to fígl, ale mně pomáhá úplně se neztratit ze světa velkej přísun bílkovin (vejce, kefír, sýry, tvaroh, maso, hlavně hovězí), a přiměřenej pohyb na čerstvým vzduchu, ono pak člověku líp chutná. A sem tam zahřešim a dám si pivo, to taky podporuje chuť k jídlu 🙂

hasky24
4. čer 2014

@partyzanka91 Zkuste nutridrinky 😉

antoinet
4. čer 2014

Taky jsem to řešila,vypadala jsem po porodu jak mrtvola a bála jsem se o mlíko. Jedla jsem tak 6x denně, hodně mléčné výrobky, domácí pribiňák je super vykrmovák🙂 každý den maso, ovoce, zelenina, i nějaký ten oplatek, hlavně ta pravidelnost. Jo a železo jsem brala 3 týdny v tabletkách.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru