Jak posilovat po císařským řezu?

dajda28
3. únor 2011

ahojky,mohly byste mi poradit jak cvičit po císařským řezu doma?Pokoušela jsem se o sklapovačky,ale i když už mám po čísaři přes rok,tak mi ta jizva stále bolí.Je to normální,nebo je něco špatně?Za event.rady a porady moc všem děkuju.

safranek
3. únor 2011

Ahoj,
tak já to vnímala podobně až stejně. Holčičce je už rok a půl (narozená v půlce července) a teprve teď si na posilování břišních svalů troufnu. Ještě po roce jsem se na to necítila. Když jsem si trochu zacvičila druhý den mě bolelo břicho a hlavně jizva a nebylo to příjemný, tak jsem to obvykle vzdala. Mrzelo mě, že nemůžu na břicho cvičit ale snad ty tuky ještě shodím, i když to asi bude trvat dýl, když jsem nezačala hned. A to jsem si původně bláhově myslela, že po šestinedělí budu cvičit aby mi břicho "splasklo" 🙂 Dělala jsem to nakonec tak, že jsem prostě cvičila vše kromě břicha. Přišlo mi to proti přirozenosti cvičit sklapovačky, když potom skoro nemůžu chodit. Teď už cvičím i břicho a je to v pohodě. Asi má všechno svůj čas.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru