Jak se vám hojí jizva po císaři?

zouzelkova
9. srp 2012

zdá jse mi že má jizva po císaří je nějaká tvrdší nevím jestli to je normální má doktorka má dovolenou a tudíž mě odmítla sestra objednat že prý když nemám žádné problémy nic se neděje ale nevim nevim ...

paaajuska
10. srp 2012

Ahojky🙂 Já jsem po císaři něco málo přes 5 měsíců. Ta jizva je pořád veliká, ale na druhou stranu trošku se zlepšila...už není taková zduřelá jako dřív...jinak na dotek pořád tvrdá je;)
Nevím jestli ti to aspoň trochu pomohlo🙂)

sonsa
10. srp 2012

Ahoj, ja jsem po cisari 2 roky (a 5 tydnu pred dalsim porodem :o) a musim rict, ze ta jizva byla celkem tvrda a hodne znatelna minimalne pul roku. Pak se to zacalo zlepsovat a nez jsem otehotnela podruhe, tak uz to bylo skoro nezbatelne na pohled a i na dotek. Neboj se, vydrz a masiruj tlakovou masazi. To je prave na ta tvrda mista. Drzim palce.

babka
10. srp 2012

@zouzelkova To je normální. Neboj, masíruj a ono se to zlepší. Já jsem po císaři pět měsíců a už je to o.k. 🙂

zouzelkova
autor
11. srp 2012

Děkuji mamky 🙂 aspon že je to normální 🙂 takže masírovat masírovat

sarinka123
11. srp 2012

Ja som po cisarskom 1,5 roka a o 8 mesiacov ma caka dalsi. Jazvu mam tvrdu a keloidnu, je to ako hrubý povrazec. Je to typ hojenia bohuzial. Vyhladajte si v googli Keloidne jazvy. Kazdemu sa proces hojenia vyvija inak. Mne keloidne a tym nespravim nic. Da sa to len trochu zmiernit. Tazke u kazdeho
Je to inak - hold iny clovek, iny organizmus. Moja susedka je 3 mesiace po cisarskom nemala vobec nic. Len ako by ju tenuckou zilezkou presli a ma to biele. Ja to mam stale zarudle. Lekar mi
nato nedal nic, aj tak by to nepomohlo. Rozrezat ti to nemoze 🙂 a nejake masticky nato nepomozu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru