Jak zvládáte šestinedělí bez sexu? Asi už mi hrábne

anidomi
30. čer 2011

Ahoj maminy, ráda bych se zeptala, jak jste zvládly, popř.jak zvládáte 6n bez sexu.. Je to asi divnej dotaz, ale s přítelem jsme sexovali téměř denně- nestydím se říct, že sex miluju.. Náš myšák asi bude velmi šťastný mímo, protože jsme se milovali-sice už pak s omezením-téměř do porodu.. :D Jenže teď to byly 4t od narození našeho zlatíčka a já cejtim těžkej absťák.. Během dne je to ok, ale v noci- protože kvůli malinkýmu spim jak na vodě- když se přítel přitulí,tak si přijdu jak partnerka k ničemu.. Mluvíme o tom,uklidňuje mě, že mu to nevadí, ale vím, že to tak není.. Je podrážděnej, má plnou hlavu prac.starostí.. Sex byl pro nás útěkem od reality, něco jako dobití baterek.. Co teď,když nás čekají ještě 2 dlouhé týdny?

babulinkab
30. čer 2011

mně by hráblo taky, tak jsme šestinedělí přerušili poprvní po 4 týdnech a podruhé po 3 týdnech 😀 😀 ale já se cítila ok a neměla žádné problémy, nikdo mě k tomu nenutil, bylo čo čistě moje rozhodnutí

anidomi
autor
30. čer 2011

tak jsem ráda,že v tom nejsem sama a že nemusim mít výčitky,že jsem krkavčí matka,když nekoukám jen na potřeby toho našeho ptáčátka 🙂

levandule_vanilkova
30. čer 2011

Tak tohle dilema mě teprve čeká, ale taky jsem už nad tím přemýšlela - sex mám ráda a podobně jak píše anidomi - je to pro mě relax a nabíjí mě to pozitivní energii 🙂 Myslím, ale že není povinnost dodržet 6 týdnů ne? Záleží, jak si na tom "dole" 😀

kristi
30. čer 2011

@anidomi no tak pokud jsi zdravotne v poradku, tak na to vlitnete,at mate oba klid 🙂

sayast
30. čer 2011

my sexovali po 4 tydnech. pokud jsi bez problemu, jdi do toho 🙂

anidomi
autor
30. čer 2011

tak už vim, co budeme dělat,až se děti rozjedou k babičkám a ten náš myšák usne 🙂

simonceli
30. čer 2011

Tý jo, my dodrželi 6-ti nedělí, ale myslela jsem, že mě šlahne a to jsem byla dole v pohodě, ale přítel, že nechce, že je to prý pro moje dobro. Neskutečně dlouhých 6 týdnů. Na sex jsem myslela skoro furt už potom ke konci. Takže pokud máš chuť a jsi v pohodě, tak na to vlítněte. Je to na uvážení každého.

anidomi
autor
30. čer 2011

@levandule_vanilkova tak doufám, že budeš brzy ok a že budeš dobíjet energii co nejdřív 😀 jinak myšák se narodil taky v 37tt 🙂

marinka
30. čer 2011

Taky jsme sexovali dřív, asi po měsíci 😉

anidomi
autor
30. čer 2011

@simonceli jj,půjdem do toho,hned jak bude chvilka-jinak totiž asi už rozkoušu futra 😀

simonceli
30. čer 2011

@anidomi tak to jsi asi na tom stejně jako jsem byla já. Já jsem ke konci nemohla potom ani spát......

marketa137
30. čer 2011

Tak já měla vždycky císaře a víc jak 3 týdny jsme nevydrželi 😀 a to jen proto že sjme vždycky byla s každym ještě na JIP jinak by to asi i bylo dřív 😀 . A manžel si ze mě dělá srandu že jsme těžký případ protože jsme na sex už myslela den po císaři a to jsme si říkala jak to jen budu dělat když se nemůžu skoro hýbat 😀 😀 😀

anidomi
autor
30. čer 2011

@marketa137 tak já mít v porodnici privát,tak na toho mýho chlapa vlítnu už tam 😀 je to utrpení 😀 Jak tak koukám,i císař má svý pro 😀

marketa137
30. čer 2011

@anidomi 😀 😀 😀 😀 , já teda rodila ted v 36tt 😒 a tak jsme měli sex ještě ráno a malej se narodil akutnim císařem ve 14:25 🙂 . tak určitě po císaři je spodek počád stejný takže v tomto to bylo ok 😀 . Já ani po potratech nikdy šestinedělí nedodržela 🙂

skurinka
30. čer 2011

Ahoj tak mi jsme po prvnim porodu hned asi po 10dnech ,ja nekrvacela a citila jsem se na to a pak to teda byla jizda 😀 😀 tak bez do toho ale asi s ochranou spis 🙂

levandule_vanilkova
30. čer 2011

@anidomi Jé mě se ještě malá nenarodila 😀 ... ale mám vnitřní tušení, že to tak dlouho trvat nebude 🙂

kacii
30. čer 2011

fuuuuha, zavidim ze jen sestinedeli....my od zacatku nesmime...ani nebudu ti vykladat jake se mi zdaji sny 😀 za celou dobu jsme asi v pulce mohli jednou a to jsme z toho zase byli tak vypleskli, ze to stejne moc neslo...ale tak strasne mi manzel chybi, ale tolik....taky rika, ze mu to nevadi, ale vidim, jak se mu to chybi...sice si pomuzeme jinak, mazlime se tulime se, povidame si o tom, ale to je jak mit hlad a vykladat si o jidle...covek se bez toho pak i snaz pohada a manzel jakoby to v sobe tak potlacil, ze ho uplne zaskoci, kdyz se ho nejak intimne dotknu...neskutecne se tesim, az budme moct a ted to snad prvne vypada, ze to bude dobre a uzijeme si sebe jeste pred porodem snad, pohodli nepohodli... 🙂

anidomi
autor
30. čer 2011

@kacii jeee,tak to ti opravdu nezavidim.. To ten muj mesic je oproti tomu jak nic.. Presne,jsem podrazdena a asi trochu i vztekla a pak se chytneme.. Ja pak reknu neco,co me samozrejme mrzi a takovym zpusobem,ze i ten muj klidas vyleti.. Pak nasleduje ticha domacnost,kdy je naprosto jasny,jak to oba mrzi,ale omlouvat se nebudou.. Tak jen kolem sebe chodime a pomalu rozvazujeme..a za to muze ten 'nekalej' sex 😀 Tak at vam vsechno vyjde,drzim pesti a na manzela asi pomalu,at ho po ty dobe netrefi 😉

renesme
30. čer 2011

@anidomi tedy jestli vam nic nebrani a jsi v celkove pohode tak na to vlitnete je to ciste vase vec kdy chtete ale ja vas plne podporuju 😎 😎 😎 😎 😎

samik2008
30. čer 2011

@anidomi klidně na to vlítněte,pokud se cítíš o.k..My jsme začaly po 4 týdnech po obou porodech.A když sem šla k dr. na kontrolu po šestinedělí tak se mě ptal "Tak co sex,dobré?"Takže i dr.ví své 😵

anatanka
5. črc 2011

Ja si taky myslim, ze pokud se zena citi dobre a je schopna, tak neni problem... 6 tydnu je je prumerna lhuta, neni to zadna hranice, pres kterou by se nesmelo... My byli taky zvykli na sex kazdy den i v tehu, jeste v noci, kdy jsem zacala rodit jsme se bavili, ale cele sestinedeli jsem mela bolesti a krvacela jsem, manzel byl nervozni a myslel, ze si to vymyslim. Po kontrole po sestinedeli se zjistilo, ze mam spatne odrozenou placentu, sla jsem na revizi delohy a mela naordinovane sestinedeli cislo dve...🙂 Fakt "doporucuju" pro zachovani bezproblemoveho partnerskeho zivota... 😀

valaur
7. črc 2011

jj přesně tak..můj apetit je taky silnej a když jsem měla porod vážně bez komplikací a bez sebemenší ranky i s 3910g slečnou 🙂 dostala jsem na to chuť už po týdnu a 3 dny na to polevila i moje drahá polovička 🙂)

miarosa
8. črc 2011

@anidomi no mi taky dřív asi o týden a bylo to v pohodě, asi sem nebyla úplně ztažena a apak když po šestinedělí tak sme byla zase jak panna, takže sme to dělali často aby sme se zaběhli a já věděla že je všechno v pořádku 🙂 sice se to nemá, ale jak čtu tak to tak dělá každý, dokonce tchýně mi říkala že taky mnohem dřív, existují i jiné metody, jestli se bojíš, neřešila bych to a zkusila a kdyby nic tak nic 🙂

tehuli
9. črc 2011

Jak píšete holčiny...🙂 my zatím sexujem stále🙂 tak snad to bude po mímu brzo dole v pořádku🙂 můj mužíček je taky náruživý🙂 takže ty 4 týdny max a pak na to doufám vlítnem, když bude vše v cajku🙂

evulinkab
20. črc 2011

Tak to já teda v 6nedělí vubec nemohla, porad jsem krvácela.Na kontrole mi pak rekla dr,že mám v sobe kousek placenty, ale že je to fakt malý kousek, takže neni nutná revize delohy, že to odejde pri prvni ms...A já první ms dostala 4mesice po porodu, takže až pak jsme mohli.Protože predtim jsem porad(i když slabe)krvácela.A taky kvuli velkemu nastrihu jsem byla celá bolavá a jeste rok po porodu me to dole bolelo..to zašiti a krvácelo mi to.
No a dalsi a podstatná věc- přestože sex mám rada, tak po porodu jsem byla jedna z tech mamin, co ho proste mít nemusely.Byla jsem tak vyčerpaná, že predstava nejakých intimností( i kdybych mohla), byla fakt desná a proste byla jsem rada, když malej usnul a já mohla jit spát.

anysek85
26. črc 2011

@anidomi Jděte do toho 😉. My šestinedělí porušili po třech týdnech a pohoda jazz 😉. Fakt to moc pomohlo dobrému pocitu a dobilo nám to ty pomyslné baterky 😀.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru