Jaká byla první noc po porodu v nemocnici?

denina20
30. srp 2011

po porodu

anetka1701
31. srp 2011

rodila jsem císařem, malá se narodila v jednu odpoledne, na pokoj jsem se dostala tak ve tři, hned mi mimčo donesli a měla jsem malou a muže u sebe tak do pěti, šesti, myslím. Pak si jí vzali a nosili mi jí co tři hodinky na kojení. Já zkoušela pospávat, ale moc to nešlo, tak jsem poslouchala hudbu na telefonu, psala SMSky, prohlížela si její fotky co jsem měla u sebe a projížděla koníka :oD :oD ráno jsem v 6 vstávala, přestěhovali mně na nadstandartní pokoj, celý dopoledne jsem měla plný ruce práce sama se sebou a odpoledne jsem jí dostala na pokoj. Bylo to v pohodě, ani mi tolik nevadilo, že jsem jí neměla hned u sebe...

bocinka
31. srp 2011

Já jsem se po porodu ve středu v 19:26 hod. dostala na pokoj až po desáté, sestřička mi důrazně odebrala malou - ale s úsměvem, že musím spát a že si Sofinky ještě užiju, stratila jsem dost krve, takže vzali paní co semnou byla na pokoji i její miminko - bylo dost uplakané, ta maminka byla i ráda 🙂. Nespala jsem od úterního rána, nešlo to, věděla jsem, že mě budou vyvolávat, takže jsem četla a střídavě rozdýchávala poslíky ve vaně..... Takže jsem usnula kolem půlnoci, a každou chvíli byla vzhůru, když se na sesterně něco dělo, byla jsem hned vedle a v pět už jsem si pro ni běžela.... 😀 😀 za to teď spím jak zabitá.... 😝

violeta5
31. srp 2011

Šli jsme hned po porodu domů, takže jsme spali všichni 3 doma 😵 Přítel se Eliáška nemohl nabažit, takže se slovy "bojím se, že se mu něco stane" ho vzal do náruče, takže ho probudil - malý se rozplakal a nakonec jsme usnuli až o půl čtvrté ráno, bo jsme vůbec nevěděli, jak ho utišit 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru