• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaká byla první noc po porodu v nemocnici?

31. srpna 2011 
rodila jsem císařem, malá se narodila v jednu odpoledne, na pokoj jsem se dostala tak ve tři, hned mi mimčo donesli a měla jsem malou a muže u sebe tak do pěti, šesti, myslím. Pak si jí vzali a nosili mi jí co tři hodinky na kojení. Já zkoušela pospávat, ale moc to nešlo, tak jsem poslouchala hudbu na telefonu, psala SMSky, prohlížela si její fotky co jsem měla u sebe a projížděla koníka :oD :oD ráno jsem v 6 vstávala, přestěhovali mně na nadstandartní pokoj, celý dopoledne jsem měla plný ruce práce sama se sebou a odpoledne jsem jí dostala na pokoj. Bylo to v pohodě, ani mi tolik nevadilo, že jsem jí neměla hned u sebe...
31. srp 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se po porodu ve středu v 19:26 hod. dostala na pokoj až po desáté, sestřička mi důrazně odebrala malou - ale s úsměvem, že musím spát a že si Sofinky ještě užiju, stratila jsem dost krve, takže vzali paní co semnou byla na pokoji i její miminko - bylo dost uplakané, ta maminka byla i ráda :slight_smile:. Nespala jsem od úterního rána, nešlo to, věděla jsem, že mě budou vyvolávat, takže jsem četla a střídavě rozdýchávala poslíky ve vaně..... Takže jsem usnula kolem půlnoci, a každou chvíli byla vzhůru, když se na sesterně něco dělo, byla jsem hned vedle a v pět už jsem si pro ni běžela.... :grinning: :grinning: za to teď spím jak zabitá.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2011 ve 22:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šli jsme hned po porodu domů, takže jsme spali všichni 3 doma :dizzy_face: Přítel se Eliáška nemohl nabažit, takže se slovy "bojím se, že se mu něco stane" ho vzal do náruče, takže ho probudil - malý se rozplakal a nakonec jsme usnuli až o půl čtvrté ráno, bo jsme vůbec nevěděli, jak ho utišit :grinning:
31. srp 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek