Jaké bylo vaše první jídlo po porodu?

otaznik
7. čer 2008

já jsem ještě na porodním sále dostala krupičnou kašičku. nikdy mi nechutnala, od té doby ji jím každý den..

co jste dostaly vy??

gabka32
21. srp 2008

po císaři - v den operace vůbec nic,druhý den až skoro v poledne, kdy už mi kručelo v břiše, jsem zalhala že odešly větry, jinak bych nic nedostala ☹ takže piškoty a jogurt ale sotva jsem začla jíst, přišli mě odvézt na šestinedělí, ani mě nenechali dojíst ☹
a na šestinedělkách pak první jídlo blíže neurčený vývar a večer hodně sladká krupičná kaše a pak asi už "klasické lahůdky" pro kojící matky - polévka s fazolkami, květákem, další den dušený hrášek, denně rajčata, mleté maso, UHO, neslaná brambor.kaše,.... hlad jsem zaháněla pitím, naštěstí aspon čaj se docela dal. a taky co donesly návštěvy 🙂

coryna
21. srp 2008

po porodu, za tři hodiny - dva jogurty a krajíc chleba plus máslíčko

kacak
22. srp 2008

až 4. den po porodu (velký porodní poranění, šetřili mi konečník 🙂 ) piškoty a jogurt, určo nejlepší piškoty, co jsem kdy jedla 😀

binki
23. srp 2008

den po cs nic, druhý den jsem měla velmi hnusnou polévku a další den něco tekutého 🙂 vzhledem k tomu, že jsem rodila skoro 3 dny jsem měla teda dost prázdno 😠

slunicko552
23. srp 2008

Já jsem měla po převezení na pokoj brambory omáčku a maso.Byla jsem na vyvolání(den předem)tak mi zůstal oběd.Vzhledem k tomu,že jsem měla děsný hlad tak jsem byla moc spokojená 😉

makak21
23. srp 2008

Tak já rodila ve 2hod ráno, ve 4mě odvezli na pokoj a první jídlo byla snídaně (čerstvé housky+ máslo+ marmeláda) někdy kolem 7:30. Hlad jsem ani neměla, tak mi to nevadilo...já měla po porodu děsnou žízeň, tak jsem byla vděčná za litry vody 😅

marselina
24. srp 2008

mimčo se nám narodilo 2minuty před 19h,byla to neděle tak že véča byla v podobě studené kuchyně,na nočním stolku na mě čekala raženka se šunkou,na pokoj jsem se dostal ve 21h,neměla jsem hlad tak jsem to boužel ani nejedla.
druhý den,jsem zase neměla vůbec hlad a tk to šlo od porodu pořád,nutila jsem se hodně do jídla abych měla kvalitní mlíčko

kristi
24. srp 2008

marselina, taky v 18:58???? nase se taky narodila v tuto minutu 🙂

marselina
24. srp 2008

ba jej,jsou to šikovné děti. 🙂 🙂

muminek
26. srp 2008

Já dostala první jídlo suchý chléb a malé máslo které nejím. To byla bohatá snídaně. 😉 Ale oběd byl lepší.

marmar1
26. srp 2008

já jsem porodila 7.47 a hned mi donesli dva rohlíky s máslem a marmoškou,ale já jsem hlad neměla teda vůbec,zato žízeň obrovskou 😝

babalala
26. srp 2008

Z vlastních zásob jsem si dala banán a musli tyčinku, první "oficiální" jídlo, kterým mě poctila nemocnice, byla pro nedělky obzvlášť vhodná čočka s párkem. 🙂 Ale já sežeru všechno, takže mi to bylo fuk.

iris
31. srp 2008

já dostala po porodu na sále rýžový nákyp 🙂 Rodila jsem v 11:20, tak mi porodní asistentka schovala oběd a pak mi ho ohřála 😉

pekika
31. srp 2008

Rodila sem přesně na večeři 😀 v 18.03, takže pak v 20.00 až mě dovezli na pokoj, tak mi sestra schovala véču : dušená mrkvička - hovězí, brambor - dooobrota 😉

dont_speak
24. črc 2009

Mě v těch dvou hodinách čekání na porodním sále přinesli rýži s paprikou 🙂

zuzik24
24. črc 2009

já jsem rodila v 15.04 a na pokoj mě převezli v 17.00 a čekaly na mě zapečené těstoviny 🙂 Blbý bylo, že jsem nemohla sedět, tak jsem tomu moc nedala. Nejhorší ale byla ta strašnááá žízeň 😀

evulka25
24. črc 2009

filé s bramborem k pozdnímu obědu a na večeři rýžový nákyp 🙂

terry2
24. črc 2009

Po 2 hodinách po porodu jsem dostala hrachovou 😝 polívku a 3 kynutý knedlíky plněný marmeládou 😖 😝 Hruza,ale hlad byl šílený-aby ne-po takový akci 😀 takže jsem všechnu tu hruzu zblajzla 😅

peppapig
24. črc 2009

Ja nez jsem se dostala na poporodni, bylo pozde na varene ci nevarene jidlo, tak me muzik donesl sandwich z automatu a jogurt 🙂 Na druhy den uz jsem obedvala doma mamincin hovezi gulasek 🙂

labell
24. črc 2009

Hned po porodu (14.50) dva krajíce chleba s Lučinou..podělila sem se s manžou.. 😉

anta
25. črc 2009

Jé tak to je dost dobrý, já si vůbec nevzpomínám, co jsem dostala k jídlu, asi nějaký blaf 😀 😀 Ale vím určitě, že to nebylo rozhodně na sále 😀 😀 😀

f.nina
26. črc 2009

Na poporodním pokoji po 2 hodinkách Znojemskou pečeni s ryži 😀 😀 ...Jsem si mooooc pochutnala 😅 😅

asanaa
26. črc 2009

2 hodiny po porodu byla snídaně-vánočka,pidi máslíčko a kakao.K obědu rajská om. a knedlík 😀

sisstin
26. črc 2009

asanaa: se divim, žes neměla smaženýho kapra jak já 😅 😅 😅 ty blafy se tam nedaj žrát 😅

asanaa
26. črc 2009

sis 😀 😀 to je fakt,jídlo otřesný

sisstin
26. črc 2009

asanaa: mně nevadily snídaně a večeře, to šlo...ale ty obědy 🤐 😕 😅 😅 😅 😅

karotky
26. črc 2009

siss,.................tak to buď ráda,že si mohla obědvat "normální" jídlo.Já měla kvůli zvýš.jaterním testům 4ku bez tuku. 😀 Ale zajímavé bylo,že u snídaní a večeří tu mojí dietu kdovíjak neřešili. 😅

bobulle
26. črc 2009

špagety s čímsi, jedla jsem to až na pokoji a skoro celé mi to sežral miláček 😀 .... ale jako v naší porodnici vaří fakt extrémě hnusně 😝 😝 😝

andykov
26. črc 2009

v pátek nic, sobota snídaně kafe, oběd vývar, večeře suchary, neděle snídaně piškoty, oběd bramborová kaše a první normální jídlo byla večeře rýžová kaše, to si pamatuju jako nejlepší jídlo za celou dobu v porodce páč po 3dnech hladovky to byla úplná spása 🙂

aponchie
26. črc 2009

prvni porod:hnusne tvrde buchty..ale bodly...
druhy porod:neidentifikovatelne maso a ryze 😝 😝 😝 😝

celkove humus a jidlo vubec neodpovidalo slozeni pro kojici matky!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru