Jaké bylo vaše první jídlo po porodu?

otaznik
7. čer 2008

já jsem ještě na porodním sále dostala krupičnou kašičku. nikdy mi nechutnala, od té doby ji jím každý den..

co jste dostaly vy??

ronja27
27. črc 2009

prvni porod : taky buchty s donaskou primo na porodni pokoj 🙂 ale pak uz hruza nic co by se pro kojici maminky hodilo
druhy porod po 4 letech: dusena brokolicova omacka s bramborem 😝 nic moc teda, ale uz byl vyber ze tri druhu jidel (po dlouhe dobe stiznosti ze stran maminek)

janulkavalova
27. črc 2009

u dcerky chleba s máslem
u syna jogurt a rohlik

boobinka
27. črc 2009

rodila jsem cisarem, takze prvni jidlo jsem dostala az druhy den odpoledne - jogurt, druhy den opet jogurt a dalsi den me prestehovali na sestinedelky, to jsem dostala prvni poradny jidlo a varili v celku dobre

kristi
27. črc 2009

chleba se sunkou a kafe

andara
27. črc 2009

Chleba,maslo, med a bila kava . Porodila jsem po pulnoci a snidane byla v 8h.

marselina
27. črc 2009

na to nikdy nezapomenu,snidani jsem odbyla jen bílou kávou,ale ten oběd!!!!
zelí,knedlík a maso 😠 😠

kim
27. črc 2009

Ani nevím po kolika hodinách, ale po hodně 😅 cosi jako krupicová kaše z hrnku 😀 byla jsem po císaři, muselo to být hrozný, ale mě to bylo jedno a tak jsem si po té dlouhé době nejedení, pochutnala 😀 😀 😀 😀

lucbra06
27. črc 2009

tak já měla buchtičky se šodou 😀 a dost dobrý,klepala se mi celá ruka a buchta spadla do postele 😅 ale mě bylo vše jedno hlavně že to bylo za náma

aja123
28. črc 2009

tak moje první jídlo po porodu byl meloun a čokoláda 😵

anavka
28. črc 2009

Nám s manžou přivezli na porodní sál vozíček na kterém bylo čerstvé pečivo, balení šunky, plátkového sýru, máslo, krabice džusu a kafe nebo čaj. Já snědla 1 rohlík s máslem a manža zbouchal zbytek 😀

mimusko2
28. črc 2009

Chleba s paštikou 😝

martulikk
1. srp 2009

Piškoty! Byla jsem po sekci a přes 2 dny bez jídla... Musím říct, že mi v životě nic víc nechutnalo!!! 😀

malovani
2. srp 2009

Dostala jsem na výběr krupičnou kaši a sladký ovocný knedlíky... vyhrály knedlíky...

mar26
2. srp 2009

rodila jsem ve 13:50 a oběd mi donesli později....byly knedlíky s masem a něco jako svíčková omáčka a vývar

jmisa
2. srp 2009

Moje první jídlo po porodu byla kobliha, tedy dvě 😀 Šla jsem na sál ráno, tak mi sice snídani přinesli, ale doporučili, abych ji raděj nejedla, kdybych musela do narkozy. Stejně jsem neměla hlad. No a další den bylo na oběd hovězí na česneku, špenát na česneku, vyloženě kojo strava.
Ale já nedodržuju žádný stravovací režim ani doma, jím všechno.

ilci
2. srp 2009

chleba se sýrem, MM mi ho musel namazat, páč jsem byla nějak KO 😀

ava
2. srp 2009

polívka a pak s odstupem času piškoty a čaj..museli se mnou pomalu, ale šlo mi to dobře

marmar1
2. srp 2009

rohlíky s marmoškou,nemohla jsem se najídlo ani podívat tak snědl manžel,byl děsně vyčerpaný 😀
chut na jídlo na mě přišla asi až druhý den 😒

prcekpet
11. srp 2009

ja rodila 13:15, pak jsem s MM zdlabla polomacene susenky a pak jsem dostala kvetakovou polivku a krupicnou kasi, vubec se to nedalo jist, ale vzhledem k tomu, ze jsem snidala jenom banan, tak jsem mela hlad jak vlk a talire jim vylizala. 😀
Manzel chudatko odmitl, ze se stavi nekde na jidle...na pokoji jsem pak dostala rohlik s tavenym syrem a strava pro kojici matky? nikdy na to nezapomenu, dalsi den nam dovezli chilli gulas....ale to byla fakt sila, jak mam rada pikantni jidla, tak tohle bylo drsne!!!

leonik
12. srp 2009

ahojky, tak já byla v porodnici od 6 od rána, jídlo mně donesli za hodinu po porodu, ve 21 h 😅 Chleba s taveňákem a kafe 😅 U druhého taky hodinu po porodu, chleba s paštikou a taky kafe 😅

bielanevesta
12. srp 2009

porodila som 21.35 a prvé jedlo okolo poludnia na druhý deň a bola to polievka

alena..
12. srp 2009

porodila jsem v 10:25 a ve 13:00 jsem dostala houbovou omáčku s knedlíkama!
Já měla takovej hlad, že jsem to snědla snad ještě horký 😀

denousek
12. srp 2009

no jelikoz jsem rodila na stedry den tak na me na pokoji cekal bramborovy salat a ryba 😀

lafayette
13. srp 2009

porodila jsem v 08:40, kolem 11hod. mi donesli chleba, maslo a bile kafe. Do chleba jsem si dvakrat kousla, kafe do me padlo. Na obed pak byly varene brambory, nejake maso s omackou - tak jsem snedla alespon ty brambory.

deathy
13. srp 2009

Dvě hodiny po porodu mi na sál donesli boloňský těstoviny a šťávu, moooc dobrý a málem sem vše ani nesnědla.
Jinak to byla večeře v 5 a pak sem měla docela hlad, tak sem na oddělení vychlastala snad všechno mlíko co tam měli 🙂

ronikacz
13. srp 2009

ja som porodila o 18:15 a ako jedlo mi doniesli pecivo, maslo, sunku, syr a k piti caj a 2 druhy dzusu, vsechno po 1litru. Asi vedia, ze maminky maju smad.Ved som to aj vsetko do seba kopla. Dalsie jedlo az rano. Ja si nemozem stazovat na nemocnicnu stravu. mne v podoli chutnalo. sice obcas to mohlo byt teplejsie, ale chutovo som nemala vyhrady.

andy80
13. srp 2009

po prvním porodu rohlíky s máslem a džemem a bílá káva

po druhém porodu nudle s mákem :D

jídlo vždycky donesli cca 1 hodinu po porodu ještě na sál. Rohlíčky jsem si dala s chutí, byla jsem hladová jako pes, ale na nudle s mákem po druhém porodu jsem neměla ani pomyšlení. Navíc to bylo v půl šesté ráno a mě přišlo, že nemám hlad. Jen žízeň.

prcekpet
20. srp 2009

k tomu chilli gulasi, on byl jeste fazolovy....priste az pujdu rodit, tak si nadelam rizky, at mam pak co s MM jist 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru