Jaké bylo vaše první jídlo po porodu?

otaznik
7. čer 2008

já jsem ještě na porodním sále dostala krupičnou kašičku. nikdy mi nechutnala, od té doby ji jím každý den..

co jste dostaly vy??

luckaa
7. čer 2008

Moje první jídlo bylo taky ještě na porodním sále,musela jsem být několik hodin na kapačkách a dostala jsem nějakou zeleninovou polívku.Musela jsem jíst v leže,takže ta polívka a zelenina z ní byla všude 🙂

petule.h
7. čer 2008

já byla taky po císaři na kapačkách a dostala jsem také nějaký vývar, ale jen opravdu čistej vývar...také jsem jedla v polosedě, takže jsem jí vlastně vypila 🙂

lenkabu
7. čer 2008

Ještě na porodním sále,asi 2 hodiny po porodu jsem měla rohlík s máslem a bílý kafe 😉

nensy
7. čer 2008

tak moje první jídlo piškoty .taky po císaři 😀

mobina
7. čer 2008

Já 24 hodin po porodu (císař) ochucenou vodu (vývar), další den taky a pak bramborovu kaši. Pak už "normální" stravu.

eho
8. čer 2008

Já jsem dostala 24 hodin po císaři Nutridrink a moc mi to chutnalo 🙂.

petule.h
8. čer 2008

já jsem jídlo tedy nedostala až po 24h?? rodila jsem v 6:02 a myslím, že po poledni už jsem vývar měla,

simipel
8. čer 2008

tak to holky vám závidím, já dostala asi necelé 2hod po porodu čočkovou polévku. 😀

bambulik
8. čer 2008

já dostala na porodním sále ještě čaj, džus, 2 rohlíky a šunku, máslíško....
padalo to do mě jak Němci do krytu 😀 😝

prada
8. čer 2008

já jsem dostala asi po 2 a půl hodinách (po normálním porodu)knedlík a guláš 😀 😀 😀

hanelka
8. čer 2008

já si ještě na porodním sále (po dvou hodinách) těsně předtím, než mě převezli na pokoj, vyžebrala od MP čokoládu - hořkou studentskou pečeť 😵 pak na pokoji chleba s máslem a tvrdým sýrem 🙂

akcul
8. čer 2008

Já jsem dostala taky ještě na porodním sále krupičnou kaši. 😉

andilek
8. čer 2008

já dostala na výběr ze zapečených těstovin a nebo krupicovou kaši, volila jsem kaši, potřebovala jsem kakaem dobít energii 😅 😀 😎 😉

krista
8. čer 2008

Tak já jsem na porodním sále nedostala nic a na pokoj mě dovezli až po snídaních ale naštěstí mi dali 😀
Myslím že jsem měla rohlík s máslem jako celý pobyt v porodnici 😅
A jinak mi MM taky nabalil čokolády a džusy, no ale na čokoládu mě porodem přešla chuť (což se nedá říct zase teď 😀) předtím jsem měla tabulku denně 😀 a džus mi zakázali v porodce 😅

lukajda
8. čer 2008

Já teda na sále k jídlu nic...ale strašně jsem chtěla sladkej černej čaj. Jídlo jsem do sebe ani později moc dostat nemohla až tak 10 hodin po porodu.

mataharyy
8. čer 2008

Já ještě nerodila, ale když rodila máma (v CAPu), tak jsem co chvíli lítali do automatu pro horkou čokoládu a sušenky a když konečně porodila, tak si vyžádala bagetu, letěli jsme na benzínku pro bagetu, kterou spolu s čokoládou a nějakýma sušenkama zdlábla cca půl hodinky po porodu. 😀

kalo
8. čer 2008

Já po císaři na JIPce dostala po 48 hodinách 2 suché plátky tvrdé veky a k tomu hrníček "vývaru", což byla snad jen osolená horká voda 😀 Jednou jsem si kousla snědla jednu lžíce a nazdar....to se nedalo 😝 😝 😝

pipetula
8. čer 2008

Tak já jsem hned po porodu a zašití zůstávala hodinku na sále a k tomu s me s manželelm (který byl u toho) dostali v Podolí úplnej bufet. Byl tam jak čaj, tak Kafe i celá krabice multivitamínovýho džusu, pak chleba, rohlíky máslo, šunka a taveňák. Neco málo sem zdlábla a bylo to fakt super takovejhle servis.

mikca
8. čer 2008

já u prvního si to nepamatuju..ale u druhého jelikož jsem rodila přes oběd tak jsem dostala až večeři plna očekávání hladová jak vlk..a dali mi Gervais sýr s chlebem..jak já ho nenáviděla ☹ , ale hlad byl silnější než nechut 😀 ..apo příjezdu z porodnice jsem ho jedla po kilech jak mi začal chutnat 😀

zanetka82
8. čer 2008

Tak to já si nepamatuji 😀 Ale vím že jsem chtěla po manželovi ať mi donese jak za nami pujde na navštěvu řízek. 😉

aponchie
8. čer 2008

suche buchty s cajem a taaaak sem za ne byla rada 😀

pipisek
8. čer 2008

manželovi uvařili PA u Apolináře po akci kafe a donesli nám vodu se šťávou, rohlíky, sýr, máslo a šunk. salám. teplý jídlo jsem nechtěla, byla UHO omáčka 😖

karot
9. čer 2008

Já odrodila v 0:13,ve 2:30 mě zřízenec odvezl na pokoj a tam se nás sestřička zeptala,jestli si nedáme teplou večeři.Čuměla jsem na ní jako puk (samo jsem řekla,že né 😀 ) a pak mi došlo,že jsem vlastně jedla naposledy oběd den před tím. 😅 Tak jsem na ní ještě do dveří zahlásila,že teda jóó a donesla nám nějaké vepřové s těstovinami..............mňam. 😵 😵 😵

kristi
9. čer 2008

ja mela rano takovy to kafe s mlikem, rohlik a syr

marinka
9. čer 2008

Já jsem porodila v 19:43 a první jídlo jsem dostala po desáté večer a to chleba se sýrem 😀 Měla jsem šílený hlad, protože moje poslední jídlo byla snídaně a to jenom taková malá suchá houska, protože mi už nebylo moc dobře..

kristi
9. čer 2008

kecam, vlastne po porodu nam donesli naky jidlo.....ale co to bylo,to fakt nevim

sisstin
9. čer 2008

ehm...bramborová kaše a obalovanej kapr 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

sisstin
9. čer 2008

teda 12h po porodu..do tý doby mi nedali nic 😕 ale hlad jsem stejně neměla

janahakova
9. čer 2008

Mě hned jak převezli na pokoj dali večeři (teplou) myslím že to byl vepřový plátek, bramborová kaše a kompot.Bodlo to, měla jsem hlad jako vlk.

majkeela
9. čer 2008

Ještě na porodním lůžku jsem dostala špenát, brambor, vajíčko.... A byl dobrý🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru