Jaké bylo vaše první jídlo po porodu?

otaznik
7. čer 2008

já jsem ještě na porodním sále dostala krupičnou kašičku. nikdy mi nechutnala, od té doby ji jím každý den..

co jste dostaly vy??

terkajesterka
9. čer 2008

Mně a manželovi přinesli na tácku rohlíky, máslo, šunku, sýr a k pití čaj a džusík. Myslím, že jsme to zdlábli hned 😀

mesulka
9. čer 2008

Já jsem dostala kynuté knedlíky s povidlama a čočkovou polívku 😝

denousek
10. čer 2008

jelikoz sem rodila na stedry den ..a cely den na sale tak uz jsem byla pekne vhladla..na pokoji na me cekal bramborovy salat a file 😀

bublina7
10. čer 2008

Já jsem dostala slakou rýži a docela jsem si šmákla. Ale druhej den byla k obědu hrachová kaše 😝 😝

dvojka
10. čer 2008

po císařáku jsem druhý den dostala jakýsi vývar,který byl příšerný a asi za 5 hodin poté mi donesli rýžovou kaši

noangel
10. čer 2008

krupicnou kasicku jeste na porodnim boxu

ria80
10. čer 2008

Hodinu porodu ještě na porodním sále donesli bezlepkový chleba a máslo a med a čaj,Mám dietu.Bylo to výborný,spadlo to do mě.
Ale i když vařili dobře,tak aspon 3 dny jsem pak měla ohromný nechutenství,takže jsem v porodnici skoro nejedla.Ale nechutenství trvalo i nějakou dobu potom.

ivee
10. čer 2008

Po císaři, piškoty, piškoty a piškoty. A k nim hnusnej čaj, co chutnal jako uvařenej ze sena 😖 Zato pak na šestinedělí lahůdky typu - fazolová polévka, čočka na tisíc způsobů, UHO s neidentifikovatelnými kusy masa, a omáčka "co zbylo za celý týden". Vše vhodné pro kojící matky 😀 😀 😀 prckové se mohli roztrhnout 🙄

lucija
10. čer 2008

Piškoty 😉 😀

reruna
11. čer 2008

po císaři zeleninový vývar

petraluk
11. čer 2008

Tak já dostala ještě na porodním sále knedlíky a nějakou omáčku 😀

vrtule83
12. čer 2008

já dostala knedlíky s omáčkou a pečeným kuř. stehnem, ale s tím scvrklým žaludkem jsem si jen zobla, 2 dny jsem nejedla jen pila čaj, fuj byl hnusnej.

schnek
12. čer 2008

já dostala hned na pokoji pribináček s houskama a pidimáslo a ovocnou výživu 😀

alcatko.j
12. čer 2008

Parek a takovej malilinkej krajicek chleba, uplne malilinkatej 😅

schnek
12. čer 2008

alči 😀 😀 😀

cazadora
15. črc 2008

tak na porodnim sále než mě převezli na pokoj sem měla suchej rohlik nešel vůbec polknout jak sem měla sucho v krku myslela sem že po takový dřině nakonec umřu na udušení rohlíkem 😀

sylvar
15. črc 2008

na porodním boxu ovocnou přesnídávku, bílý kafe 😝 , půlku rozřezané vánočky+ještě přinesly kus vánočky pro přítele, zdlábla jsem to ani nevěděla jak
pak na obídky byly samé lahůdky, brambory s mrkví a tvrdým hnus masem, fuj fuj fuj, já to lila do wc a nechávala si nosit bagety 😀

abinka
16. črc 2008

Já měla kolinka s masem a šťávou.Po náročném porodu při kterém jsem nedostala ani kapku vody(pořád hrozil císař tak ať mám prázdný žaludek ☹ )Mě krmil přítel.Jak kolinka nesnáším tak to ve mě zmizelo ani nevím jak 😅

kijonkova.k
16. črc 2008

Tak já na sále nedostala nic,až pak na pokoji:zeleninovou polívku,brambory s masem a nějakou šťávou.Snědla jsem jen polívku,na to,že jsem rodila celou noc a byla bez snídaně,tak jsem nějak neměla hlad 😝

romca3
16. črc 2008

Tak já jsem jedla v neděli odpoledne před porodem. Po císaři jsem nedostala nic. Po dalších komplikacích jsem dostala první jídlo až ve středu večer byl to jogurt a byl v tu chvíli nejlepší na světě.

papisa
18. srp 2008

Já jsem dostala ještě na porodním sále, asi půl hoďky po porodu masovou haši a nový brambory, který byli nedovařený 😝 Vzala jsem si dvakrát do pusy a nemohla jsem, ještěže tam byl se mnou taťka, tan to zdlábnul vše...Říkal, že to bylo dobrý, já neměla chuť...

martinka79
18. srp 2008

já rodila normálně a vždy jsme dostala hned to co měli navařeno. cítila jsme se skvěle a baštila jako nenažraná. řízek a brambory nějaká polévka. jídlo normál nemocniční.

marku
18. srp 2008

To si pamatuju naprosto přesně...na porodním sále,bylo ráno, takže rohlík,máslo a meltu.to byla mńamka 🙂

konja
18. srp 2008

Jelikož jsem porodila v 7:13 tak jsem dostala plátek chleba, malinké máslíčko, které bylo stuhlé na kost, takže se nedalo namazat a malinkatou marmeládu. 😒

petule.h
18. srp 2008

první porod po císaři byl bujón
druhý porod v 0:02 jsem až snídala v 7h a to suchou vánočku... 😒

schwarzovka
18. srp 2008

po císaři jsem dostala mastnou vodu ( prej vývar ), další dny následovala bramborová kaše z prášku 😝 a dál už jsem nejedla...po týdnu v porodce jsem měla půlku nabranejch kil dole 😀 😀

petule.h
20. srp 2008

schwarzovka: já to měla stejně(skoro) po 1 porodě císař, to bylo super, měla jsem nadstandart a výběr ze 3 jídel denně, takže jsem se opravdu najedla a dokonce si i pochutnala, tak jsem se těšila, že ho budu mít zase, teď po druhém porodu..jenže v jKrči se nadstandarty zrovna předělávají a inovují, takže jsem měla jídlo jako všechny matky..no hnus...jedla jsem jen studené večeře rohlíky a sýry mazací...domů jsem se též vrátila s tím, co jsem měla před těhu ale já nabrala jen 8kg...štěstí, že druhej porod byl normálně..takže po 3 dnech jsem se najedla doma 😀

marku
20. srp 2008

schwarzovka mě fakt pobavila 😀 😀 😀 😀 😀 ....jelikož jsem zdravotní sestra, vím přesně o jakých mňamotách mluvíš .

petule.h
20. srp 2008

marku: jojo, já viděla, jak sestry chodí s chlebíčkama na sesternu a nebo si ohřívali papání a vonělo to tam ..hned bych to zblajzla 🙂

schwarzovka
20. srp 2008

petule.h: já měla taky nadstandart, ale výběr jídla žádný 😠 ...
marku: jj, bylo to nejdelších 6 dní v mém životě 😀 , taky mě dostávalo, když jsem dostala k snídani 2 krajíce chleba, 1 rohlík a k tomu jen 1 máslíčko a hrušku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru