Jaké dárky koupit pro maminku v porodnici?

littlejane
16. únor 2011

Ahoj,
chci poprosit o tipy na dárky pro maminku čerstvě po porodu. Co vás třeba potěšilo? S čím přišly kamarádky za vámi do porodnice? Jakákoliv maličkost, co mě třeba teď nenapadá. 🙂 Čistě jen pro maminku, oslava pro mimčo bude až po příchodu domů.
Kamarádka porodila císařem a tak mě napadlo i třeba nějaký přípravek na dobré hojení jizvy, mimo jiné .... co myslíte? Poradíte? Já rodila klasicky a ocenila jsem od kámošky přípravek Rosalgin na hojení ran. S jizvou po císaři zkušenost ale nemám.
Díky moc.

bejatka333
24. zář 2012

a co třeba pro miminko plenkový dortík? 🙂

pajule
17. říj 2012

Já měla radost ze švestkového kompotu🙂 To se šlo krásně na záchod!!!!Čokoládu bych nedoporučovala to se pak jde hůř že🙂Ale taky mi udělaly radost vlhčený ubrousky pro mimi, měla jsem dvoje -málo. Kojící čaje, vložky do podprdy, prostě praktické věci. Udělal by mi radost i časopis, čtení.....

zilinkaz
3. črc 2014

Ahoj, no je sice pěkné že myslíš na její zdraví, ale popravdě mě by víc potěšil jiný dárek. Než připomínka toho že se musím hojit atd, by mě spíš potěšilo něco čistě pro mě. Pro radost. Něco co vím že si na sebe vezmu až mi bude líp. Třeba nějaký šperk. Swarovski je hodně v kurzu, není to moc drahé ale jsou to dost odolné šperky. Třeba http://www.chic-bijoux.cz/ mají docela zajímavé i sady. Každopádně mě by víc potěšilo něco takového🙂 Něco vyloženě ,,pro mě,,🙂 Navíc je to spíš taková věc i na památku, krémem se natřeš a pak ho zahodíš...

silvapokorna
29. dub 2015
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

Ještě mě napadá, co balíček časopisů pro maminky? Prolistuje, najde tam určitě spousty rad, tipů a nápadů a může si nakonec vybrat, který ji nejvíc vyhovuje a ten si pak sama kupovat dál. Já takhle dostala několik výtisků Betynky.

bluedevils
19. čer 2017

Mně udělala kamarádka (zkušená 😎) radost, když mi do porodnice donesla čaj pro kojící a olej na masáž prsou, obojí od Weledy. Ten olej byl fakt luxus, prohřál prsa a podpořil laktaci. I sestry v porodnici koukaly. 😀 Všichni většinou nesou dárečky pro mimčo a na chudáka maminku se zapomíná. 🙂)

silvapokorna
28. čer 2017
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

@bluedevils Jej, super tip. Kámoška bude v srpnu rodit a taky přemýšlím, že bych spíš přinesla něco pro ní. Pro mimčo všechno má a ona si zaslouží taky prezenty. Čaj a olejíček od Weledy mi přijdou super, udělám jí asi celý balíček věcí 🙂

luska__
28. čer 2017

já donesla toto: https://www.mall.cz/detske-osusky/lodger-multif... skvělý dárek, používají od narození furt.
jako deku, přehoz, když chce někde položit. Je to sice dražší, ale všestranné.
Já osobně jsem si ji koupila taky, ale potěšila by mě 🙂

eldrag
28. čer 2017

Neco dobreho na zub, piti vhodne pro kojici, treba i privesek darecek sper dle vkusu maminky.

michaela6599
9. črc 2017

Ahoj mně nejvíce potěšili dárky jako ovoce , džus, sladké vše na co jsem zvyklá a tam jsem to hodně postrádala jinak skvěly určitě vlhčený ubrousky které jsem též dostala a jak se hodili protože jsem podcenila zásobu 😁 a přítel s bratrem náhodou donesly stejný darek můj oblíbený nabídkový sprchac 😁 při kterém krásné relaxují hezký mne uklidňoval v porodnici i 😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru