• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké jednorázové kalhotky do porodnice? A kolik?

15. února 2017 
Urcite ti bude stacit vel L. Jsou velmi elasticke a jsou opravdu super , mohu doporucit na 100%
8. zář 2015 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zkusím se taky zeptat :slight_smile: mám teď velikost tak 38..myslíte, že L je moc?
29. srp 2016 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marquettka L v pohode :slight_smile: ja mela M avsak L byly o dost prijemnejsi a pohodlnejsi, vlozku taky udrzely uplne v pohode
29. srp 2016 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
za me nejlepší abri-fix 5 ks mi stacilo akorat na pobyt v nemocnici a dva dny doma ... pak uz jsem nosila svoje bombardaky
29. srp 2016 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gepe jo? ty rozměry sem našla uvedený jen cm v pase, mně spíš jde o ten zadek/stehna, aby to prostě nepadalo a jinak neotravovalo nebo nebylo nepříjemný..kor s tou vložkou, no :slight_smile:
29. srp 2016 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marquettka jop. No L po nasazeni jak kalhotky, vzdy po chvilce trosku volnejsi ale drzely. M byly uz prave spis stale na tele a me to vadilo. U L jsem mela pocit, ze na sobe nic nemam a super :sweat_smile:
29. srp 2016 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, můžu se vás zeptat, dle čeho vybrat velikost kalhotek/vložek? Běžně (i teď v těhotenství) nosím velikost XS. Elastické i síťované kalhotky jsou někde v M, někde jen L a XL. Bojím se, aby mi neplandaly nebo dokonce nespadly. Vložky mám vybírat ty delší? Děkuji za radu.
24. led ve 23:32  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruunka
Měla jsem 5 ks kalhotek od Canpol. V době porodu jsem měla 76 kg/176 cm, velikost kalhotek M. Dost jsem krvácela, takže jsem je v případě potřeby trochu přemáchla. V porodnici přetápí, do hodiny byly suché. Vložky jsem měla Batist, byly super, pak mi manžel dokupovat Evita (velké, 10 ks v balení, za 20 Kč). Oproti Batist výhoda, že se daly přilepit a byly stejně fajn. K druhému porodu jsem rovnou nakoupila jen ty.
15. únor ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek