Jaké jednorázové kalhotky do porodnice? A kolik?

veveruunka
26. lis 2012

Ahojky🙂!Mám prosbičku!Prosím Vás musím si ještě koupit jednorázové kalhotky do porodnice. Tak se Vás chci zeptat kolik jich je potřeba (zda stačí jeden balík, což je těch 5 ks, nebo jich potřebuji více) a jaké jsou podle vás nejlepší. Předem Vám mooooc děkuji🙂

lv
26. lis 2012

značku ani nevím, jeden balíček, tedy 5ks mi stačilo..

diableria
26. lis 2012

Nejlepší jsou síťované ze zdravotnických potřeb. Blbý jsou ty, které obsahují nějaký igelit ( třeba z DM) 😉 . Já upotřebila 3 balíčky, protože jsem je používala ještě doma, abych si nezničila svoje prádlo.

tkanicka
26. lis 2012

já spotřebovala tuším tři balíčky, bylo fajn to rovnou vyhodit, než skladovat špinavé, ale krvácela jsem dost. Měla jsem s sebou jedny z DM, druhé mi kupoval manžel v lékárně (síťované), ty jsem ani neoblékla, musel druhý den dovézt opět z DM. Mají tvar kalhotek.

andelka
26. lis 2012

Rozhodně síťované, luftují a dobře drží vložky. Vložky jsou nej Batist Fower. Kalhotek jsem měla dva balíčky (10ks) ale ten druhý jsem nevyužila celý, asi troje mi zbyly nepoužité. V porodnici jsem je vyhazovala, doma párkrát přeprala (když se jen malinko zašpinily), ale spíš už jsem doma nosila klasické svoje, čistě bavlněné, ty síťované jen na spaní.

keckemet
26. lis 2012

Za mne jedine od Hartmann - molipants. Z Dmka priserne, umela hmota, zravna letely do kose.
Molipants jsou esteticke, hygienicke a dobre plni svou funkci. Ja spotrebovala jednu krabici, ale daji se prat i na 90st. takze mohou teoreticky vystacit i troje 🙂 K sehnani v lekarne.🙂

eficenka
26. lis 2012

za mě abri-net.....

mafeska
27. lis 2012

Já je kupovala v lékárně značku nevim, 1 balík mi stačil.

twininky
27. lis 2012

používala jsem Molipants, krásně měkké a pružné a nosila jsem je i doma do půlky šestinedělí.... v porodnici mi stačilo těch 5ks, které jsem použila pouze jednorázově.... 😉

werunqa
29. lis 2012

mela jsem z lekarny myslim od Hartmanna Molipants,doporucuji ty nohavickove-dobre drzi vlozky 😉 ,je jich tam 5ks a stacily 🙂

vera_vila
29. lis 2012

Já jsem v porodnici jedny dostala po porodu a jinak jsem si koupila dvoje a ani jsem je oboje nepoužila... Měla jsem pratelné, ani nevím značku, ale podle lékárníka to byly nějaké Tena (pro inkontinenční)... Ale suprově držely a i trochu stahovaly to povolené bříško...

lucca23
28. pro 2012

já si koupila jednorázové kalhotky, ale po porodu jsem využila jen jedny, vůbec neseděly, jelikož jsem byla po porodu na své původní váze, byly mi velké i ty nejmenší 🙂 takže za mě bavlněné s vyšším pasem

jana21278
28. pro 2012

měla jsem inkontinenční tena s nohavičkou. byly pratelné a měla jsem troje. v pohodě stačily a byly pohodlný.

maudn
28. pro 2012

za mě siťované hartman,měla jsem nějaké papírové z drogošky a neoblíkla jsem je! Byla jsem v porodce týden, měnila jsem asi obden- hodně jsem krvácela

pajenka
7. led 2013

Měla jsem molipants a jsou super, stačily dvoje, jen jsem je přemáchla a hned byly suché

loafeer
7. led 2013

síťované, klidně dva balíčky, to spotřebuješ, já to nosila pak ještě doma, dokud jsem měla očistky...kvůli větrání šití a tak

zelva
7. led 2013

Mně stačil jeden balíček. Kupovala jsem je v DM tu jejich značku a byla jsem moc spokojená. Jedno balení stačilo, pak už to krvácení není tolik a stačí normální bavněné, nějaké starší samozřejmě,, aby si to člověk nezničil. 😉

kadyba
21. zář 2013

Já sem si koupila nejdřív jednorázové kalhotky Chicco a pak ještě Canpol - naštěstí sem si je vyzkoušela doma - velikost vůbec neodpovídala, nepohodlné, nedovedu si představit, že bych se do nich "rvala" po porodu. V porodnici sem používala siťované Molipants od Hartmannu (koupené 2 krabičky, spotřebovala sem 1) a absolutní spokojenost.

elastiq
24. zář 2013

Také mám zkušenost se síťovanýma Molipants Hartman, jsou prodyšné, nebo je dobré také si koupit pár obyčejných levných bavlněných, které pak není líto vyhodit

ldavidova
9. črc 2014

Holky, vy které jste používaly ty jednorázovky Molipants, jsou dostatečně velké i pro silnější? 🙂 Abych se do nich vůbec vešla 😀

betelgeuzz
9. črc 2014

Také jsem měla síťované, jedny molipants a druhé nějakou jinou značku, molipants mi přišly lepší. Stačily dvoje, ty síťované jsou hned suché. @ldavidova zajdi do lékárny, tam mi je vytáhli a mohla jsem si prohlídnout velikost. Jsou hodně pružné, ale třeba ty obyčejné už mě trochu táhly na stehnech, takže lepší vidět na živo.

veruska007
9. črc 2014

Na tři porody mi stačil jeden balíček síťovaných kalhotek (5 ks). Moc se mi neznečistily, kdyžtak jsem je přemáchla, byly hned suché.

petrusew
9. črc 2014

stačily mi troje nebo čtvery a kupovala jsem je ve zdravotnických potřebách @ldavidova změřila mi obvod a poradila, seděli krásně 🙂 ale nevím značku 🙂

mer
6. srp 2014

Taky jsem měla sítované - měla jsem troje s určitě bych upotřebila i další troje- hodně jsem krvácela, vložky sem měla ty molipants a pak uplně obyčejné tlusté menstruační - měla jsem fakt velkou spotřebu

stockova
21. lis 2014

Měla jsem z dm 3balíčky kalhotek a naprostá spokojenost

tapet
14. kvě 2015

Ahoj,

chtěla bych se zeptat, jestli jste ty síťované kalhotky před prvním použitím praly?? Nevím, jestli si je mám před zabalením do porodnice raději přemáchnout, anebo je to úplná zbytečnost ;)

iluss
14. kvě 2015

Neprala - jak jsou nové, tak jsou jakoby sterilní.

alyssa18
14. kvě 2015

Taky jsem měla Molipants, 5 ks. Prala jsem je a nosila jsem je ještě i doma asi 14 dní po porodu.

mmkama
27. kvě 2015

Tak teď si připadám jak exot,já měla 3 balíčky po 3 kusech a ještě mi přítel kupoval 10 ks v lékárně po porodu, a domů jsem si dovezla troje. Zašpinila jsem ty první dny klidně troje za den a fakt jsem nějaký praní neřešila,letěly do koše i s vložkou. Takže za mě nejmíň 2 balíčky, dokoupit se dají vždycky 🙂

janazacekova
1. čer 2015

Molipants vel. L, moze to byt tak velikost 40-42?

katulka82
8. zář 2015

Ahoj holky, moc prosím, ty kalhotky Molipants, jsou to tyhle http://www.lekarna.cz/inkontinencni-fixacni-kal... trochu mě tam mate to, že to mají být inkontinenční kalhotky. A velikost mi bude stačit L, když mám teď ve velrybím stavu velikost 42.?

Předem díky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru