Jaké jste měly bříško po porodu?

lenulin
19. črc 2008

Ahoj holky,za týden budu mít po šestinedělí a moje bříško pořád vypadá děsně.Měla jsem císař a když sem se vzbudila břicho jsem měla jak v 6měsíci.Teď už se trochu lepší ale pořád vypadá děsně.Se mě ptají jestli prý nečekáme další nebo jestli tam ještě něco nezapomněli se cítím děsně.Jaké máte zkušenosti a za jak dlouho se vám bříško vrátilo do původního stavu.Možná je to blbá otázka, ale je to mé první mimi a dřív jsem měla břicho jako z časopisu a teď vypadá fakt děsně.A ještě ty blbé poznámky.

janula2008
25. črc 2008

Jo kojím ☹ . Chci už pomalu přestat, každý mi říká, že je to z toho, ale ze začátku jsme nevěděly jak začít kojit a teď nevíme pro změnu jak přestat 😀 😀

sisstin
25. črc 2008

janula: tak Anglánky, to je kapitola sama pro sebe..Angličani proto nechtěj nikdy anglánky a berou si aupair z východních zemí 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janula2008
25. črc 2008

Jojo, kámoška aupair mi to taky říkala 😉

noangel
25. črc 2008

holky ja mam bricho uz v poho zpet jako svaly az na lehce povolenou kuzi kolem zeber kterou mam bohuzel povolenou i na zadech tam je to fakt divny

a "pupik" nazyvam opici prdel 🙂

sisstin
25. črc 2008

jani: to mi připomíná, že jsem jela metrem..a tam nastoupilo asi 5 holek..bud němky nebo holandanky..a každá měra v průměru asi 150kg..a měly na sobě krátké sukénky..a topíky s holejma zádama a koukala jim tlustá bříška s piercingama 😀 my jsme měli záchvaty smíchu..ale v cizině se to prostě neřeší 😅

janula2008
25. črc 2008

Vidis Siss, ty bys mi trosku mohla poradit, i kdyz odbocim malinko od tematu, prominte.Siss mala ma takovyto jidelnicek: 5-6.OO moje mliko, kolem 9.00 moje mliko, 11.00 - zeleninové hami a 120 ml UM, cca 14.OO-moje mliko, 16-17.00 ovocne hami a trosku dokojim a cca 19.00 - 180ml UM a do rana spi,neporadila bys mi prosim co ty davas misto toho materskyho? Davas porad UM?

zlatka
25. črc 2008

Janule, neblázni, koj dál!!!!Simonka je ještě maličká!já taky ještě kojím a budu asi do 8 let 😀 😀 😀 , bo prej, když se přestane, tak se ještě nabere!!!
No, sisi, já ten piercing neměla v těhu, přestala jsem to nosit dlouho před otěhotněním, jen že to tam bylo píchlý, tak se to prověsilo s tím vším ostatním.Jinak jizva )teď jsem se na ni mrkla do gatí) 🙂 se mi zahojila rychle a jde vidět maličko, ale hrozně to vypadalo v nemocnici-ty svorky!!!!No, u druhýho císaře jim rovnou dám seznam, co ještě mají vyspravit, když už mě tam budou kuchat! 😀

janula2008
25. črc 2008

ja nevim proste jak pomalu to kojeni omezovat, mam strach aby pak nemela malo vapniku nebo tak 😀 . Nebo to plne nahradit UM? To se, ale zas nedoplatime 😀 .

sisstin
25. črc 2008

janula: no vy jíte dost často 😕 já dávám ráno 150UM, pak 120kaše, pak 200maso-zelenina, pak 200ovoce a večer zas 150UM 😕 tak co takhle dávát kaši? 😉 Bud mlíčnou do vody, nebo nemléčnou..tu můžeš dělat i z MM..ale to je pro mě příšerná představa 😅

janula2008
25. črc 2008

Zlati, no ja bych kojila, ale mam strach, ze za chvili budu fantomas 😀 😀 . A zas si rikam, ze takovyho pul roku kojeni neni nejak malo, ja byla kojena tak tyden a nestradam 😉 .

zlatka
25. črc 2008

Jani, já bych teda kojila, je to pro mimi mnohem lepší než UM a pro maminu pohodlnější!S příkrmama jsem začala až od 6,5měsíce (zel., ovoce).

sisstin
25. črc 2008

janula: záleží, jestli chceš fakt kojit..mě to nikdy neoslovovalo 😕 já bych prostě nekojila, ani kdybych mohla..záleží na tobě, na nějaký kecy od ostatních se vykvajzni, je to tvoje tělo..a tvůj pocit 😉

janula2008
25. črc 2008

No jime, ona taky mala ma uz tak 75cm a 8kg, po tom materskym se mi zda, ze ma brzo hlad 😖 . Nejradsi by nam uz brala i chleba z ruky, ji bude lepsi satit nez zivit 😀 😀 .

zlatka
25. črc 2008

aha, ty kvůli vlasům, to jsem nečetla. Je fakt, že to musí vyhovovat mamině, pokud by mě to vysávalo, tak bych to už asi taky ukončila.

sisstin
25. črc 2008

janula: je to o tom, jestli si myslíš, že MM je fakt největší přínos(já si to třeba nemyslim), jestli ti to vyhovuje a tak..já jsem zastáncem toho, že je to na každým..ale hlavně, abys byla v poho..a ne kojit kvůli tomu, že se to "musí" nebo "má" 😉

janula2008
25. črc 2008

Prave Zlati, do ted to bylo dobry, ale v posledni dobe citim, ze snad ze me asi taha vsechny ziviny nebo nevim ☹ .Ale proste nevim cim to MM, ktere pijem dost casto nahradit, mam strach, aby ji nechybelo a zas porad delat UM to fakt ne...Ale to je jina diskuze, omlouvam se a my si nejak poradime 😉

sisstin
25. črc 2008

janula: nahradit to můžeš jedině UM, nebo kaší..nic jinýho mě nenapadá 😉 ..a můžeme kecat zas o špekách 😅

janula2008
25. črc 2008

Tak ja pak zkusim pomalu zavest aspon jeste tu jednu kasi misto MM, Simca se bude olizovat az za usima, to je mi jasny 😅 . Stejne se mi zda, ze v posledni dobe ty prsa bojkotuje, flasku vecer vycuca celou, ale z prsu pijem i pul hodinu, mezitim me taha za tricko, zkouma polstarky a rozhlizi se, kreni se na me atd. 😀 😀 . No, tak k tematu: a kdy planujete holky dalsi? Mate strach, ze to brisko bude pak jeste horsi?

zlatka
25. črc 2008

jasné, jasné, taky to tak vidím. já zase řešila okolí, že mi každej říkal: do roka max., ale dala jsem na svůj pocit. jinak jani mrkni na www.kojeni.net, tam je vše ohledně příkrmů, MM a UM. a už dost o kojení, patří to jinam!!! 🙂

sisstin
25. črc 2008

janula: já další nechci 😀

zlatka
25. črc 2008

....a baby, fakt cvičíte? jak dlouho a denně?

sisstin
25. črc 2008

zlatka: já chodila 5xtýdně na dvě hodiny aerobicu, bud normoš nebo stepu...a ted už to teda flákám...tak se snažim aspon doma každej den posilovat na břicho 😉

zlatka
25. črc 2008

já chci ještě dvě, ale nevím, jestli to do přechodu stihnu, jsem začala pozdějš...a ráda bych s věkovým odstupem...

zlatka
25. črc 2008

jsi dobrá,ale mě samotnou cvičit neba a nemám hlídání, takže občas brusle a jinak kolo a nic víc, no, ale třebas mě namotivujete. jaký dáváš cviky na břicho ?

sisstin
25. črc 2008

zlatka: si dávám serie po třiceti, pak po dvaceti a pak po deseti..klasika na přímý břišní, že se zvedáš..pak stačí jen dát nohy na stranu a už posiluješ šikmý...dobrý je zvedání natažených noh a zadku...a nejlepší je teda...jít na břicho..zapřít se o natažený ruce....zapřít se nohama..abys vlastně byla ležmo nad zemí..a nevystrkovat zadek...a pak těma nohama jít od sebe a k sobě..a to je záhul jako prase..a komplexní cvik na všechno 😉

janula2008
25. črc 2008

Siss taky si zatím druhé nedovedu představit...a když to někde řeknu, tak na mě každý kouká, jak kdybych řekla, že mám lepru nebo tak 😀 😀 .Ale zas jsme ve 24 poměrně mladý maminy, tak když si to za 10let rozmyslíme, pořád to ještě můžeme zkusit 😀 😀 . Zlati, já ti to řeknu upřímně, momentálně fakt cvičím jen lítáním s malou, jinak se nedokopu. Ale máme tu krásné nové fitko, tak už fakt musím začít chodit. 😔

sisstin
25. črc 2008

janula: no za těch 10-15let se může stát všechno..ale dřív ani omylem 😅

magika
25. črc 2008

Tak po prvním porodu mi splasklo samo a po druhým mi nesplasklo a mám ho ještě větší 😀 ..no mě to k s míchu není,ale holt s tím budu muset začít něco dělat 😝 ...mám orbitrek,sex a odhodlání 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Siss....to nejsou cviky,ale mučící serie 😀
A taky teda doporučuju cvičení ve vodě a plavání...tedy pro ty silnější maminky...protože voda nadnáší a nezatěžuje klouby a taky se uleví zádům 😉

sisstin
25. črc 2008

magika: jo tak sex je taky dobrej...ale musíte ležet na zádech a mít nohy za hlavou 😅 😅 😅 jo, kdo je silnější..tak klasik aerobik fakt neeee 😔

magika
25. črc 2008

Já chci ještě třetí,ale zatim taky nevim...no chci to stihnout do třceti 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru